Převýšov – Štěchovice 2:0 (kon.) | Vltavín – Ústí n/O 3:0 (kon.) | Dobrovice – Písek 3:0 (kon.)
Domažlice – Zápy 2:0 (kon.) | Velvary – Živanice 3:1 (kon.)
SK Převýšov
2:0 (0:0)
TJ Štěchovice
Sobota 08.09.2018, 10:15Česká fotbalová liga • 5. kolo

Děkujeme za pozornost, mějte se krásně. (12:13:51)

Zápas byl až do 74. minuty naprosto vyrovnaný. Jenže tou dobou si vzal slovo střídající Tomáš Bastin a dvěma góly z vápna rozhodl o osudu zápasu. Domácí už následně svého soupeře nepustili do většího tlaku, kontrolovali hru a berou tři body. Druhý poločas byl nepatrně pohlednější než první půle. Ale jinak tenhle duel nebyl reklamou na fotbal.

Dnešní utkání sledovalo 175 diváků.

90

90
    Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází P. Novák, přichází Holec.

90
    Batka byl na středu v ofsajdu.

89
    Balón propadl k Petrovi do velkého vápna a ten nikam nespěchá.
    88. BASTIN - 2:0

88
    Převýšov právě vstřelil branku!
    TOMÁŠ BASTIN je hrdinou zápasu. Po centru zleva zhruba na střed vápna byl zcela volný a hlavou zblízka okolo pravé ruky brankáře rozhoduje zápas!

88
    Po souboji P. Nováka s Jakobovským na levé straně bude vhazovat Labík.

87
    Hosté se nemůžou dostat k tlaku a čas utíká pro ně hodně rychle.

86
    Neobsazený Batka na zadní tyči, kde si sbíhal ještě jeden fotbalista v hostujícím dresu, ale míč minul hlavou pravou brankovou konstrukci z pohledu střelce.