Kladno – Frýdek-M. | 4:1 (kon.) | | | Ústí n/L – Třebíč | 3:4 (0:2 po s.n.) | | | Přerov – Jihlava | 5:4 (kon.) |
Motor ČB – Benátky n/J | 5:1 (kon.) | | | Kadaň – Poruba 2011 | 3:5 (kon.) | | | Havířov – Litoměřice | 4:2 (kon.) |
Prostějov – Vsetín | 6:5 (po pr.) |
Mountfield HK – Tábor | 10:0 (kon.) | | | Liberec – Pardubice | 3:8 (kon.) | | | Zlín – Vsetín | 4:1 (kon.) |
Plzeň – Kobra | 3:0 (kon.) | | | HC Litvínov – PZ Kladno | 8:1 (kon.) | | | Kladno – K. Vary | 8:4 (kon.) |
Přerov – Warriors Brno | 4:3 (kon.) | | | Sparta – Slavia | 3:1 (kon.) | | | Kometa Brno – Havlíčkův Brod | 8:1 (kon.) |
Vítkovice – Olomouc | 6:1 (kon.) | | | Třinec – HK MD Šumperk | 4:0 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Žďár n/S | 9:1 (kon.) |
Č. Budějovice – Jihlava | 3:1 (kon.) | | | Chomutov – Třemošná | 3:2 (kon.) |
Riga – Novosibirsk | 3:0 (kon.) | | | Dynamo Moskva – CSKA Moskva | 1:3 (kon.) | | | Petrohrad – Ufa | 1:4 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Pardubice | 4:2 (kon.) | | | Č. Budějovice – Jihlava | 1:3 (kon.) | | | Slavia – Kladno | 4:3 (2:0 po s.n.) |
Chomutov – K. Vary | 2:3 (kon.) | | | Havířov – Zlín | 2:3 (1:2 po s.n.) | | | Sparta – Mladá Boleslav | 2:3 (kon.) |
Mountfield HK – Liberec | 5:4 (po pr.) | | | Plzeň – HC Litvínov | 2:1 (kon.) | | | Vítkovice – Třinec | 1:2 (kon.) |
Frölunda – Vienna Capitals | 1:4 (kon.) | | | Skellefteå – Bolzano | 2:1 (kon.) | | | Zug – Něman Grodno | 2:3 (po pr.) |
TPS – Malmö Redhawks | 1:2 (kon.) | | | IFK Helsinky – Tychy | 2:1 (kon.) | | | Aalborg – Zürich | 1:2 (kon.) |
Bern – Cardiff | 3:2 (kon.) | | | Salzburg – Växjö | 4:3 (kon.) |
Poděbrady – HC Jičín | 5:3 (kon.) |
Zlín sledge – S. T. Eagles | 3:2 (2:1 po s.n.) |
Linz – Znojmo | 2:3 (kon.) |
Rapperswil – Sparta | 0:4 (kon.) |
konec
Berani Zlín
4:1
(1:0, 1:1, 2:0 - N 0:0 - 1:0)
VHK ROBE Vsetín
Vojtěch Jurák
Branky a nahrávky:
12. Mojžíš (Šindelek, Lavička), 27. Laciga (Frömel, Kráčalík), 42. Mojžíš (Lavička), 43. Šindelek (Frömel), rozh. náj. Peprna – 33. Babeliak (Dědek, Kočí)
Rozhodčí: Blaha – Kučera, Blažek
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Dědek (VSE)
0:0 Frömel (ZLN)
2. série:
0:0 Babeliak (VSE)
1:0 Mojžíš (ZLN)
3. série:
1:1 Kuchařík (VSE)
2:1 Peprna (ZLN)
4. série:
2:1 Turek (VSE)
2:1 Laciga (ZLN)
5. série:
2:1 Kuchařík (VSE)
Berani Zlín:
Hamrla (Synek) – Nábělek, Šimášek, Sýkora, Burian, Šindelek, Čapka, Hoferek – Tomeček, Ševčík, Peprna, Čechmánek, Mojžíš, Matúšů, Laciga, Ramert, Frömel, Kráčalík, Lavička
Náhradníci:
Trenér:
VHK ROBE Vsetín: Tkadlec (Krňa) – Mikula, Velikovský, Kočí, Dořičák, Prčík, Kuchařík, Kunst – Bednařík, Rybár, Novotný, Jurek, Babeliak, Urban, Půček, Dědek, Turek, Staňa, Čajanová
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
VHK ROBE Vsetín: Tkadlec (Krňa) – Mikula, Velikovský, Kočí, Dořičák, Prčík, Kuchařík, Kunst – Bednařík, Rybár, Novotný, Jurek, Babeliak, Urban, Půček, Dědek, Turek, Staňa, Čajanová
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Blaha – Kučera, Blažek
Diváci:
Rozhodující nájezd proměnil MATYAS PEPRNA!