Kutaisi – Ludogorec 0:1 (kon.) | Zenit – Molde 3:1 (kon.) | Trenčín – Larnaka 1:1 (kon.)
Šeriff Tiraspol – Karabach 1:0 (kon.) | FK Sūduva – Celtic 1:1 (kon.) | APOEL – Astana 1:0 (kon.)
Olomouc – Sevilla 0:1 (kon.) | Sarpsborg – Maccabi Tel Aviv 3:1 (kon.) | Malmö – Midtjylland 2:2 (kon.)
Dudelange – Kluž 2:0 (kon.) | Olympiakos – Burnley 3:1 (kon.) | Atalanta BC – Kodaň 0:0 (kon.)
Basilej – Apollon Limassol 3:2 (kon.) | Olimpija Lublaň – Trnava 0:2 (kon.) | Zorja Luhansk – RB Lipsko 0:0 (kon.)
Genk – Brøndby 5:2 (kon.) | Rapid – FCSB 3:1 (kon.) | Partizan Bělehrad – Besiktas 1:1 (kon.)
Rosenborg – Škendija 3:1 (kon.) | Rangers – Ufa 1:0 (kon.) | Gent – Bordeaux 0:0 (kon.)
Torpedo Kutaisi
0:1 (0:1)
PFK Ludogorec Razgrad
Čtvrtek 23.08.2018, 18:00Evropská liga (předkola) • Play-off

Domácí celek měl v tomto zápase sice optickou převahu, ale střelecky aktivnější byl hostující celek. Ludogorec Razgrad vyslal na branku soupeře celkem sedm střel a ujala se jediná. V závěru prvního dějství rozhodl o výhře svého celku Wanderson. Razgrad má dobrou výchozí pozici pro odvetný duel. (19:55:34)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 1:5. Rohy: 2:8. Ofsajdy: 7:2. Fauly: 10:14.

90+6

90+5
    Rohový kop pro domácí fotbalisty. Centr se snesl před branku, ale domácí si pomohli útočným faulem.

90+5
    Střídání v týmu FC Torpedo Kutaisi: ze hřiště odchází Marcelinho, přichází Terziev.

90+4
    Cicinho byl volný před brankou, ale do střelecké pozice se propracovat nedokázal. Mnoho šancí už neuvidíme.

90+3
    V poklidném tempu se zápas dohrává. Na velkou šanci čekáme. Hrají domácí fotbalisté s míčem pod kontrolou.

90+1
    Kapanadze nachytaný v postavení mimo hru. Akce domácího celku tak končí.

90+1
    Nastavovat se bude pět minut.

90
    Probíhá poslední minuta hry v poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Lukoki nakrátko rozehrával, jeho spoluhráči se do zakončení nedostali.

88
    Dolidze si nabíhal do volného prostoru, míč se k němu ale nedostal. Po bleskové protiakci získal Ragrad rohový kop.

86
    Na výraznější střelecký pokus ve finální fázi zápasu stále čekáme.

85
    Střídání v týmu FC Torpedo Kutaisi: ze hřiště odchází Kukhianidze, přichází Kutalia.

83
    Hosté se při bránění pomohli faulem, rozehrávat tak bude domácí celek volný kop. Centr se snesl před branku, Dolidzeho centr byl neúspěšný.

80
    Střídání v týmu PFC Ludogorec Razgrad: ze hřiště odchází Keșerü, přichází Lukoki.

80
    Dostáváme se do finální fáze zápasu, deset minut hry zbývá do konce zápasu. Ludogorec vede o jednu branku.

78
    Keșerü se propracoval do střelecké pozice, jeho rána byla zblokovaná.

77
    Domácí celek má nyní míč v držení, kombinují na polovině hrací plochy, ale do výraznější šance se nemohou propracovat.

Jan Prošek

Branky: 45+2. Wanderson

Karty:   4. Tsintsadze (KUT), 58. Dolidze (KUT) – 35. Cicinho (LUD), 55. Djakov (LUD), 73. Moţi (LUD)

Torpedo Kutaisi: Kvaschvadze (C) – Gegetčkori, Kobachidze, Azackij, Marin – Kuchianidze (85. Kutalia), Tsintsadze, Hlinka – Dolidze, Lačný (61. Kapanadze), Kimadze (70. Daffe)
    Náhradníci: Naumov – Tarziev, Bakalov, Joao Paulo, Góralski, Foster, Lukoki

PFK Ludogorec Razgrad: Broun – Cicinho, Moti, Nadjalkov, Natanael – Marcelinho (95. Terziev), Djakov (C), Campanharo (66. Góralski) – Misidjan, Kaserü (80. Lukoki), Wanderson
    Náhradníci: Kvilitaia – Churčilava, Daffe Kapanandze, Kutalia, Tsikaridze, Gigauri

Rozhodčí: Göçek – Eisoy, Yilmaz (všichni TUR)
    Čtvrtek 30.08.2018
    Ludogorec - Kutaisi 4:0

Branky: 7. Misidjan, 38. Campanharo, 59. Campanharo, 62. Wanderson

Karty:   68. Campanharo (LUD), 75. Góralski (LUD) – 40. Dolidze (KUT), 53. Azackij (KUT), 63. Kobakhidze (KUT), 84. Kukhianidze (KUT)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 10:5. Střely mimo: 5:0. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 15:17.