Prešov – Spišská N. Ves 2:5 (kon.) | Osmos Bratislava – Trnava 5:3 (kon.) | Dubnica – Michalovce 0:3 (kon.)
Topoľčany – Martin 1:2 (kon.) | Nové Zámky B – Skalica 1:9 (kon.)
HC Topoľčany
1:2 (0:0, 0:2, 1:0)
HK VITAR Martin
sk Středa 12.09.2018, 18:00 • ZŠ Topolčany • 1. liga (SR) • 1. kolo

A je tu koniec stretnutia, z ktorého si nováčik súťaže odnesie ďalší plný bodový zisk po víťazstve 2:1. Odo mňa to je na dnes všetko. Ja ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok večera. (20:25:28)

58:59
    HC Topoľčany využili možnosť zobrať si timeout.

52:02
    Hostia v plnom počte.

50:02
    Vylúčenie v tíme HK Martin (Michal Dvořák – 2 min., hákovanie).

40:46
    Topoľčany dali gól!
    Domáci hokejisti predsalen potešili domácu kulisu. Bol to MARTIN UHNÁK, kto rozvlnil súperovú sieť a znížil nepriaznivý stav stretnutia na 1:2. Asistencie: Peter Šťastný, Albín Podstavek.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

A je tu koniec druhej tretiny, ktorá už bola divácky atraktívnejšia. Videli sme v nej dva presné zásahy a oba z hokejok hráčov hostí, ktorí tak po druhej tretine vyhrávajú 2:0. My sa Vám opäť hlásime približne o 15 minút.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

36:12
    Martin dal gól!
    Sme svedkami aj druhého zásahu, po ktorom ide HK Martin do dvojgólového vedenia. Presný zásah si pripíše JAROSLAV MARKOVIČ, ktorý dokázal zúžitkovať presnú prihrávku Lukáša Matúša Lavičku. Stav stretnutia je 0:2!

29:35
    Domáci v plnom počte.

27:35
    Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Dominik Laššo – 2 min., faul lakťom).

25:04
    Domáci idú v druhej tretine do vedenie zásluhou MILANA RECHTORÍKA, ktorý si dostatočne oddýchol na trestnej lavici a hneď na to skóroval. Stav stretnutia je 0:1. Asistenciu si na svoje konto pripíše Matej Díber.

24:32

22:32
    Vylúčenie v tíme HK Martin (Milan Rechtorík – 2 min., podrazenie).

21:23

20:01
    Začala sa druhá tretina.

Skončila sa prvá tretina zápasu, ktorú možno označiť ako priemernú. Sledovali sme vyrovnaný priebeh hry, v ktorom sme gól nevideli. Opäť sa Vám hlásime približne o 15 minút.