Standard – Charleroi 0:0 (kon.) | Oostende – Cercle Brugge 1:1 (kon.) | Waasland-Beveren – Eupen 0:0 (kon.)
Genk – Anderlecht 1:0 (kon.)
Standard Lutych
0:0 (0:0)
Sporting Charleroi
Sobota 15.09.2018, 18:00 • Stade Maurice Dufrasne, Lutych • Belgická liga • 7. kolo

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:01:02)

Utkání končí bezbrankovou remízou, což je velmi dobrý výsledek pro Charleroi, naproti tomu je to další bodová ztráta Standardu. Ten navíc dnes podal hodně špatný výkon, rozhodně neodpovídající týmu, bojujícím o příčky nejvyšší.

90+6

90+4
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Collins Fai (Standard Lutych).

90+1
    Nastavuje se šest minut, dnes tak borci stráví na hřišti o 13 minut více (v součtu s prvním poločasem).

90
    Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Cristian Benavente, přichází Gabriele Angella.

89
    Adama Niane (Charleroi) pálí z nějakých pětadvaceti metrů, ale trefuje jen dobře postaveného brankáře soupeře.

88
    Nepřesný centr hostů z levé strany.

87
    Žlutou kartu dostává Nicolas Penneteau (Sporting Charleroi).

87
    Ani z této akce gól nepadne, ale Standardu patří poslední minuty zápasu.

85
    Domácí vybojovali roh z levé strany.

83
    Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Massimo Bruno, přichází Ali Gholizadeh.

83
    Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Renaud Emond, přichází Orlando Sá.

80
    Deset minut do konce normální hrací doby, dočkáme se tedy gólu? Před pár minutami k němu měli blízko hosté.

79
    Hosté rozehráli z levé strany rohový kop, ale branku již ohrozit nedokázali.
    78. Massimo Bruno (Charleroi) nepřekonal Ochou v domácí brance

78
    Massimo Bruno (Charleroi) byl blízko gólu, jeho střelu z levé strany Guillermo Ochoa (Standard) bravurně vyrazil vedle branky.

76
    Mahdí Carcela-González (Standard) nyní napálil míč na trenéra soupeře, po zásluze dostává za tento exces žlutou kartu.

75
    Răzvan Marin (Standard) fauluje na polovině soupeře, Nicolas Penneteau (Charleroi) jde ven z vápna, aby mohl rozehrát.