Jekatěrinburg – HC Slovan 3:2 (po pr.) | Magnitogorsk – CSKA Moskva 1:2 (kon.) | Čerepovec – Omsk 1:4 (kon.)
Jaroslavl – Ufa 4:2 (kon.) | Dynamo Moskva – Novosibirsk 6:3 (kon.)
Avtomobilist Jekatěrinburg
3:2 (1:1, 1:0, 0:1 - 1:0)
HC Slovan Bratislava
Čtvrtek 06.09.2018, 16:00 • Uralec Arena • KHL

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek čtvrtečního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (18:39:03)

Československá stopa v utkání

Jakub Kovář (JEK) 36 zákroků

Jakub Štěpánek (SBA) 26 zákroků
    Michal Řepík (SBA) 0+0, 3 střely, čas na ledě 21:29
    Rudolf Červený (SBA) 0+0, 4 střely, čas na ledě 23:20

Utkání sledovalo 4 562 diváků.

Je dobojováno. Slovan nakonec padl v prodloužení, ovšem na své konto si připisuje vůbec první bod v nové sezóně. Domácí rozhodli prodloužení sekundu před jeho vypršením a před domácími diváky tak zapisují další výhru.

64:59 Anatolij GOLYŠEV - 3:2

64:59
    Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
    Hráči domácího celku nakonec přesilovku využívají sekundu před koncem prodloužení a připisují bod navíc. ANATOLIJ GOLYŠEV dokázal prostřelit Štěpánka a odmítl samostatné nájezdy – 3:2. Asistence: Nigel Dawes a Ivan Višněvskij.

64:30
    Střela Dawese zamířila jen do Chipchury, který odrazil kotouč svou hrudí.

64:00
    Hraje se poslední minuta prodloužení.

63:42
    Vasilevskij zlomil při střele hůl a míří na střídačku. Puk je až před Kovářem a domácí zakládají další akci z hloubi vlastního obranného pásma.

63:28
    Domácí budou hrát čtyři na tři. Slovan hrál v šesti a dostává dvouminutový trest.

63:28
    Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Matúš Sukel'.

63:09
    Krikunov se před Štěpánkem snažil o střelu po zemi, jenže dříve u něho byl obránce hostů a poslal kotouč do středního pásma.

62:29
    Řepík se dostal ke kotouči a hned ho podél pravého mantinelu zavezl do útočné třetiny, těsně před Kovářem pak střílel Taffe, ale také brankář domácích byl pozorný.

61:22
    Adam Liška střílel z prostoru mezi kruhy, jeho pokus vykryl Kovář a hned na to poslal puk spoluhráčům, kteří zamířili před Štěpánka, kde střílel Golyšev. Proti němu se však brankář hostů zaskvěl.

60:30
    Nyní jdou dopředu domácí hráči, konkrétně Sexton, jeho pokus o přejití modré čáry pokazil Sersen, jenž obranným zákrokem sebral prvně jmenovanému puk.

60:15
    Eric Gelinas střílel z levého kruhu a Jakub Kovář proti němu vytasil další přesný zákrok. Hra je přerušena.

60:03
    U kotouče jsou hosté a už se derou do útočného pásma. Ve třech hráčích na obou stranách je tak na ledě mnoho prostoru.

60:01

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 7. S. Da Costa (Dawes), 25. Bělousov (Paré), 65. Golyšev (Dawes, I. Višněvskij) – 13. Sersen (Liška, Chipchura), 60. Taffe (Sersen, Rau)

Avtomobilist Jekatěrinburg: Jakub Kovář (Sochackij) – Trjamkin (C), Alexej Vasilevskij, Mamkin, Mišarin, Gurkin, I. Višněvskij, Valitov – Česalin, Kučerjavenko, Krikunov (A) – Golyšev, S. Da Costa, Dawes (A) – Sexton, Paré, Bělousov – Litovčenko, V. Popov, Rassejkin – Obidin.
    HC Slovan Bratislava: Štěpánek (Čiliak) – Sersen (C), Gelinas, Grman, Meszároš (A), Schaus, Jánošík, Bačik, Švarný – Řepík (A), Taffe, Červený – Liška, Chipchura, Lunter – Buc, Sukel', Rau – Hedera, Šimun, Hrnka.

Rozhodčí: Gamalej, Kislov – Maximovskij, Osipov

Diváci: 4 562