Frýdek-M. – Třebíč 8:2 (kon.) | Poruba 2011 – Ústí n/L 7:3 (kon.) | Benátky n/J – Kladno 3:6 (kon.)
Slavia – Prostějov 1:3 (kon.) | Přerov – Motor ČB 1:3 (kon.) | Vsetín – Havířov 2:3 (0:1 po s.n.)
Jihlava – Kadaň 7:0 (kon.)
HC Dukla Jihlava
7:0 (1:0, 3:0, 3:0)
SK Trhači Kadaň
Sobota 15.09.2018, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Chance liga • 4. kolo

59:21
    Podle výrazu to všechny kadaňské hráče přímo baví. Přesto se asi nedohraje v plném počtu 5 na 5, vyloučeným je Szathmáry za hákování.

59:03
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Michal Hlinka – 2 min., hákování).

53:26
    Příliš mnoho hráčů na ledě ze strany hostí značí dvě minuty pro hráčskou lavici, trest odsedí Svoboda.

51:32
    Vrátka jihlavského vězení se otevírají, za hákování je vyloučen Kajínek.

41:16
    Kůs nasadil pořádnou hrazdu Skořepovi u mantinelu a je po zásluze vyloučen na dvě minuty.

33:52
    Kadaň má dvě minuty přesilovky 5 na 3! Vyloučeným je Půža za vysokou hůl a hosté si berou oddechový čas.

32:09
    Hrníčko dnes dohrál. Za zásah do oblasti hlavy a krku dostává 5+20 minut, pětiminutový trest odpyká Čermák. Pro Trhače ideální šance na restart.

28:51
    Po flámu ale přichází bolesti hlavy. Do hokeje upraveno, po gólu přichází vyloučení. Trestaným je za faul za vlastní brankou David Váňa, klasifikace držení protihráče.

22:03
    Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Šimon Szathmáry – trestné střílení, hákování).

20:53
    Dalším trestaným na straně hostí je Grebeňuk, který jde ven za nedovolené bránění.

18:06
    Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Lukáš Popela – 2 min., držení).

17:29
    Szathmáry se napřáhl od modré a trefil pouze Andělovy brusle. Ten samý hráč si pak vytáhl kotouč až za modrou a chvíli s ním operoval v útoku. Přesilovku hostí neslavně ukončuje trest za mnoho hráčů na ledě, ten odsedí Wágner.

16:29
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Petr Štindl – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

06:21
    Řehoř od pravého mantinelu vystřelil, Brož podržel kotouč na své hrudi. Rezek do něj však ještě lehce zajel, čímž si vysloužil dvě minuty. Jihlava má tak první přesilovku, která bude zahájena po komerční přestávce.

03:43
    Kajínek dostal ihned v úvodu 2+10 minuty za vražení na hrazení. Dvouminutový trest odpyká Čermák, pro Jihlavu je tak možnost skórovat, soudě dle posledních utkání.

Tomáš Kalas

Branky a nahrávky: 14. Pekr (Anděl, J. Pohl), 24. M. Hlinka (D. Čermák), 29. Pekr (Skořepa), 38. Harkabus (M. Hlinka), 49. Anděl (Pekr, Skořepa), 55. Dostálek (Čachotský), 59. Dostálek (Kajínek)

HC Dukla Jihlava: Brož (Lundström) – Kajínek (A), J. Pohl, Suchánek, D. Váňa, Štindl, Půža – Dostálek, Zeman, Čachotský (C) – Anděl, Skořepa (A), Pekr – Harkabus, Osmík, Hrníčko – D. Čermák, M. Hlinka.
    SK Trhači Kadaň: Kuchař (Štěpánek) – Kadeřávek, Szathmáry (A), Janeba, Grebeňuk, Kachyňa, Popela, Novák, Rindoš – Klíma, Kůs (C), Wágner – Helt, Říha, J. Müller (A) – Rezek, Tupý, Řehoř – J. Svoboda.

Rozhodčí: Barek, Pilný – Kreuzer, Polonyi