Leicester – Liverpool 1:2 (kon.) | Brighton – Fulham 2:2 (kon.) | Crystal Palace – Southampton 0:2 (kon.)
Everton – Huddersfield Town 1:1 (kon.) | Chelsea – Bournemouth 2:0 (kon.) | West Ham – Wolverhampton 0:1 (kon.)
Manchester City – Newcastle 2:1 (kon.)
Brighton & Hove Albion
2:2 (0:1)
Fulham FC
Sobota 01.09.2018, 16:00 • Falmer Stadium, Falmer • Anglická Premier League • 4. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (18:03:29)

Sledovali jsme velice zajímavé utkání mezi Brightonem a Fulhamem, které končí zřejmě zaslouženou remízou 2:2. Vše odstartoval nepovedenou penaltou Pascal Groß. Poté se trefil André Schürrle a v druhé půli Aleksandar Mitrović. Zdálo se, že hosté vyhrají, jenže v 67.minutě snížil Murray a ten samý hráč v 84.minutě proměnil penaltu po zbytečné ruce Mitroviče. Oba celky se posunuly nahoru, jenže v neúplné tabulce to možná není konečné umístění po čtvrtém kole.

90+5

90+4
    Žlutou kartu dostává Maxime Le Marchand (Fulham FC).

90+2
    Hostům stačí remíza. S Chambersem mají na hřišti pět obránců.

90+1
    Brighton chce přidat vítěznou branku, Fulham ale dobře brání.

90
    Rozhodčí Probert se rozhodl, že nastaví čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Střídání v týmu Fulham FC: ze hřiště odchází André Schürrle, přichází Calum Chambers.

88
    Aleksandar Mitrović si dobře tělem pokryl Locadiu. Nicméně na něho moc nenavázal McDonald, který ihned ztrácí míč.

87
    Ten byl zastaven dobrým zákrokem Fosu-Mensaha, který je zde na hostování z Manchesteru United.

86
    Brighton táhne do dalšího útoku.

85
    Shane Duffy předvedl dobrý obranný zákrok před Johansenem.
    84. Glenn MURRAY - 2:2

84
    Brighton právě vstřelil branku!
    Autorem branky z pokutového kopu je GLENN MURRAY, který na rozdíl od svého spoluhráče Pascala Große dokázal proměnit pokutový kop. Fulham promrhal dvoubrankové vedení.

83
    Byla nařízena penalta po ruce Aleksandara Mitroviče. Tohle byla velká zbytečnost.Navíc vidí i žlutou kartu.

82
    Žlutou kartu dostává Stefan Johansen (Fulham FC).

80
    Posledních deset minut základní hrací doby.

79
    Aleksandar Mitrović si pomohl nedovoleným zákrokem.

78
    Brighton se stále nemůže dostat k nějakému ohrožení branky.

Ondřej Klos

Branky: 68. G. Murray (Knockaert), 84. G. Murray (pen.) – 44. Schürrle (Seri), 62. A. Mitrović

Karty:   45. Stephens (BRN), 53. D. Pröpper (BRN), 59. G. Murray (BRN) – 82. Johansen (FHM), 83. A. Mitrović (FHM), 90+4. Le Marchand (FHM)

Neproměněná penalta: 25. Groß (BRN), brankář Bettinelli zneškodnil

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 7:3. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 12:13.
    Brighton & Hove Albion: Ryan – Bong, Dunk (C), Duffy, Montoya – March, Stephens, D. Pröpper (74. Locadia), Knockaert (74. Džahánbachš) – Groß (60. Bissouma) – G. Murray.
    Náhradníci: Button – Balogun, Bissouma, Bernardo, Džahánbachš, Kayal, Locadia.

Fulham FC: Bettinelli – Le Marchand, Odoi, Mawson, Fosu-Mensah – Seri, K. McDonald (C), Anguissa (73. Johansen) – Vietto (73. Sessegnon), A. Mitrović, Schürrle (89. Chambers).
    Náhradníci: Fabri – Chambers, Bryan, Johansen, Kamara, Sessegnon, C. Christie.