Pátek 24.08.2018, 18:30 • Stadion Arsenal, Tula • Ruská Premier Liga • 5. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, mějte se fajn. (20:48:53)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 3:2. Rohy: 8:7. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 7:14.

Je dobojováno! Rostov na hřišti Tuly potvrdil roli papírového favorita a vybojovali čtvrtou ligovou výhru z pěti zápasů. Dnes to ale neměl vůbec jednoduché, velkou část utkání hlavně odolával tlaku a ke třem bodům mu pomohla až nařízená penalta, kterou v 65. minutě proměnil Alexej Ionov. V tabulce se tak minimálně na pár hodin dostal na druhé místo, naopak Tula zůstává se čtyřmi body dvanáctá a možná klesne ještě níže.

90+4

90+4
    Strážce hostující brány se rychle postaral o dlouhý výhoz a založil brejk dvou na jednoho. Šomurodov však vyřešil situaci nejhorším možným způsobem, když vystřelil přesně do místa, které Nigmatullin pokrýval.

90+3
    Standardní situace dnes nejsou silnou stránkou Tuly a to se nezměnilo ani ve třetí nastavané minutě. Domácí pokračovali alespoň vhazováním, jenže centr zleva si sebral Abajev.

90+2
    Tlak Arsenalu pomalinku vrcholí. Před rohovým kopem jde do pokutového území také domácí brankář Artur Nigmatullin.

90+1
    Nad rámec druhého poločasu jsou přidány čtyři minuty.

90
    Kangwa se pokládal do nůžek, ale balón ideálně netrefil. Moc času na vyrovnání už Tule nezbývá.

88
    Zujev přišel do hry a hned na úvod svého představení vyfasoval žlutou kartu za obejmutí rychlejšího soupeře u půlící čáry.

87
    Střídání v týmu FK Rostov: ze hřiště odchází Alexej Ionov, přichází Alexandr Zujev.

86
    Hosté střídají a ze hry půjde Ionov. Ze hřiště se mu ale vůbec nechce a natahuje tuto změnu na několik desítek vteřin.

85
    Jeden z domácích v ponechané výhodě nechal míč za sebou a Tula se musela vrátit pro míč až ke středovému kruhu.

84
    Arsenal se usadil na útočné polovině a snaží se najít skulinku skrz zataženou obranu rostovského soupeře.

82
    Daniil Lesovoj využil čerstvých sil a rychle se probil do pokutového území. K pořádnému zakončení se ale nedostal a ztrátaTuly tak trvá i ve dvaaosmdesáté minutě.
    81. Ajaz Gulijev (RTV)

81
    Ajaz Gulijev vystřelil hodně tvrdě z poměrně velké dálky a nadělal problémy Nigmatullinovi, který míč vyrazil jenom do brankové konstrukce. Gólová dorážka se pak nekonala kvůli ofsajdu.

79
    Abajev šel proti míči a prodloužil jej do strany. Tam sice byli další hráči Arsenalu, ale defenziva Rostova byla i v dalších vteřinách bezchybná.

78
    Nedávno příchozí Kangwa nevyužil prostoru na pravém křídle a svým centrem trefil prvního clonícího soupeře. Je z toho sedmý roh Tuly.