Kobra – Klatovy 2:4 (kon.) | Sokolov – Mostečtí Lvi 6:5 (kon.) | Řisuty – Bílina 4:8 (kon.)
Nymburk – Trutnov 5:3 (kon.) | Jablonec n/N – Vrchlabí 2:5 (kon.) | Kolín – Dvůr Králové n. L. 4:2 (kon.)
HC Baník Sokolov
6:5 (4:0, 0:2, 2:3)
Mostečtí Lvi
Středa 19.09.2018, 18:00 • Sokolov • 2. liga - Sever a Střed (ČR) • 3. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Ve třetím kole soutěže leader tabulky HC Baník Sokolov (1) přivítá na svém ledě "nováčka" MOSTEČTÍ LVI (3). Bude to první vzájemný zápas, od doby co byl v Mostě znovuzrozen hokej.

Opory Mostu:

V brance je velezkušený Miroslav HANULJAK (1984) – (Litvínov, Havířov, Most, Kadaň, Chomutov, Plzeň, Kladno, EHC Freiburg – Německo 2. liga), v obraně najdeme ALEŠE HAVLŮJE (1982) – (Litvnínov, Most, Chomutov, Bílina, Klášterec), v útočných řadách Petra PŘEUČILA (1983) – (Litvínov, Ústí nad Labem, Beroun, Vsetín, Hradec Králové, Vrchlabí, Děčín, Havířov, Šumperk, Litoměřice, Mont Blanc – Francie – 3.liga) a Vladimíra KÝHOSE (1987) - (Litvínov, Most, Kadaň, Kometa Brno, Hodonín, Břeclav, Tábor)

Z dnešních soupeřů si za Sokolov zahráli Miroslav Kunrt, Tomáš Přeučila především Miroslav "Kuna" KUNCL" jenž je v oblibě u sokolovského publika.

MOSTEČTÍ LVI – HC Kobra Praha 4:5 po SN (0:1, 3:1, 1:2) – SN 0:2

Branky: 28. Hrdlička, 36. Fučík, 38. Mical, 48. Bakrlík – 5. a 59. Nestrašil, 33. Tuma, 46. Šmerha a rozhodující nájezd Ryzák.

Sestava Mostečtí Lví: Hanuljak (Kovařík) – Urbánek, Polák, Kunrt, Havlůj (C), Fučík, Plichta, Kuncl – T. Přeučil (A), Hrdlička, Bakrlík, Kýhos, Böhm,
    P. Přeučil, Smolka, Mical, Čmolík, Mála, Nedrda.

Poslední utkání HC Baník Sokolov:

HC Draci Bílina – HC Baník Sokolov 3:8 (0:2. 2:3, 1:3)

Branky: 38. Komínek, 39. Baránek, 47. Šmejc – 3.a 60. Kovařík, 19. Rohan, 29. Michálek, 33. Trapl, 39. D. Hruška, 51. Zadražil, 57. Hotěk.

Sestava Sokolova: Fečo (P. Hruška) – Vodička, Pajk, Tomeček, Michálek, Rulík, Přindiš (A), Šik (A) – Čejka, Čurda, Hotěk, D. Hruška, Keszi, Kovařík, Kuběna, Rohan (C), Stříbrný, Švec, Trapl, Vrána, Zadražil.

HC Baník Sokolov: Fečo (P. Hruška) – Vodička, Šafář, Tomeček, Rulík, Michálek, Přindiš (A), Šik (A) – Kovařík, Kuběna, Čejka, Čurda, Keszi, Stříbrný, Trapl, Hotěk, D. Hruška, Švec, Vrána, Zadražil, Rohan (C). Trenér: Karel Mlejnek

MOSTEČTÍ LVI: Hanuljak (Chabr) – Urbánek, Polák, Kunrt, Havlůj (C), Fučík, Plichta, Kuncl – T. Přeučil (A), Hrdlička, Bakrlík, Kýhos, Böhm, P. Přeučil, Smolka, V. Nedrda, Mical, Čmolík, Mála, T. Nedrda. Trenéři: Kamil Kašťák, Vladimír Šafner.

Rozhodčí: Malota – Fiala, Bc. Rubáš.

Sokolov v přípravě dokázal zdolat dnešního soupeře na jeho ledě v poměru 3:2.

Partnerem utkání 2.ligy ČR mezi týmy HC Baník Sokolov a MOSTEČTÍ LVI, které se hraje ve středu 19.9. od 18.00 hodin, je PROFAUNA s.r.o a Restaurace "U smrků", Mgr. Ivan Pajtaš

Sokolov bude hrát v černých dresech, MOSTEČTÍ LVI budou hrát v bílomodrých dresech.

