Jihlava – Vítkovice 2:2 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
2:2 (0:1)
MFK Vítkovice
Pátek 24.08.2018, 18:30 • Stadion v Jiráskově ulici, Jihlava • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 6. kolo

Šesté kolo Fortuna:Národní ligy je v Jihlavě minulostí. Hosté byli ve druhém poločase blízko zisku tří bodů, zvláště když se v 83. minutě trefil Holiš. Domácí ale předvedli neskutečná závěr, kdy dvě minuty před koncem normální hrací doby snížil Urblík a tentýž hráč v první minutě nastavení vyrovnal z penalty. Oba celky si tak po remíze 2:2 připíšou do tabulky jeden bod. Hosté by jej před zápasem jistě brali, po jejím průběhu ale budou zklamaní. (20:25:57)

90+3

90+3
    Hosté se dostali s míčem na útočnou polovinu poblíž rohového praporku a tam nejspíše utkání dohrají.

90+2
    Vítkovice naposledy střídají, Tomáše Vasiljeva nahrazuje Ondřej Cverna.

90+1
    Druhý poločas bude o tři minuty delší.

90+1
    Jihlava právě vstřelila branku!
    JOZEF URBLÍK zvládl tíhu okamžiku, gólmana skákal ze svého pohledu doprava a záložník Vysočiny poslal míč na opačnou stranu a srovnává stav na 2:2.

90
    Penalta pro domácí Vysočinu.

88
    Domácí se dočkali korekce výsledku, z pravé strany dostal míč na hranici vápna JOZEF URBLÍK a střelou k tyči se postaral o snížení náskoku hostí.

88
    Vítkovice podruhé střídají, střelce úvodní branky Martina Maceje nahrazuje Tomáš Mrázek.

86
    Domácí duel ještě nezabalili a snaží se o korekci výsledku, ale dnes jim přáno není. Jejich hra je hodně nepřesná.

84
    Vítkovice poprvé střídají, Matěje Končala nahrazuje Matěj Hýbl.

82
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Domácí vrhli veškeré síly dopředu, což se jim vymstilo. Hosté podnikli rychlý brejk, ve vápně nedokázal nikdo z jihlavských hráčů zasáhnout ani gólman Vejmola a na ROMANA HOLIŠE již zbyla prázdná brána, s čímž neměl problém ze dvou kroků trefit.

81
    Vysočina má vystřídáno. Vladislava Levina nahrazuje Petr Nerad.

80
    A hosté mohli vést o dvě branky, ve vyložené šanci selhal Igor Súkenník, kterého vychytal gólman Vejmola.