Kroměříž – Hodonín 2:0 (kon.) | D. Benešov – Petřkovice 0:2 (kon.) | Frýdek-Místek – Uh. Brod 2:3 (kon.)
Hlučín – Zlínsko 1:4 (kon.) | Rýmařov – Val. Meziříčí 1:1 (kon.)
FK Frýdek-Místek
2:3 (0:1)
ČSK Uherský Brod
Sobota 08.09.2018, 16:00 • Stadion Stovky, Frýdek-Místek • Moravskoslezská fotbalová liga • 6. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (17:54:21)

Už v 5. minutě se dostal do šance Strnad, ale brankář Dostál ho vychytal. Ve 13. minutě se Střižík dopustil faulu ve svém vápně a hosté tak získali pokutový kop, ke kterému se postavil Martin Malenovský a svou střelu poslal do pravé šibenice, zatímco Mrozek šel na druhou stranu. Po půl hodině hry se ke střele dostal Švrček, ale jeho ránu chytil Dostál.
    Kolem 60. minuty měli domácí obrovský tlak, ovšem gól dát nedokázali a tak přišla druhá branka hostů v 66. minutě, kterou vstřelil Richard David. O tři minuty později navýšil náskok na tři branky Hruboš a zdálo se, že je rozhodnuto. V 84. minutě ovšem skvěle vypálil Smékal a dál domácím naději. Dvě minuty před koncem snížil na rozdíl jediné branky Varadi. Následně ovšem rozhodčí naprosto nepochopitelně nenastavil ani jednu minutu, v což vyústila následná reakce domácích fanoušků a hlavní sudí Josef Tomanec odešel do šatny politý pivem.

Je konec a rozhodčí nenastavil ani minutu! Při odchodu sudího Tomance ještě došlo ke konfrontaci a létaly láhve s pitím. Ovšem tři body berou hosté z Uherského Brodu, kteří vyhráli těsně 3:2.

90

90
    Následně ale míč skončil jen v zámezí za bránou Uherského Brodu a Dostál bude mít odkop od své svatyně.

89
    Domácí získali autové vhozování a poté se dostal s míčem až do vápna, kde byl střela zblokována.
    88. Adam VARADI - 2:3

88
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    No pozor! Lipina dává druhou branku a nyní je to pouze o gól! Vojtěch Vokoun poslal z pravé strany naprosto skvělý centr přesně na hlavu ADAMA VARADIHO, který dokázal překonat brankáře Dostála.

87
    Centr domácích skončil pouze v moci brankáře Dostála a dnes už to vypadá na tři body pro hosty.

86
    Nyní je na tribunu odeslán trenér brankářů Frýdku-Místku a konec utkání je velmi vypjatý.

85
    Je tady další faul z domácí strany a po menší potyčce další žlutá karta pro domácí! Tentokrát jí dostal Tomasz Gomola.
    84. Radek SMÉKAL - 1:3

84
    Domácí přece jen dávají branku, ovšem aby už nebylo pozdě. RADEK SMÉKAL se dostal k míči na hranici vápna a následně vypálil přesně k levé tyči!

84
    Daniel Bialek už neudržel nervy a rozhodčí vytáhl už pátou žlutou kartu pro domácí tým.

83
    Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Chwaszcz, přichází Pochylý.

82
    Literák chtěl odcentrovat z pravé strany, ale to se mu vůbec nepovedlo a míč skončil pouze v zámezí.

81
    Kutáč se sice dostal k centru z pravé strany, ale míč jen proletěl vápnem. Po chvíli přišla laciná ztráta domácích a Uherský Brod získal autové vhazování.

80
    Následný roh už nic nepřinesl a dopředu se tak dostala Frýdek-Místek, který získal míč po faulu, ale následná střela Varadiho šla jen nad bránu soupeře.

79
    Centr z rohu se bude opakovat, jelikož míč poslal do zámezí Bialek.

Michal Raška

Branky: 84. Smékal, 88. Varadi – 13. Malenovský (pen.), 66. David R., 69. Hruboš

Karty:   8. Střižík (FRM), 43. Literák (FRM), 72. Varadi (FRM), 77. Vokoun (FRM), 84. Bialek (FRM), 85. Gomola (FRM)

FK Frýdek-Místek: Mrozek – Střižík (60. Smékal), Bialek, Literák (C), Hruška – Dendis, Švrček, Kutáč, Strnad (74. Vokoun) – Varadi, Gomola
    Náhradníci: Mucha – Farský, Vokoun, Smékal, Mrkvička

ČSK Uherský Brod: Dostál – David M. (C), Kovář, Vrága, Nevařil, Malenovský, David R., Blanař (71. Dolina), Hruboš, Hradil (62. Mančík), Chwaszcz (83. Pochylý)
    Náhradníci: Horáček – Mančík, Dolina, Pochylý

Rozhodčí: Josef Tomanec – Luboš Drozdy, Adam Slováček