Petřkovice – Kroměříž 0:1 (kon.) | Hulín – Rýmařov 3:4 (kon.) | Líšeň – Vrchovina 3:0 (kon.)
Uh. Brod – Uničov 3:2 (kon.) | Hodonín – Vel. Meziříčí 2:2 (kon.) | Vyškov – Hlučín 1:1 (kon.)
FC Odra Petřkovice
0:1 (0:0)
SK Hanácká Slavia Kroměříž
Sobota 15.09.2018, 10:15 • Stadion Odra Petřkovice, Ostrava • Moravskoslezská fotbalová liga • 7. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.

V 7. kole MSFL se proti sobě utkají týmy FC Odra Petřkovice a SK HS Kroměříž. Naposled se spolu tato mužstva utkala minulou sezónu na půdě Kroměříže. V 16. minutě poslal překvapivě hosty do vedení Švancer a ve 23. minutě zvýšil náskok Baránek. V 63. minutě ovšem snížil Kovář a v 82. minutě srovnal Stratil. Utkání tak skončilo remízou 2:2. Nyní se bude hrát na stadionu Odry Petřkovice v Ostravě. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Vít Zaoral a jeho asistenti Michal Gasnárek a Karel Mikeska. Úvodní výkop je naplánován na 10:15.

FC Odra Petřkovice:

Petřkovice se momentálně nacházejí na sedmém místě s deseti body a skóre 7:8. V posledním zápase zavítaly na půdu Dolního Benešova, kde poslal hosty do vedení v 9. minutě Tobiáš a v 62. minutě zvýšil vedení Ficek. Odra tak vyhrála překvapivě 2:0. Nejlepšími, ale zároveň jedinými střelci jsou s jedním gólem Ficek, Lokša, Neumann, Ptáček, Szotkowski a Telnar.

SK HS Kroměříž:

Kroměříž se momentálně nachází na pátém místě s dvanácti body a skóre 12:6. V posledním utkání se představil před domácím publikem proti Hodonínu. V 18. minutě poslal domácí do vedení Okleštěk, který přidal druhou branku i minutu před koncem první půle. Ve druhém poločase už gól nepadl a Kroměříž tak vyhrála 2:0. Nejlepším střelcem je se šesti góly Silný.

FC Odra Petřkovice: Chmiel – Ficek, Sporysz, Neumann, Baranek (C), Velner, Kania, Plesník, Smékal, Rychlý, Szotkowski
    Náhradníci: Godula – Švancer, Telnar, Regec, Mládek, Chlopek

SK HS Kroměříž: Floder – Motal, Hloch, Mlýnek M., Cupák, Okleštěk, Silný, Matoušek (C), Krhut, Jeleček, Dvořák
    Náhradníci: Kofroň – Šmerda, Hirsch, Marchuk, Mlýnek V.

Rozhodčí: Vít Zaoral – Michal Gasnárek, Karel Mikeska.

Hráči již nastupují na hrací plochu a za pár chvil se může začít.

1

1
    Odra se sice dostala dopředu po pravé straně, ale následně přišla o míč.

3
    Dominik Smékal se ocitl ve velmi dobré šanci, ovšem jeho zakončení uvnitř vápna letělo pouze nad bránu Flodera!

4
    Domácí obránce si musel počínat hodně opatrně, aby ve svém vápně odebral míč skluzem čistě.

5
    Opět se Petřkovice ocitly v dobré příležitosti, ale ani jedná ze dvou střel zpoza vápna neletěla na bránu Kroměříže.

6
    Posléze se ovšem hostující tým dopustil faulu a Odra získala volný kop z pravé strany blízko rohového praporku na polovině soupeře.

7
    Následně přišel přízemní centr, ovšem zakončení domácích letělo pouze nad bránu Kroměříže.

8
    Slavia získala rohový kop, ale nic většího z něj vytěžit nedokázala.

10
    Pas na pravou stranu domácí hráč nestihl na hrací ploše a následuje autové vhazování pro soupeře.

11
    Odra je zatím aktivnějším týmem a opět se žene směrem dopředu.

12
    S nákopem hostů si brankář Chmiel poradil a Petřkovice mají míč v držení.

14
    Domácí útočník se nachytal v ofsajdové pasti a nemohl tak pokračovat v útoku.

15
    Nákop Kroměříže skončil jen v zámezí a následuje autové vhazování pro Odru.

16
    Střela z dálky skončila jen v rukou Jiřího Flodera, který si ale připsal lehký zákrok, jelikož tento pokus letěl přímo doprostřed brány.

