6. etapa: Brest - Mûr de Bretagne Guerlédan | Vítěz: Daniel Martin (IRL) (kon.) |
konec
6. etapa: Brest - Mûr de Bretagne Guerlédan
Vítěz: Daniel Martin (IRL)
Petr Sumbal
Celkové pořadí po 5. etapě (žlutý trikot)
1. Greg Van Avermaet (BMC) BEL 18:22:00 hod
2. Tejay Van Garderen (BMC) USA +2 s
3. Philippe Gilbert (Quic-Step) BEL +3 s
4. Geraint Thomas (Sky) GBR +5 s
5. Julian Alaphilippe (Quci-Step) FRA +6 s
6. Bob Jungels (Quick-Step) LUX +9 s
7. Tom Dumoulin (Sunweb) NED +13 s
8. Soren Kragh Andersen (Sunweb) DEN +13 s
9. Rigoberto Uran (Cannondale) COL +37 s
10. Rafal Majka (Bora) POL +52 s
Pořadí bodovací soutěže po 5. etapě (zelený trikot)
1. Petr Sagan (Bora) SVK 180 b.
2. Fernando Gaviria (Quck-Step) 147 b.
3. Alexander Kristoff (Emirates) NOR 78 b.
4. André Greipel (Lotto Soudal) GER 69 b.
5. Arnaud Demare (FDJ) FRA 57 b.
6. Sonny Colbrelli (Bahrain-Merida) ITA 55 b.
7. Marcel Kittel (Katusha) GER 52 b.
8. Andrea Pasqualon (Wanty-Groupe Gobert) ITA 41 b.
9. Sylvain Chavanel (Direct Energie) FRA 40 b.
10. John Degenkolb (Trek-Segafredo) 36 b.
Pořadí týmů po 5. etapě (žlutá čísla)
1. Quick-Step 55:45:20 hod
2. BMC +23 s
3. Sunweb +44s
4. Sky +1:54 min
5. Mitchelton-Scott +3:27 min
6. Bora +3:45 min
7. Astana +3:52 min
8. Bahrain-Merida +3:56 min
9. Cannondale +4:10 min
10. Movistar +4:19 min
Pořadí vrchařské soutěže po 5. etapě (puntíkovaný trikot)
1. Toms Skujins (Trek-Segafredo) LAT 4 b.
2. Sylvain Chavanel (Direct Energie) FRA 4 b.
3. Lilian Calmejane (Direct Energie) FRA 3 b.
4. Dion Smith (Wanty-Groupe Gobert) NZL 1 b.
5. Kevin Ledanois (Fortuneo-Samsic) FRA 1 b.
6. Anthony Perez (Cofidis) FRA 1 b.
Celkové pořadí jezdců do 25 let po 5. etapě (bílý trikot)
1. Soren Kragh Andersen (Sunweb) DEN 18:22:13 hod
2. Egan Bernal (SKY) COL +1:08 min
3. Magnus Cort Nielsen (Astana) DEN +1:39 min
4. Antwan Tolhoek (Lotto NL Jumbo) NED +2:12 min
5. Dion Smith (Wanty-Groupe Gobert) NZL +2:30 min
6. Thomas Boudat (Direct Energie) FRA +2:57 min
7. Piere Roger Latour (AG2R) FRA +3:15 min
8. Gregor Mühlberger (Bora) AUT +4:24 min
9. Guillaume Martin (Wanty-Groupe Gobert) FRA +4:28 min
10. Gianni Moscon (Sky) ITA +6:11 min
1. Greg Van Avermaet (BMC) BEL 18:22:00 hod
2. Tejay Van Garderen (BMC) USA +2 s
3. Philippe Gilbert (Quic-Step) BEL +3 s
4. Geraint Thomas (Sky) GBR +5 s
5. Julian Alaphilippe (Quci-Step) FRA +6 s
6. Bob Jungels (Quick-Step) LUX +9 s
7. Tom Dumoulin (Sunweb) NED +13 s
8. Soren Kragh Andersen (Sunweb) DEN +13 s
9. Rigoberto Uran (Cannondale) COL +37 s
10. Rafal Majka (Bora) POL +52 s
Pořadí bodovací soutěže po 5. etapě (zelený trikot)
