Mountfield HK – Tábor 10:0 (kon.) | Liberec – Pardubice 3:8 (kon.) | Zlín – Vsetín 4:1 (kon.)
Plzeň – Kobra 3:0 (kon.) | HC Litvínov – PZ Kladno 8:1 (kon.) | Kladno – K. Vary 8:4 (kon.)
Přerov – Warriors Brno 4:3 (kon.) | Sparta – Slavia 3:1 (kon.) | Kometa Brno – Havlíčkův Brod 8:1 (kon.)
Vítkovice – Olomouc 6:1 (kon.) | Třinec – HK MD Šumperk 4:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Žďár n/S 9:1 (kon.)
Č. Budějovice – Jihlava 3:1 (kon.) | Chomutov – Třemošná 3:2 (kon.)
HC Kometa Brno
8:1 (0:0, 4:1, 4:0 - N 1:0)
BK Havlíčkův Brod
Sobota 08.09.2018, 13:00 • DRFG arena • Extraliga dorostu • Skupina Střed

To je pro dnešní zápas vše. Někdy příště u textového přenosu na počtenou! (15:10:53)

Je dobojováno. Kometa si z dnešního utkání bere všechny čtyři body, nutno říci, že zaslouženě. V celém utkání byla lepší a tvořila si více šancí. Bruslaři se do zakončení dostali jen zřídka, soustředili se spíše na obranu.

64:19
    Kometa právě vstřelila branku!
    Kometa získává i čtvrtý, bonusový bod. O bonusový bod se postaral JAKUB KOS, který si zpracoval pas od Iva Sedláčka, dostal se do úniku a zakončil mezi betony Krále. Asistence: Ivo Sedláček.

63:49
    Puk je v držení domácích, kteří jsou momentálně u vlastní brány.

63:32
    Na druhé straně Bizoň zastavuje hru.

63:05
    Fajmon s Kosem přebruslili všechny hráče, Fajmon předložil pěkný pas druhému jmenovanému, ten však nedokázal zakončit. Král se natáhl na čáře a zastavil tuto šanci.

61:54
    Brňané ujeli dva na jednoho, ale Mišiakovi se zadrhl puk, takže o puk přišel.

61:18
    Beneš nahodil puk na bránu. Bizoň chvilku puk přikryl, ale pak nečekaně rozehrál, což hosty překvapilo.

60:52
    Puk drží hosté, kteří vyjeli z útočné třetiny.

60:36
    Král kryje střelu z pravého kruhu a již nás bude čekat prodloužení tři na tři.

60:05
    Hosté jsou v plném počtu a momentálně vidíme hru čtyři na čtyři.

60:01

Je konec. Brno ve třetí periodě přidalo čtyři branky. Nejdříve se trefil Prčík od modré, následně Harmim, Běhůnek a Sedláček. Hosté si příliš šancí nevytvořili. Brno si tak z dnešního utkání odnese minimálně tři body. Teď nás čeká nadstavbové prodloužení o bonusový bod. Pokud v pěti minutách tři na tři gól nepadne, budou nás čekat nájezdy.

59:47
    Několik střel prolétlo kolem brány hostů, ale žádná již neskončí v bráně.

59:08
    Probíhá již poslední minuta. Brno se drží v útočném pásmu a kombinuje po obvodu třetiny.

58:23
    Brno zakládá přesilovou hru z vlastního pásma.

58:17
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kuchta – 2 min., hákování).

Matouš Vojáček

Branky a nahrávky: 26. Mišiak (Šalé, Horký), 29. Harmim, 32. Holcman (Šalé, Řehák), 40. Sever (Harmim), 41. Prčík (Kos, Sedláček), 48. Harmim, 50. Běhůnek, 58. Sedláček, 65. Kos (Sedláček) – 36. Holenda (Beneš)

HC Kometa Brno: Bizoň (Schnattinger) – Řehák, Vacek, Holcman, Běhůnek "A", Ulbricht, Fajmon "C", Němec, Prčík – Nesvadba, Kos "A", Otava, Šalé, Sever, Sedláček, Horký, Linka, Harmim, Mišiak.
    BK Havlíčkův Brod: Král (Kukeně) – Dvořák, Besmák, Zych "C", Jiráček, Kuchta, Kultvašr – Matoušů, Dymák, Juřica "A", Rauš "A", Janko, Holenda, Kozlík, Beneš, Krejčí, Prášek.

Rozhodčí: Král – Musil, Kleprlík