Kadaň – Litoměřice 1:6 (kon.) | Zlín – Zvolen 6:1 (kon.) | Litvínov – Ústí n/L 6:2 (kon.)
K. Vary – Kladno 6:2 (kon.) | Bílina – Děčín 8:7 (kon.) | Žďár n/S – Pelhřimov 6:1 (kon.)
Vsetín – Poruba 2011 5:3 (kon.) | Kopřivnice – Nový Jičín 4:3 (kon.) | Opava – Val. Meziříčí 5:2 (kon.)
Tábor – Havlíčkův Brod 4:5 (0:2 po s.n.) | Řisuty – Kobra 5:2 (kon.)
po s.n. (0:2)
HC Tábor
4:5 (0:2, 2:1, 2:1 - 0:0)
BK Havlíčkův Brod
Úterý 04.09.2018, 18:00 • Zimní stadion Tábor • Přípravné zápasy • Přátelské utkání

To je ode mne z Tábora pro dnešek vše. Děkuji vám za pozornost a těším se u dalších onlajnů. Přeji hezký zbytek týdne. (20:32:32)

Dramatickou bitvu rozhodly až samostatné nájezdy. Domácí mužstvo ani jeden pokus neproměnilo, po trefách Ondřeje Procházky s Davidem Michálkem se tak z těsného vítězství radují hráči Havlíčkova Brodu.

Je čeká v dalším zápase už první utkání nové sezony proti Moravským Budějovicím, Jihočeši ještě narazí v ostré generálce na Kobru Praha.

V samostatných nájezdech zvítězil tým BK Havlíčkův Brod.

O rozhodující branku v samostatných nájezdech se postaral ONDŘEJ PROCHÁZKA, jenž hned v první sérii našel skulinku pod betony domácího brankáře.

5. série
    0:2
    David Michálek zvolil střelu nad vyrážečku, kterou umístil s chirurgickou přesností.

4. série
    0:1
    Jan Březina už zasouval puk za Čeňka Nováka, ten ale kotouč dokázal ještě nataženým betonem vykopnout před brankovou čarou.

4. série
    0:1
    Střela Jana Milfaita se mezi tři tyče nevešla.

3. série
    0:1
    Jakub Matušík chtěl roztáhnout hostujícího brankáře, ten ale domácího kapitána vybruslil.

3. série
    0:1
    Miroslav Třetina nenašel mezírku mezi betony Milana Dudáčka.

2. série
    0:1
    David Blažek při střele zlomil hůl, Čeněk Novák tak v klidu zakročil.

2. série
    0:1
    Forhendový blafák Vojtěcha Holendy ztroskotal na vyrážečce Dudáčka.

1. série
    0:1
    Radim Heřman zvolil střelu, hostující klec ale přestřelil.

1. série
    0:1
    Ondřej Procházka si najel hodně zeširoka a procedil puk pod Dudáčkovy betony.

Samostatné nájezdy začínají.

Prodloužení rozuzlení dnešního zápasu nepřineslo, přestože hosté měli k dispozici přesilovou hru. Na řadu tak přicházejí samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:52
    V závěru prodloužení hrají s kotoučem domácí. Pískot tribun si vysloužil zákrok Jiřího Kopice, který u hrazení tvrdě tělem zastavil postup soupeře.

64:25
    Radim Heřman se natlačil až před brankoviště, kde Bruslaři odehráli puk na poslední chvíli. Domácí útočník zůstává po souboji ležet na ledě, a hra je tak přerušena.

64:06
    Petr Kuchta sebral kotouč ve středním pásmu, přešel modrou čáru a vyslal prudkou ránu zápěstím, která trefila Milana Dudáčka do ramene.

Milan Sochor

Branky a nahrávky: 29. Blažek (Heřman), 36. Blažek (Matušík, Černý), 42. Točík (Matušík), 43. Hrala (Hlaveš) – 4. Milfait (Beneš), 14. Michálek (Beneš, Milfait), 30. Třetina (Kopic, Kříž), 45. Blinka (Třetina), rozh. náj. Procházka

0:2   Michálek (HBR)

HC Tábor: Dudáček (M. Novák) – Havran, Duben, Černý, Raiterman, Hlaveš, Košař, Tesař, Pípal – Blažek, Matušík (C), Heřman – Březina, Kalaš, Točík – Prášek, Kadilák, Hrala
    BK Havlíčkův Brod: Č. Novák (Marek) – Nepokoj, Semrád, Šmíd, Vala, Kopic, Kříž – Beneš, Milfait (A), Michálek – Holenda, Třetina (C), Přidal – Blinka, Voříšek, Procházka – Kuchta, Ludvík, Kozlík