Aves – Tondela 2:2 (kon.)
CD Aves
2:2 (1:1)
CD Tondela
Pátek 17.08.2018, 21:30 • Estádio do CD das Aves (kapacita: 5441díváků) • Portugalská Primeira Liga • 2. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, s přáním hezkého zbytku pátečního večera se s Vámi loučím a u dalších zápasů z Portugalské Primeira ligy se budu opět těšit, na shledanou. (23:32:37)

Zápas nám končí nakonec zaslouženou remízou 2:2. Do vedení se dostali hosté už ve třetí minutě, kdy se přesně trefil Delgado. Domácí stačili ještě zásluhou Derleyho v prvním poločase vyrovnat. Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí a aktivita se projevila i ve skóre, kdy Petrolina dokázal převrátil skóre na domácí stranu, avšak poslední slovo měli zásluhou střídajícího Sabbaga hosté. Tondela si tak odváží ze hřiště Avesu cenný bod.

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 9:4. Rohy: 5:9. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 15:13.

90+3

90+3
    Rozběhla se nám poslední minuta zápasu, hra ve středu hřiště, domácí mají čas tak na poslední nákop.

90+2
    Derley si v pokutovém území pomohl faulem.

90+1
    Hlavní rozhodčí ve druhém poločase nastaví tři minuty.

90
    Ani tentokrát Aves hosty do zakončení nepustili.

89
    Po dalším odrazu od domácího hráče mají hosté třetí možnost.

89
    Ten si zopakují z druhé strany.

88
    Domácí by neměli zapomínat ani na zadní vrátka, po dalším rychlém brejku hosté vybojovali rohový kop.

87
    Velká šance domácích na rozhodnutí. Střídající Douglas dostal výborný balon proti noze, jeho přízemní střelu kryje Claudio Ramos.

86
    Útočným faulem se provinil Derley, hostující Joãozinho zpátky na nohy vůbec nepospíchá.

85
    Dlouhý pas až z obranné poloviny na Sabbaga si domácí obrana pohlídala.

84
    Karta se opět obrátila, nyní to jsou domácí, kteří se snaží hrát a hosté brání bod.

83
    Střídání v týmu CD Aves: ze hřiště odchází Nildo Petrolina, přichází Michel Douglas.

82
    Ani Amilton střelou z první ze střední vzdálenosti neuspěl.

81
    Hra se nám přehoupla do poslední desetiminutovky, dočkáme se ještě rozhodující branky na jedné ze stran?