18
    Kroměříž se dostala dopředu pouze nákopem, který ani tentokrát nebyl nebezpečný.

19
    Posléze přiletěl centr z pravé strany, ale ten chytil do své moci brankář František Chmiel.

20
    Hostující útočník se nachytal v ofsajdové pasti a po chvíli i podruhé.

21
    Martin Mlýnek si neporadil s dvojicí obránců, ovšem Kroměříž zůstala u míče posléze vystřelila jen vedle levé tyče.

23
    Kroměříž je v posledních minutách hodně aktivní a dostala se až do vápna, kde ovšem střelu skvěle chytil František Chmiel!

24
    Obrovská šance Kroměříže není proměněna! Domluva mezi domácím brankářem a obranou byla hodně špatná a tak se hostující hráč dostal zpoza vápna na pravé straně do zakončení na prázdnou bránu, ovšem tu minul!

25
    A nyní velká příležitost na straně domácích, ale branka stále k vidění nebyla! Po fantastické přihrávce do vápna se útočník Odry dostal do zakončení, ale Floder skvělým zákrokem vyrazil míč.

26
    Po nákopu do vápna přišla střela petřkovického hráče, ale ta nebyla připravená a taky skončila jen vedle svatyně.

28
    Kroměříž se opět dostala do šance, ale její závěrečná střela letěla jen vedle pravé tyče.

30
    Půl hodina hry je za námi, ale gólu jsme se stále nedočkali. Hra je zatím velmi vyrovnaná a obě mužstva si vypracovala šance, které ale neproměnila.

31
    Domácí hráč si naprosto skvěle poradil se dvěma protihráče uprostřed hrací plochy a následně získal pro svůj tým přímý kop.

32
    Následná střela z přímého kopu letěla jen nad bránu Flodera.

34
    Další velká šance, tentokrát to byl domácí hráč, který dostal fantastickou přihrávku do vápna, ale Floder proti němu včas vyběhl a vyrazil jeho pokus.

35
    Následně šla dopředu Kroměříž, ale ta nedokázala nic vážnějšího vymyslet, i když získala přímý kop.

36
    Velner poslal špatnou přihrávku, kterou vypíchl Hloch a hnal se dopředu, ovšem obrana Petřkovic se stihla vrátit.

37
    Nyní přišel faul z domácí strany a u míče tak bude Kroměříž.

38
    Jan Silný se nyní provinil jen faulem a balón tak bude mít v držení Odra.

39
    Naprosto parádní skluz předvedl domácí obránce a nenechal tak protihráče dojít do velké šance.

40
    Posléze se až do vápna dostal domácí útočník, ale ani tentokrát z toho nebylo nic velkého, jelikož hostující obránce skvěle zasáhl a vybojoval odkop od své svatyně.

41
    Domácí nyní získali autové vhazování na polovině soupeře a po chvíli přišel centr do vápna, který ale zachytila kroměřížská obrana.

42
    Slavia nyní získala autové vhazování na pravé straně.

43
    Následně ovšem obrana Petřkovic vytlačila soupeře ze své poloviny.

45
    Hostující hráč si chtěl vymodlit faul, ale dostal žlutou kartu za simulování.

45

První poločas je u konce a branky jsme se zatím nedočkali. Ovšem utkání zatím rozhodně nenudí a k vidění byly velké šance. Ani jedna ale nebyla proměněna. Na začátku utkání byla Odra lepším týmem, poté se už probudila i Kroměříž, která se kolem 24. minuty dostala do tlaku, ale nic nevytěžila.

Druhý poločas začne přibližně v 11:20.

46

47
    Kroměříž vlétla do druhé půle aktivně, ale následně to byla Odra, která se dostala ke střele, ovšem ta byla zblokována.

48
    Tentokrát přišel centr z levé strany, po kterém šel domácí hráč do hlavičky, ale míč vyletěl jen nad něj a to už byla pro brankáře Flodera snadná práce.

50
    Kroměříž nyní získala rohový kop, ale nic velkého z toho nebylo.

52
    Kroměříž právě vstřelila branku!
    Hosté otevírají brankový účet dnešního utkání! Kroměříž předvedla skvělý protiútok, když se dostal po přihrávce z pravé strany do vápna TOMÁŠ OKLEŠTĚK, který si poradil s obráncem a následně zakončil k levé tyči!
    52. Tomáš OKLEŠTĚK - 0:1

53
    Kroměříž dál pokračuje ve velmi aktivní hře, ale nyní získali míč domácí.

54
    Nyní se hostující hráč provinil faulem a Petřkovice získaly volný kop z levé strany.

55
    Ovšem následný centr nebyl nijak nebezpečný a u míče je Slavia.

56
    Hanáci nyní získali rohový kop z levé strany.

57
    Následně z toho byl sehraný signál, po kterém měla přijít střela z voleje, ale ta se hostujícímu hráči nepovedla, ovšem následně získala Kroměříž další roh.

