Jekatěrinburg – CSKA Moskva | 3:1 (kon.) | | | Magnitogorsk – Riga | 1:2 (kon.) | | | Čeljabinsk – HC Slovan | 3:0 (kon.) |
Jaroslavl – Novosibirsk | 5:0 (kon.) | | | Čerepovec – Ufa | 4:5 (po pr.) | | | Dynamo Moskva – Omsk | 1:5 (kon.) |
Detva – Orange 20 | 4:0 (kon.) |
Kadaň – Litoměřice | 1:6 (kon.) | | | Zlín – Zvolen | 6:1 (kon.) | | | Litvínov – Ústí n/L | 6:2 (kon.) |
K. Vary – Kladno | 6:2 (kon.) | | | Bílina – Děčín | 8:7 (kon.) | | | Žďár n/S – Pelhřimov | 6:1 (kon.) |
Vsetín – Poruba 2011 | 5:3 (kon.) | | | Kopřivnice – Nový Jičín | 4:3 (kon.) | | | Opava – Val. Meziříčí | 5:2 (kon.) |
Tábor – Havlíčkův Brod | 4:5 (0:2 po s.n.) | | | Řisuty – Kobra | 5:2 (kon.) |
konec
HC VERVA Litvínov
6:2
(3:1, 2:1, 1:0)
HC Slovan Ústí nad Labem
55:12
|
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Jurčík – 2 min., hákování).
|
|
51:29
|
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Vágner – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
35:35
|
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Březák – 2 min., příliš mnoho hráčů).
|
|
33:40
|
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Matoušek – 2 min., hrubost).
|
|
31:22
|
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Volf – 2 min., hákování).
|
|
29:25
|
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Davídek – 2 min., nebezpečná výstroj).
|
|
19:19
|
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Romančík – 2 min., vysoká hůl).
|
|
14:46
|
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Davídek – 2 min., podrážení).
|
|
07:56
|
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Baránek – 2 min., podrážení).
|
|
04:48
|
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Vágner – 2 min., hákování).
|
Branky a nahrávky:
6. Jurčík (Mikúš, Petružálek), 11. Trávníček (Ščotka, Petružálek), 19. Petružálek (Kubát, Sorvik), 28. Lukeš (Myšák), 33. Hunkes (Hübl, Lukeš), 50. Tůma (Trávníček) – 14. Planý (Březák, Roubík), 23. Tůma (Jandus T.)
Rozhodčí: Lacina, Petružálek – Klouček, Ondráček
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC VERVA Litvínov:
Janus (Hanuljak) – Baránek, Hunkes, Kubát, Sorvik, Ščotka, Doudera, Romančík – Petružálek, Mikúš, Černý, Lukeš, Hübl, Myšák, Trávníček, Gerhát, Tůma, Matoušek, Hanzl, Jurčík
Náhradníci:
Trenér:
HC Slovan Ústí nad Labem: Dlouhý (Volke) – Vágner, Hes, Jeřábek, Jandus M., Březák, Zdvořáček, Látal, Weinhold – Severa, Roubík, Planý, Merta, Vrdlovec, Volf, Jandus T., Davídek, Tůma, Chrpa, Jícha, Havel
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Slovan Ústí nad Labem: Dlouhý (Volke) – Vágner, Hes, Jeřábek, Jandus M., Březák, Zdvořáček, Látal, Weinhold – Severa, Roubík, Planý, Merta, Vrdlovec, Volf, Jandus T., Davídek, Tůma, Chrpa, Jícha, Havel
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Lacina, Petružálek – Klouček, Ondráček
Diváci:
Vladislav Kollert