FC Banants – FK Sarajevo 1:2 (kon.) | FK Rabotnički – Honvéd 2:1 (kon.) | Vaduz – Levski 1:0 (kon.)
KÍ Klaksvík – Žalgiris Vilnius 1:2 (kon.) | Fola – Priština 0:0 (kon.) | Glenavon – Molde 2:1 (kon.)
CS Fola Esch
0:0 (0:0)
FC Priština
Středa 11.07.2018, 18:00 • Emile Mayrisch, Esch-sur-Alzette • Evropská liga (předkola) • 1. předkolo

První zápas skončil bezbrankovou remízou a karty do druhého zápasu jsou pro oba celky otevřené. Kdo postoupí do další fáze kvalifikace se budeme dozdívat příští týden, kdy se odehraje druhý zápas. (20:05:59)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 3:5. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 11:9.

90

84
    Střídání v týmu FC Priština: ze hřiště odchází Januzi, přichází Boshnjaku.

81
    Střídání v týmu FC Priština: ze hřiště odchází Mankenda, přichází Pefqeli.

78
    Žlutou kartu dostává Januzi (FC Priština).

69
    Střídání v týmu CS Fola Esch: ze hřiště odchází Kocur, přichází Corral.

61
    Saiti se pokoušel o otevření skóre, ale ani on nedokázal uspět.

52
    Thaci měl šanci k otevření skóre, ale minul branku.

46
    Střídání v týmu CS Fola Esch: ze hřiště odchází Seydi, přichází Saiti.

46
    Střídání v týmu CS Fola Esch: ze hřiště odchází Kirch, přichází Sacras.

46

První poločas nám branku nenabídl. Statistiky po prvním poločase: střely na branku – 3:0, střely mimo branku – 1:2, rohové kopy – 2:1, držení míče – 54%:46%.

Který z týmů vyhraje druhý poločas?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+2

45
    Blíží se nám konec prvního poločasu a hlavní sudí nastavuje ještě dvě minuty.

37
    Januzi při svém pokusu minul prostor mezi třemi tyčemi!

34
    Klapp se snažil dostat míč do branky, ale nepodařilo se mu to a stav zápasu je stále bezbrankový.