Liberec jun. – Varnsdorf 0:6 (kon.) | Neugersdorf – Ústí n. L. 0:4 (kon.) | Příbram – Botoşani 2:0 (kon.)
Dynamo – Jablonec 2:2 (kon.) | Vlašim – ČAFH 3:2 (kon.) | Bielefeld – Ostrava 2:0 (kon.)
Líšeň – Znojmo 1:4 (kon.) | Jihlava – Vel. Meziříčí 10:0 (kon.) | Slavia B – Chrudim 0:4 (kon.)
Žižkov – Vyšehrad 3:2 (kon.) | Teplice – Litoměřicko 6:0 (kon.) | Győr – Petržalka 2:3 (kon.)
Spartak – Slovácko 1:0 (kon.) | Pohronie – Dunajská Lužná 3:0 (kon.)

Varnsdorf právě vstřelil branku!
    Dvě minuty před koncem Varnsdorf zvyšuje skóre na 6:0! Zřejmě poslední branku zápasu vstřelil FAHRUDIN ĐURDEVIĆ.

85
    Varnsdorf ve druhém poločase drtí svého soupeře a nyní dokonce přidává pátou trefu! SCHÖN navíc přidává svůj dnešní druhý gól.

78
    A už je to 4:0! Do střelecké listiny se zapisuje také SCHÖN.

74
    Varnsdorf odskakuje na rozdíl tři branek! O to se svým gólem postaral JAKUB BARAC.

55
    Varnsdorf v úvodu druhého poločasu přidává druhou branku! Na rozdíl dvou branek zvyšuje ADAM ONDRÁČEK.

46

45

12
    Ve 12. minutě Varnsdorf otevírá skóre! Střelce branky je SVOBODA.

1

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.

Patrik Lidmila

Branky: 12. Svoboda, 55. Ondráček, 74. Barac, 78. Schön, 85. Schön, 88. Đurđević