Rozbruslení obou celků skončilo a následuje úprava ledové plochy rolbou.

Skupinka pěti lidí přijela povzbudit i hostující celek.

00:01

00:37
    Čmolík nezpracoval puk a díky zásahu hole domácího obránce o puk zákonitě přišel.

00:53
    Fečo si připisuje první zásah utkání.

01:22
    Šikovu střelu od modré kryje zkušený Hanuljak.

01:57
    Bakrlík to zkusil z velkého úhlu na Feča si však nepřišel a ten dobře zasáhl.

02:25
    Puk v hledišti a vhazuje se tak ve středním pásmu.

02:58
    Tečovaná střela nezamířila mezi tři tyče branku hostí.

03:24
    Rohanovu střelu si v poklidu našel Hanuljak.

04:02
    Vránova přihrávka před branku byla obráncem sražena přímo k Hanuljakovi.

04:42
    Baník právě vstřelil branku!
    MARTIN ČURDA vystřelil z mezikruží a kotouč překvapivě skončil za zády dosud jistého Hanuljaka – 1:0! Asistence: David Hruška.

05:00
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Štěpán Urbánek – 2 min., faul loktem).

05:45
    Sokolov se nemůže dostat do útočného pásma a skvělou práci odvedl a několik cenných desítek vteřin získal pro svůj celek Vítězslav Nedrda.

06:38
    Sokolovu se tato přesilovka vůbec nevede.

07:00

07:38
    Kotouč opět mezi diváky, vhazuje se ve středním pásmu.

08:22
    Ofsajd domácího celku.

08:57
    Zadražilovu střelu jen s vypětím všech sil vyrazil Hanuljak.

09:00
    Vzápětí hostující brankář Hanuljak musel opět ve svém brankovišti předvést své kvality.

09:02
    Hru přerušuje Hanuljakova lapačka.

09:18
    Druhou branku Sokolova přidává PAVEL KUBĚNA, který kdysi v Mostě působil – 2:0! Asistence: Jakub Vrána, Patrik Michálek.

10:24
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Tomáš Přeučil – 2 min., hákování).

10:48
    Bleskově využitá přesilová hra v nepřehledné situaci zásluhou PAVLA KUBĚNY – 3:0! Asistence: Jakub Vrána, Martin Čurda.

12:05
    Dobrý zákrok lapačkou v protipohybu si připisuje brankář David Fečo.

12:49
    Domácí hůl zblokovala hostující střelu do ochranné sítě.

13:25
    Odpískán ofsajd Baníku Sokolov na útočné modré čáře.

13:57
    Zakázané uvolnění hostujícího týmu.

14:45
    Stříbrného pokus po skvělém uvolnění Zadražila zlikvidoval Hanuljak a puk končí v rohu kluziště.

15:33
    Fečo si připravil puk lapačkou a bleskově rozehrál puk na svého spoluhráče.

16:17
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Vladimír Kýhos – 2 min., sekání).

16:43
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (František Bakrlík – 2 min., sekání) + 10 minut osobní trest za nesportovní chování. Trest odpyká Tomáš Nedrda.

17:49
    A dvojnásobnou přesilovku využívá obránce Sokolova VOJTĚCH ŠIK – 4:0! Asistence: Martin Čurda, Jakub Vrána.

18:43

19:00
    Poslední minuta první třetiny.

19:35
    Michael Čejka byl zasažen vysokou holí do obličeje a další hostující hráč bude vyloučen.

19:40
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Tomáš Nedrda – 2 min., vysoká hůl).

19:54
    Postavení útočícího hráče v brankovišti.

20:00

Sokolov překvapivě, ale zaslouženě vede po 20 minutách nad celkem MOSTEČTÍ LVI 4:0! Druhá třetina bude zahájena cca v 18:50 hodin.

20:01

20:40
    Po zásahu hostujícího hráče holí ve svém obranném pásmu puk přelétl mantinel a opět se ocitl mezi diváky.

21:40

21:55
    Ofsajd hostujícího týmu.

22:36
    Herní iniciativu převzal celek v bílomodrých dresech

23:18
    Pavel Kuběna skvěle oslovil Jakuba Vránu, jenže ten byl vychytán famózním Dominikem Chabrem!

24:33
    MOSTEČTÍ LVI právě vstřelil branku!
    Korigování nepříznivého stavu se střelou z mezikruží ujal FRANTIŠEK MÁLA – 4:1! Asistence: Jakub Čmolík.

25:18
    Tým z Mostu se usadil v útočném pásmu.

