Lipany – Bardejov 2:0 (kon.) | Dubnica – Trebišov 4:2 (kon.) | Prešov – Inter Bratislava 1:2 (kon.)
Poprad – KFC Komárno 0:2 (kon.) | Skalica – Šamorín 2:0 (kon.)
FK Poprad
0:2 (0:1)
KFC Komárno
sk Sobota 08.09.2018, 18:00 • NTC Poprad • MONACObet liga • 8. kolo

V druhom polčase hostia pokračovali v dobre organizovanom výkone a eliminovali všetky príležitosti Popradčanov. Poprad síce mal dobré šance, no nedokázal ich viackrát premeniť. V 62. minúte sa druhýkrát do streleckej listiny zápasu zapísal Nurković a stanovil na konečných 0:2. Komárno teda vďaka víťazstvu potvrdilo svoju aktuálnu líderskú pozíciu v tabuľke.

Ďakujeme za pozornosť a prajeme pekný zvyšok večera. (19:49:11)

90+2

90+2
    Šurnovský vhodil aut na útočnej polovici a to bude zrejme jedna z posledných herných činností v tomto zápase.

90+1
    Komárno vhadzovalo aut na útočnej polovici. Hric hlavičkou loptu bezpečne upratal preč.

90
    Rozhodcovia nadstavujú dve minúty.

89
    Striedanie v tíme KFC Komárno: z ihriska odchádza Erik Mikeš, prichádza Lukáš Duda.

88
    Pajer odzbrojil na obrannej polovici Romana Zemka, ktorý si síce pýtal faul, no hlavný rozhodca bol nekompromisný a na jeho ťahy neprikývol.

87
    Slavomír Kica to už skúšal aj ďalekonosnou strelou asi z 35 metrov, no nebol úspešný. Lopta bola síce prudká, no výrazne jej chýbala presnosť.

86
    Popradčania rozohrávali rohový kop. Na hlavičku skákal Lukáš Horváth, ale z nepriehľadnej situácie sa nepresadil.

85
    Striedanie v tíme KFC Komárno: z ihriska odchádza András Meszáros, prichádza Aleksandr Luzin.

84
    Zekucia si narazil loptu o Streňa, no tomu spracovanie nevyšlo. Zrejme chcel ihneď posúvať Maťašovi. Aut potom vhadzovalo Komárno, Nurković si následne pýtal faul, no jeho dožadovanie nebolo prijaté.

82
    Streňo chcel rýchlym autovým vhadzovaním naštartovať po pravej strane Maťaša. Jemu však po bežeckej stránke stačil Ondruš a od lopty ho napokon odstavil.

81
    Stano Šesták to skúsil zo štandardky tesne spoza vápna priamou strelou na bránu. Výrazne však bránu prestrelil a Slávik teda zasahovať nemusel.

80
    Slavomír Kica síce na ľavom krídle obohral protihráča, no ten momentálne tŕpne v kŕčoch. Poprad však rozohral rohový kop, no Šesták sa do koncovky nedostal.

Dnešné stretnutie sleduje 1 311 divákov. Šláger ôsmeho kola druhej ligy prilákal na tribúny naozaj slušný počet divákov na pomery druhej najvyššej futbalovej súťaže.

77
    Komárno aj naďalej bez problémov kontroluje dianie a necháva Popradčanov, aby sami tvorili hru. KFC totižto s prehľadom vedie od 62. minúty 0:2 a má to stále dobre rozohrané.

75
    Pajer vysunul po ľavom krídle Streňa. No už pred touto prihrávkou sa Streňo vyskytol v ofsajdovej pozícii a po odpískaní ofsajdu ďalej pokračovať jednoznačne nemohol.

74
    Maťaš sa s loptou rozbehol po pravej strane ihriska a premiestnil ju centrom pred bránku. Slávik bol pripravený a dokázal adekvátne reagovať.