Kutaisi – Ludogorec 0:1 (kon.) | Zenit – Molde 3:1 (kon.) | Trenčín – Larnaka 1:1 (kon.)
Šeriff Tiraspol – Karabach 1:0 (kon.) | FK Sūduva – Celtic 1:1 (kon.) | APOEL – Astana 1:0 (kon.)
Olomouc – Sevilla 0:1 (kon.) | Sarpsborg – Maccabi Tel Aviv 3:1 (kon.) | Malmö – Midtjylland 2:2 (kon.)
Dudelange – Kluž 2:0 (kon.) | Olympiakos – Burnley 3:1 (kon.) | Atalanta BC – Kodaň 0:0 (kon.)
Basilej – Apollon Limassol 3:2 (kon.) | Olimpija Lublaň – Trnava 0:2 (kon.) | Zorja Luhansk – RB Lipsko 0:0 (kon.)
Genk – Brøndby 5:2 (kon.) | Rapid – FCSB 3:1 (kon.) | Partizan Bělehrad – Besiktas 1:1 (kon.)
Rosenborg – Škendija 3:1 (kon.) | Rangers – Ufa 1:0 (kon.) | Gent – Bordeaux 0:0 (kon.)
Glasgow Rangers
1:0 (1:0)
FC Ufa
Čtvrtek 23.08.2018, 20:45Evropská liga (předkola) • Play-off

Domácí celek byl prakticky celý zápas lepším týmem, dostával se snadněji do střeleckých pozici. Jednu z šesti střel na branku dokázal tým Rangers proměnit, trefil se Goldson. Právě jeho branka z nastavení prvního poločasu je v tomto zápase jediná, a tak také rozhodující. (22:40:46)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 5:2. Rohy: 6:1. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 11:20.

90+4

90+4
    Žlutou kartu dostává Goldson (Rangers FC).

90+3
    Střídání v týmu FC Ufa: ze hřiště odchází Igboun, přichází Krotov.

90+2
    V poklidném tempu se dohrává tento zápas.

90+1
    Tři minuty se budou nastavovat nad rámec základních devadesáti.

90
    Žlutou kartu dostává Carp (FC Ufa). Žlutá karta za filmování.

90
    Ufa má k dispozici rohový kop, rozehrávat ho bude Salatic.

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat k tomuto zápasu.

88
    Vypadalo to, že se Ufa pokouší hrát aktivně, ale znovu jsou to domácí, kteří diktují tempo hry.

86
    Carp vypálil z dobré pozice, jeho ránu vyrazil po dlouhé době zasahující domácí gólman.

86
    Morelos byl nyní nachytaný v postavení mimo hru.

85
    Střídání v týmu FC Ufa: ze hřiště odchází Zaseev, přichází Vaněk.

85
    Dostáváme se do finální fáze zápasu, sledujeme aktivní hru domácích, ti se nastěhovali na útočnou polovinu, ale k přímé střele na branku to mají hodně daleko.

83
    Střídání v týmu FC Ufa: ze hřiště odchází Obljakov, přichází Carp.

83
    Do zajímavé střelecké pozice se dostal domácí střídající Lafferty. Jeho rána z velké dálky končí mimo.

82
    Middleton rozehrává rohový kop po situaci, kterou obrana vyřešila odkopem mimo hrací plochu.

82
    Zdá se, že domácí celek dokáže tento zápas dovést do úspěšného konce. Rangers sice mají převahu, ale nedaří se jim navýšit své vedení. Obrana Ufy je zodpovědná a jen těžko prostupná.

Jan Prošek

Branky: 41. Goldson

Karty:   73. Lafferty (RFC), 90+4. Goldson (RFC) – 58. Igboun (UFA), 76. Zaseev (UFA), 90. Carp (UFA)

Glasgow Rangers: McGregor – Tavernier (C), Goldson, Katić, Flanagan – Jack, Ejaria – Candeias (69. Lafferty), Arfield, Kent (77. Middleton) – Morelos
    Náhradníci: Foderingham – Wallace, Umar, Haliday, McCrorie, Lafferty, Middleton

FC Ufa: Bělenov – Zhivoglyadov, Tabidze, Nedelcearu, Alikin (C) – Salatic, Zaseev (85. Vaněk), Jokić – Paurević, Igboun (93. Krotov), Obljakov (83. Carp)
    Náhradníci: Šelija – Sysujev, Carp, Vaněk, Tumasjan, Šuchov, Krotov

Rozhodčí: Stefanski – Boniek, Myrmus
    Čtvrtek 30.08.2018
    Ufa - Rangers 1:1

Branky: 32. Sysujev – 9. Ejaria

Karty:   33. Salatić (UFA), 82. Paurević (UFA), 85. Igboun (UFA) – 15. Flanagan (RFC), 37. Morelos (RFC)   37. Morelos (RFC), 66. Flanagan (RFC)

Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 15:2. Rohy: 9:4. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 13:13.