58
    Zatím jediný střelec Okleštěk nyní obdržel žlutou kartu.

59
    Domácí nedokázali směrem dopředu nic velkého vymyslet.

60
    Druhá třetina zápasu je u konce a Odra se málem dostala do šance, když přiletěl centr z pravé strany před bránu, ale tam včas vyboxoval balón Floder.

61
    Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Kania, přichází Telnar.

62
    Odra sice získala rohový kop, ovšem ten nebyl dobře zahrán a skončil pouze v zámezí.

63
    Domácí nyní vybojovali rohový kop z levé strany.

64
    Roh se bude opakovat, jelikož byl následný centr odhlavičkován do zámezí hostujícím hráčem.

65
    Ovšem ani tento rohový kop nepřinese domácím potěšení a Kroměříž tak získala autové vhazování.

66
    Nyní získala Kroměříž přímý kop z velmi dobré pozice a může jít do dvoubrankového vedení.

Dnešní utkání sleduje 185 diváků.

67
    Následná střela ovšem trefila pouze hráče ve zdi a Chmiel tak zasahovat nemusel.

68
    Nyní přišel faul z domácí strany a Kroměříž tak získala volný kop na polovině hrací plochy.

69
    Hostující hráč Jeleček se provinil nedovoleným zákrokem, za který uviděl žlutou kartu a Odra tak získala volný kop z pravé strany.

70
    Následný centr sice letěl do vápna, ovšem nic vážnějšího nepřinesl.

71
    Je před námi posledních dvacet minut a nějaký nastavený čas. Petřkovice jsou poslední minuty hodně aktivní a jdou ve větším počtu dopředu, což může vyhovovat Kroměříži, která má smrtelné protiútoky.

72
    Hostující obránce si neporadil zrovna nejlépe ve vápně, ale následně jeho spoluhráč odkopl míč do zámezí.

73
    Málem bylo srovnáno, ovšem zakončení uvnitř vápna bylo sraženo těsně vedle Floderovy brány!

74
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Motal, přichází Marchuk.

75
    Hosté získali autové vhazování na polovině soupeře.

76
    A posléze se hostující hráč dostal až ke střele, která ovšem letěla jen nad domácí svatyní.

78
    Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Neumann, přichází Chlopek.

79
    Odra se sice snaží, ovšem uprostřed hřiště získali míč opět hosté a domácí hráč Velner dostal za svůj následný faul žlutou kartu.

81
    Nyní skončil míč pouze za bránou Petřkovic a Chmiel tak má odkop od své svatyně.

83
    Posléze získala Odra autové vhazování na polovině soupeře.

84
    Následně ale přišel jen faul z domácí strany a u míče tak bude opět Kroměříž, která si hlídá konec zápasu a chce si odvést tři body.

85
    Slavia získala autové vhazování a následně se vydala dopředu, ovšem nic vážnějšího z toho nebylo.

85
    Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Smékal, přichází Mládek.

86
    Petřkovice získaly autové vhazování na polovině soupeře.

86
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Mlýnek M., přichází Mlýnek V..

88
    Nyní skončil míč pouze vedle hostující brány a Floder tak má odkop.

89
    Posléze přišel faul z domácí strany a u míče tak bude opět Slavia.

90
    Následně skončil míč z kopaček hostů vedle brány Petřkovic.

90
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Okleštěk, přichází Šmerda.

90+1
    Rozhodčí nastavuje dvě minuty navíc.

90+1
    Domácí se snažili projít středem hrací plochy, ovšem poté přišel jen faul a tohle už vypadá pro Kroměříž velmi dobře.

90+2
    Odra ještě získala autové vhazování na polovině soupeře a má poslední možnost skórovat.

90+3
    Ovšem následně hosté odkopli míč až za bránu domácích.

90+3

Je konec. Kroměříž si nakonec pohlídala těsné vedení 1:0 a odváží si tři body. Na začátku utkání byla Odra lepším týmem, poté se už probudila i Kroměříž, která se kolem 24. minuty dostala do tlaku, ale nic nevytěžila. V 52. minutě se Slavia dostala do protiútoku, po kterém přišla přihrávka do vápna z pravé strany, kde si Tomáš Okleštěk poradil s obráncem a zakončil přesně k levé tyči, čímž otevřel brankový účet a Kroměříž šla do vedení. Následně se Odra snažila o srovnávací branku, ovšem obrana hostů dnes byla nepřekonatelná.

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 5:4. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 13:19.

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (12:10:47)