Getafe – Eibar 2:0 (kon.) | Leganés – Real Sociedad 2:2 (kon.)
Getafe CF
2:0 (1:0)
SD Eibar
Pátek 24.08.2018, 20:15 • Coliseum Alfonso Pérez (Getafe) • Španělská LaLiga • 2. kolo

Držení míče: 36 % : 64 %.
    Střely na branku: 3:0. Střely mimo: 2:8. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 2:5. Fauly: 14:11. (22:09:44)

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Getafe, které napravilo zaváhání z minulého kola, dnes si totiž připisují tři body za vítězství 2:0. Hodně důležitou branku vstřelil v prvním poločase Ángel, přičemž se dlouho zdálo, že tato branka bude zároveň jediná v dnešním zápase. Minutu před vypršením základní hrací doby se ale prosadil Molina, který tak rozhodl o tom, že tři body zůstanou v Madridu.

90+5

90+5
    Domácí ještě mohli zvýšit vedení, tentokráte se ale vyznamenal brankář Dmitrović, jenž zakročil za cenu rohového kopu.

90+4
    Eibar se ještě za každou cenu snaží vsítit kontaktní branku, stále ale naráží na pozornou obranu soupeře.

90+3
    Amathovi se nepodařilo procedit míč na Damiána, nicméně to nemusí tolik vadit, neboť se hostující Oliveira zbytečně zbavil míče.

90+2
    Nyní to budou mít hostující hráči hodně složité, prohrávají totiž už o dvě branky. Na tyto trefy nezbývá už moc času.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o pět minut.
    90. Jorge MOLINA - 2:0

90
    Getafe právě vstřelilo branku!
    Domácí se s vysokou pravděpodobností dočkají vítězství, několik minut před koncem vedou o dvě branky! Amath pláchl po pravém křídle, načež naservíroval přihrávku vedle sebe na JORGEHO MOLINU, který nadvakrát dopravil míč do sítě. Vydařené střídání domácího lodivoda!

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Getafe si stále drží hubené vedení, které by se brzy mohlo proměnit ve vítězství.
    88. Charles v pádu nezamířil mezi tři tyče.

88
    Mohlo být vyrovnáno! Enrich si počkal na náběh zcela volného Charlese, který ale v pádu nedokázal kloudně trefit balón. Faktem je, že přihrávka na prvně jmenovaného směřovala do jasného ofsajdu.

87
    Nakonec z toho byl zisk ještě jednoho rohu, nicméně ani ten nepřinesl nic závratného. Getafe ale i nadále obléhá šestnáctku soupeře.

86
    Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Ángel Rodríguez, přichází Leandro Cabrera.

86
    Amath si troufl na hodně drzý manévr kolem Oliveiry, který mu ale vyšel z části. Getafe si po delší době vyzkouší rohový kop.

85
    Nyní si domácí obrana naprosto nepohlídala Diopa, který měl na zakončení moře času. To mu ale naopak uškodilo, neboť zamířil vysoko nad.

84
    Charles se dožadoval rohového kopu, který nakonec pro svůj celek vybojoval. Míč se kroutil směrem do branky, u bližší tyče zasáhl Dakonam.