25:58
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Vojtěch Šik – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

26:35
    Tribuny povzbuzují čtveřici v černých dresech na ledě.

27:11
    Po Nedrdově skvělé přihrávce zpoza branky propaluje v přesilové hře brankáře Feča přesný PAVEL SMOLKA – 4:2! Asistence: Vítězslav Nedrda.

27:57
    Druhá třetina je úplným opakem třetiny úvodní.

28:45
    Kovařík byl tvrdě dohrán proto se nedostal v pravý čas vůbec k zakončení.

29:13
    Puk v ochranné síti za domácí brankou. Vhazuje se před Fečem.

29:30
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Marek Švec – 2 min., držení).

30:28
    Kuběna zabojoval a dostává kotouč z obranné třetiny.

33:05
    Chabr vyráží kotouč po střele Stříbrného, odražený puk uklidil jeho spoluhráč z obrany.

34:39
    MOSTEČTÍ LVI se dopustili zakázaného uvolnění, hra se stěhuje před Chabra.

35:08
    Sokolov uzamkl hosty v jejich obranné třetině, ale nemělo to žádné následky pro brankáře Chabra.

35:21
    Fečo si zalaškoval s pukem a s mantinelem vše měl pod kontrolou, ale některým fanouškům se slabšími nervy zjevně pocuchal nervovou soustavu.

35:26
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Jan Plichta – 2 min., podrážení).

36:07
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Petr Přindiš – 2 min., pozdní dohrání). Hraje se 4 na 4.

36:52
    David Hruška výborně potáhl puk za brankou a posléze z otočky těsně minul branku Chabra.

37:24
    Vhazuje se před Chabrem.

37:26

38:07

38:51
    MOSTEČTÍ LVI i nadále zůstávají v útočné pásmu.

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny.

39:21
    Šafář dobře vystřelil Chabr však toto ustál a puk vyrazil.

39:48
    Na druhé straně hřiště musel na zemi zasahovat Fečo a uspěl.

40:00

Druhá třetina nabídla zejména do 30 minuty úplně obrácený hokej než první dvacetiminutovka, hostům se také podařilo rychle snížit stav na z 2:4 jejich pohledu. Poté měli šance i domácí celek, ale ani jeden tým již do konce třetiny nebyl gólově úspěšný. Poslední třetina začne cca v 19:40 hodině.

40:01

40:28
    Chabr srazil betonem puk do rohu hřiště , kde se o něj urputně bojuje.

40:58
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Štěpán Urbánek – 2 min., nedovolené bránění).

41:31
    Chabr zasáhl proti střele a je vyvoláván hrstkou fanoušků z Mostu.

42:19
    Už se zdálo, že David Hruška vykoupe Davida Chabra, ale puk těsně minul hostující branku.

42:45
    Hotěk v pádu míjí svůj vytčený cíl v podání branky soupeře.

42:58

43:37
    Kovaříkovi nesedl pokus o střelu.

44:18
    David Fečo přikryl lapačkou puk a přerušil tak hru.

44:57
    Vodička dobře zapracoval v defenzivní části hry.

45:38
    Chabrova branka byla posunuta ze své výseče.

46:00
    Hostující hráč byl podražen Adamem Rulíkem a bylo nařízeno trestné střílení!

46:00
    Vladimír Kýhos trefuje pouze lapačku Davida Feča!

46:46

47:11
    Tomáš Přeučil u mantinelu ztroskotal proti dvojici domácích obránců.

47:57
    Střelu Havlůje vyráží Fečo a následně je puk odehrán z obranné třetiny domácích.

48:33
    Střela Lubomíra Kovaříka byla na poslední chvíli sražena.

48:57
    Nepřesná střela sokolova a vhazuje se ve středním pásmu.

49:16
    Rohanova střela byla sražena do ochranné sítě, vhazuje se ve středním pásmu.

49:38
    Kotouč opět v hledišti.

50:12

50:39
    Vhazuje se ve středním pásmu.

50:44
    Vrána při povedené individuální akci musel být zastaven jen za cenu faulu.

50:49
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Miroslav Kuncl – 2 min., hákování).

51:28
    Hru přerušuje Chabrova lapačka.

51:39
    Hra je opět přerušena hostujícím brankářem.

52:02
    Rozhodčí Fiala upadl na led, ale ihned pokračuje ve hře.

52:22
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Tomáš Přeučil – 2 min., podrážení).

52:27
    Další přesilovkový gól v situaci 5 na 3 za domácí připisuje MARTIN ČURDA – 5:2! Asistence: Vojtěch Šik, Jakub Vrána.