Lipany – Bardejov 2:0 (kon.) | Dubnica – Trebišov 4:2 (kon.) | Prešov – Inter Bratislava 1:2 (kon.)
Poprad – KFC Komárno 0:2 (kon.) | Skalica – Šamorín 2:0 (kon.)
ŠK Odeva Lipany
2:0 (0:0)
Partizán Bardejov
sk Sobota 08.09.2018, 16:00 • ŠK Odeva Lipany • MONACObet liga • 8. kolo

Po nemastnom-neslanom prvopolčasovom výkone ožili domáci, ktorí vďaka zásahoch Bujňáka z penalty a Hirku z hry berú cenné tri body. Bardejovčania na Lipany nestačili, hostia boli v koncovke márni. (17:55:16)

Štatistiky na konci stretnutia:

Strely na bránu – 3:7.
    Strely mimo bránu – 9:6.
    Rohové kopy – 6:5.

90+1

90+1
    Ani mierne zvýšená aktivita z posledných minút Bardejovu na body nestačila, Július Straka sa už pozerá na hodinky.

90
    Nadstavuje sa jedna minúta.

89
    Bardejov sa už len bráni, hoci čas na zníženie tu ešte je.

88
    V tejto chvíli je už zrejmé, že Lipany v tabuľke odskakujú Bardejovu a vylepšia si pozíciu v 16-člennom pelotóne.

87
    Dnešné stretnutie sleduje 650 divákov.

86
    Striedanie v tíme ŠK Odeva Lipany: z ihriska odchádza Vitovič, prichádza Blaško.

86
    Priame zakončenie smerovalo mimo svätyne Bartoša, ten sa už s rozohrávkou neponáhľa.

85
    Domáci hráč sa dopustil nedovoleného zákroku pred hranicou šestnástky ocenený žltou kartou. Voľný kop pre hostí z dobrej vzdialenosti.

85
    Žltú kartu dostáva Popovec (ŠK Odeva Lipany).

83
    Lipany dali gól! Zdá sa, že je rozhodnuté. Tretí pokus do priestoru brány, Gmitter trefe nedokázal zabrániť. Na 2:0 zvyšuje KRISTIÁN HIRKA.

82
    Márna námaha domáceho futbalistu, pravý krídelník zostal bez podpory spoluhráčov a ľahko stráca loptu.

81
    Dostávame sa do záverečnej desaťminútovky, za tú uplynulú sme nevideli jedinú strelu na bránu.

79
    Nedovolené bránenie prieniku pozdĺž postrannej čiary znamená faul a loptu pre domáci celok.

78
    ŠK Odeva ale aj naďalej zvláda prechod protivníka na jej vlastnú polovicu, Partizán v útoku bezzubý, čo potvrdila i táto minúta.