Šumperk – Uničov 0:1 (kon.) | Frýdlant n/O – Frýdek-Místek 0:0 (4:5 po pen.) | Líšeň – Prostějov 3:2 (po pr.)
Polná – Humpolec 6:1 (kon.) | Tasovice – Vel. Meziříčí 3:3 (5:4 po pen.) | Slavičín – Val. Meziříčí 1:0 (kon.)
Vysoké Mýto – Ústí n/O 0:2 (kon.) | Přeštice – Domažlice 0:6 (kon.) | Rosice – Hodonín 3:1 (kon.)
Soběslav – Písek 0:3 (kon.) | Ostrá – Zápy 1:5 (kon.) | Hostouň – Vyšehrad 5:4 (kon.)
Turnov – Štěchovice 0:3 (kon.) | Čáslav – Vlašim 1:1 (3:5 po pen.) | Admira Praha – Králův Dvůr 1:0 (kon.)
Náchod – Převýšov 1:2 (kon.) | Dvůr Králové – Živanice 1:1 (3:2 po pen.) | Tachov – Olympia Radotín 0:1 (kon.)
Kladno – Karlovy Vary 2:0 (kon.) | Mostecký FK – Brozany 0:2 (kon.) | Havířov – Petřkovice 1:3 (kon.)
Horky n/J. – Dobrovice 1:2 (kon.) | Hranice – Bohumín 4:2 (po pr.) | Lanžhot – Kroměříž 0:2 (po pr.)
Benátky n/J – Benešov 2:1 (po pr.) | Litoměřicko – Varnsdorf 2:0 (kon.) | Rakovník – Sokolov 0:4 (kon.)
Neratovice – Velvary 1:4 (kon.) | Bruntál – D. Benešov 0:1 (kon.)
po penal. (3:5)
FK Čáslav
1:1 (0:0)
FC Sellier & Bellot Vlašim
Středa 15.08.2018, 18:00MOL Cup • 1. kolo

V utkání, které skončilo téměř za tmy, se z výhry nakonec raduje favorizovanější Vlašim. Ta zvládla rozstřel v poměru 5:3 a v jde v poháru dál. (20:46:59)

Střílení penalt začíná.

120
    Druhé prodloužení skončilo.

120
    Žlutou kartu dostává Pavlík (FC Sellier & Bellot Vlašim).

120
    Žlutou kartu dostává Čuchal (FK Čáslav).

116
    Čáslav právě vstřelila branku!

Velká radost v Čáslavi, čtyři minuty před koncem druhé části prodloužení je srovnáno a možná se tak půjde do penalt – JIŘÍ PETRŮ zařídil stav 1:1.

107
    Žlutou kartu dostává Fortelný (FC Sellier & Bellot Vlašim).

Vlašim právě vstřelila branku!

Krátce po startu prodloužení tu máme první trefu utkání, postaral se o ni hostující ONDŘEJ BADOCHA a druholigový celek tak vede.

91
    Začal první poločas prodloužení.

Diváci se v čáslavském sportovním areálu Vodranty gólu za devadesát minut nedočkali, a tak sudí Nenadál po krátké pauze odpíská začátek dvakrát patnáct minut prodloužení.

90
    Druhý poločas skončil.

85
    Útočník Čáslavi a sportovní ředitel Vlašimi v jedné osobě Jan Jícha mohl pět minut před koncem rozhodnout tento zápas! Jeho hlavička však šla těsně vedle Beníkovy branky.