1. Petr Sagan (Bora) SVK 180 b.
2. Fernando Gaviria (Quck-Step) 147 b.
3. Alexander Kristoff (Emirates) NOR 78 b.
4. André Greipel (Lotto Soudal) GER 69 b.
5. Arnaud Demare (FDJ) FRA 57 b.
6. Sonny Colbrelli (Bahrain-Merida) ITA 55 b.
7. Marcel Kittel (Katusha) GER 52 b.
8. Andrea Pasqualon (Wanty-Groupe Gobert) ITA 41 b.
9. Sylvain Chavanel (Direct Energie) FRA 40 b.
10. John Degenkolb (Trek-Segafredo) 36 b.
Pořadí týmů po 5. etapě (žlutá čísla)
1. Quick-Step 55:45:20 hod
2. BMC +23 s
3. Sunweb +44s
4. Sky +1:54 min
5. Mitchelton-Scott +3:27 min
6. Bora +3:45 min
7. Astana +3:52 min
8. Bahrain-Merida +3:56 min
9. Cannondale +4:10 min
10. Movistar +4:19 min
Pořadí vrchařské soutěže po 5. etapě (puntíkovaný trikot)
1. Toms Skujins (Trek-Segafredo) LAT 4 b.
2. Sylvain Chavanel (Direct Energie) FRA 4 b.
3. Lilian Calmejane (Direct Energie) FRA 3 b.
4. Dion Smith (Wanty-Groupe Gobert) NZL 1 b.
5. Kevin Ledanois (Fortuneo-Samsic) FRA 1 b.
6. Anthony Perez (Cofidis) FRA 1 b.
Celkové pořadí jezdců do 25 let po 5. etapě (bílý trikot)
1. Soren Kragh Andersen (Sunweb) DEN 18:22:13 hod
2. Egan Bernal (SKY) COL +1:08 min
3. Magnus Cort Nielsen (Astana) DEN +1:39 min
4. Antwan Tolhoek (Lotto NL Jumbo) NED +2:12 min
5. Dion Smith (Wanty-Groupe Gobert) NZL +2:30 min
6. Thomas Boudat (Direct Energie) FRA +2:57 min
7. Piere Roger Latour (AG2R) FRA +3:15 min
8. Gregor Mühlberger (Bora) AUT +4:24 min
9. Guillaume Martin (Wanty-Groupe Gobert) FRA +4:28 min
10. Gianni Moscon (Sky) ITA +6:11 min
1. Soren Kragh Andersen (Sunweb) DEN 22:36:49 hod
2. Egan Bernal (SKY) COL +27 s
3. Piere Roger Latour (AG2R) FRA +2:17 min
4. Magnus Cort Nielsen (Astana) DEN +3:00 min
5. Guillaume Martin (Wanty-Groupe Gobert) FRA +4:06 min
6. Thomas Boudat (Direct Energie) FRA +5:32 min
7. David Gaudu (FDJ) FRA +6:26 min
8. Stefan Küng (BMC) SUI +8:17 min
9. Gregor Mühlberger (Bora) AUT +9:12 min
10. Daniel Poveda (Cannondale) COL +9:22 min
1. Toms Skujins (Trek-Segafredo) LAT 6 b.
2. Sylvain Chavanel (Direct Energie) FRA 4 b.
3. Dion Smith (Wanty-Groupe Gobert) NZL 4 b.
4. Lilian Calmejane (Direct Energie) FRA 3 b.
5. Daniel Martin (Emirates) IRL 2 b.
6. Kevin Ledanois (Fortuneo-Samsic) FRA 1 b.
7. Anthony Perez (Cofidis) FRA 1 b.
8. Piere Roger Latour (AG2R) FRA 1 b.
9. Jack Bauer (Mitchelton-Scott) AUS 1 b.
10. Fabien Grellier (Direct Energie) FRA 1 b.
1. Quick-Step 68:26:56 hod
2. BMC +8 s
3. Sky + 1:50 min
4. Bahrain-Merida 3:56 min
5. Movistar +4:01 min
6. Mitchelton-Scott +5:04 min
7. Sunweb +5:10 min
8. AG2R +5:13 min
9. Astana +5:36 min
10. Bora +6:33 min
1. Petr Sagan (Bora) SVK 199 b.
2. Fernando Gaviria (Quck-Step) 156 b.
3. Alexander Kristoff (Emirates) NOR 88 b.
4. André Greipel (Lotto Soudal) GER 75 b.
5. Arnaud Demare (FDJ) FRA 57 b.
6. Sonny Colbrelli (Bahrain-Merida) ITA 55 b.
7. Alejandro Valverde (Movistar) ESP 53 b.
8. Marcel Kittel (Katusha) GER 52 b.
9. Daniel Martin (Emirates) IRL 45 b.
10. Julian Alaphilippe (Quick-Step) FRA 44 b.
1. Greg Van Avermaet (BMC) BEL 22:35:46 hod
2. Geraint Thomas (Sky) GBR +3 s
3. Tejay Van Garderen (BMC) USA +5 s
4. Julian Alaphilippe (Quci-Step) FRA +6 s
5. Philippe Gilbert (Quic-Step) BEL +12 s
6. Bob Jungels (Quick-Step) LUX +18 s
7. Rigoberto Uran (Cannondale) COL +45 s
8. Alejandro Valverde (Movistar) ESP +51 s
9. Rafal Majka (Bora) POL +52 s
10. Jakob Fuglsang (Astana) DEN +53 s
1. Daniel Martin (Emirates) IRL 4:13:43 hod
2. Pierre Roger Latour (AG2R) FRA +1 s
3. Alejandro Valverde (Movistar) ESP +3 s
4. Julian Alaphilippe (Quck-Step) FRA +3 s
5. Rafal Majka (Bora) POL +3 s
6. Adam Yates (Mitchelton-Scott) GBR +3 s
7. Bauke Mollema (Trek-Segafredo) NED +3 s
8. Peter Sagan (Bora) SVK +3 s
9. Geraint Thomas (Sky) +3 s
10. Primož Roglič (Lotto NL Jumbo) SLO +3 s