Frölunda – Vienna Capitals 1:4 (kon.) | Skellefteå – Bolzano 2:1 (kon.) | Zug – Něman Grodno 2:3 (po pr.)
TPS – Malmö Redhawks 1:2 (kon.) | IFK Helsinky – Tychy 2:1 (kon.) | Aalborg – Zürich 1:2 (kon.)
Bern – Cardiff 3:2 (kon.) | Salzburg – Växjö 4:3 (kon.)
SC Bern
3:2 (0:1, 1:1, 2:0)
Cardiff Devils
Sobota 08.09.2018, 19:45 • Postfinance Arena • Hokejová Liga mistrů • Skupina G

Já vám děkuji za pozornost u dnešního přenosu a přeji fajn zbytek dne. Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek. (22:01:27)

Statistiky zápasu:
    Střely na branku: 30 – 19.
    Zblokované střely: 23 – 15.
    Vyloučení v minutách: 8 – 6.
    Góly v přesilovce: 0 – 0.
    Vyhrané buly: 19 – 19.

Bern to nakonec zvládl a bere plný počet bodů z dnešního utkání, ale vítězství to bylo nad Cardiffem vydřené a Švýcaři museli otáčet vývoj utkání na konečných 3:2 až v závěrečné třetině. Rozhodující branku vstřelil 4 minuty před koncem Ramon Untersander.

59:30
    Cardiff hraje v pásmu, ale pouze podél mantinelu, nemůže se dostat ke střele.

59:00
    Cardiff hraje v šesti bez brankáře!

58:45
    Vysokou holí zahrál Linglet a Cardiff je vykázán do středního pásma.

58:00
    Z nulového úhlu to zkusil Betiviglio, ale Genoni tuto překvapivou možnost čekal a kotouč kryl.

57:28
    Cardiff se nemůže usadit v útočné třetině.

57:06
    Jan Muršak osvobodil domácí vyhozením puku.

56:59
    Vyloučení v týmu SC Bern (Untersander – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

56:28
    Kämpfovu ránu zablokovala obrana Cardiffu, Bern nechce nic podcenit a pokračuje v tlaku.
    55:20 UNTERSANDER - 3:2

55:20
    Bern právě vstřelil branku!
    Logické vyústění toho co jsme viděli na ledě. Cardiff byl pod mohutným tlakem a skvělého Bownse nakonec překonal bombou od modré RAMON UNTERSANDER – 3:2! Asistence: Simon Moser.

54:26
    Cardiff si bere time out.

54:26
    Neuvěřitelné co nyní přežil Cardiff! Nejprve trefil Scherwey tyč a poté kotouč poskakoval na brankové čáře, ale Bowns nakonec překonán nebyl!

53:40
    Bowns chytá skvěle. Jakoby nic máchl lapačkou proti tutovce, kterou měl na hokejce Matthias Bieber.

53:16
    Po dlouhé době akce Cardiffu, ale Genoni zasahovat nakonec nemusel.

52:48
    Bowns dokázal vyrazit ránu Almquista, toto byl dlouhý tlak domácího Bernu!

Tomáš Suchánek

Branky a nahrávky: 25. Moser (Muršak, Arcobello), 45. Sciaroni (Blum), 56. Untersander (Moser) – 13. Myers (Hedden), 31. Martin (Fournier)

SC Bern: Genoni (Caminada) – Untersander, Almquist, Andersson, Gerber, Krueger, Blum, Kamrzin, Burren – Muršak, Arcobello, Moser – Sciaroni, Haas, Scherwey – Bieber, Ebbet, Kampf – Berger, Heim, Grassi. Trenér: Jalonen.
    Cardiff Devils: Bowns (Murdy) – Richardson, Batch, Reddick, Blood, Louis, Fournier, Rutkis – Haddad, Dixon, Linglet – Morissette, Myers, Moore – Faryna, Ulmer, Hedden – Pope, Martin, Bentivoglio. Trenér: Lord

Rozhodčí: Pražák, Lemelin – Fuchs, Wust