Petřkovice – Kroměříž 0:1 (kon.) | Hulín – Rýmařov 3:4 (kon.) | Líšeň – Vrchovina 3:0 (kon.)
Uh. Brod – Uničov 3:2 (kon.) | Hodonín – Vel. Meziříčí 2:2 (kon.) | Vyškov – Hlučín 1:1 (kon.)

Rýmařov právě vstřelil branku!

Protiútok hostů zakončuje PETR NAVRÁTIL, který tímto gólem kompletuje hattrick a stává se mužem zápasu. Tohle je krutá rána pro domácí, kteří byli ve druhém poločase aktivnějším týmem.
    74. ONDŘEJKA - 3:3

74
    Hulín právě vstřelil branku!

VÁCLAV ONDŘEJKA posílá brankáře na druhou stranu a nekompromisně vyrovnává střelou doleva skóre dnešního zápasu.
    66. ŠUPÁK - 2:3

66

Skvělé dvě minuty v podání Rýmařova končí další brankou! Nejdříve Navrátil fantasticky uvolnil Dydowicze, který ještě domácího brankáře neprostřelil. Za malou chvíli se tváří v tvář Machalickému ocitl TOMÁŠ ŠUPÁK, který dokázal poslat míč kolem padajícího brankáře do sítě.
    54. NAVRÁTIL - 2:2

54

PETR NAVRÁTIL se stává dvougólovým střelcem a svým pokus uvnitř pokutového území srovnává stav utkání na 2:2.

32

MICHAL ŠROM zvládl zpracovat těžkou přihrávku za velkým vápnem a povedeným volejem pod břevno nedal hostujícímu brankáři žádnou šanci zasáhnout. Krásný fotbalový moment a individuální akce domácího křídelníka!

25

Pokutový kop bezpečně proměňuje střelou po zemi k levé tyči TOMÁŠ JOSL. Brankář Kameník šel na druhou stranu.

16

Do vedení se dostávají hosté. Po kontroverzním zákroku na pravé straně hřiště, po kterém zůstal na zemi ležet jeden z domácích hráčů, nic nebránilo PETRU NAVRÁTILOVI v postupu směrem na branku. Přestože pak tváří v tvář domácímu brankáři netrefil míč úplně dobře, může se radovat z branky, protože míč doskákal do sítě k zadní tyči.

Martin Jindra

Branky: 25. Josl, 32. Šrom, 74. Ondřejka – 16. Navrátil, 54. Navrátil, 66. Šupák, 89. Navrátil

Karty:   23. Josl (HUL), 62. Koláčný (HUL), 77. Šrom (HUL) – 73. Tilkeridis (RYM), 73. Gyorgy (RYM)

SK Spartak Hulín: Machalický – Kostka, Ondřejka, Šrom, Vyskočil Michal, Zlámal, Sedláček, Koláčný, Vyskočil Martin, Bahounek, Josl
    Náhradníci: Tureček, Oulehla, Rožek, Pospíšil, Minář, Škubník, Unger

SK Jiskra Rýmařov: Kameník – Harazin, Navrátil, Dydowicz, Furik, Kocúr, Gyorgy, Šupák, Ondruška, Hleba, Kolísek
    Náhradníci: Němec, Piroška, Baroš, Tilkeridis

Rozhodčí: Křepský – Kulička, Černoevič