Kobra – Klatovy 2:4 (kon.) | Sokolov – Mostečtí Lvi 6:5 (kon.) | Řisuty – Bílina 4:8 (kon.)
Nymburk – Trutnov 5:3 (kon.) | Jablonec n/N – Vrchlabí 2:5 (kon.) | Kolín – Dvůr Králové n. L. 4:2 (kon.)
HC Baník Sokolov
6:5 (4:0, 0:2, 2:3)
Mostečtí Lvi
Středa 19.09.2018, 18:00 • Sokolov • 2. liga - Sever a Střed (ČR) • 3. kolo

Ačkoli první třetina mohla některým fandům navodit dojem, že se bude jednat o lehkou věc, MOSTEČTÍ LVI po výměně brankáře 40 minut zle trápili soupeře. Sokolov nakonec těsné vedení udržel a připisuje tak další tři body do tabulky. (22:58:39)

59:50
    MOSTEČTÍ LVI právě vstřelil branku! Autorem branky je VLADIMÍR KÝHOS. Asistence: Lukáš Hrdlička.

59:35
    Hráči Sokolova dostali puk do středního pásma.

58:45
    Klečící bek zabránil Sokolovu ve skórování do prázdné branky.

58:16
    Power – play v podání hostí!

58:16
    Oddechový čas pro hosty!

58:16
    MOSTEČTÍ LVI právě vstřelil branku!
    MARTIN MICAL snižuje již na rozdíl pouze dvou branek – 6:4! Bez asistence.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:35
    LUKÁŠ HRDLIČKA povedenou střelou z mezikruží překonává brankáře Feča a snižuje tak stav na 6:3! Asistence: Vladimír Kýhos.

56:24
    Skvělý zákrok lapačkou předvedl sedící na zemi David Fečo!

55:39
    Baník právě vstřelil branku!
    Dnešní hattrick úspěšně dovršuje PAVEL KUBĚNA – 6:2! Asistence: Lubomír Kovařík, Jan Tomeček.

52:27
    Další přesilovkový gól v situaci 5 na 3 za domácí připisuje MARTIN ČURDA – 5:2! Asistence: Vojtěch Šik, Jakub Vrána.

52:22
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Tomáš Přeučil – 2 min., podrážení).

Rostislav Králik

Branky a nahrávky: 5. Čurda (D.Hruška), 10. Kuběna (Vrána, Michálek), 11. Kuběna (Vrána, Čurda), 18. Šik (Čurda, Vrána), 53. Čurda (Šik, Vrána), 56. Kuběna (Kovařík, Tomeček) – 25. Mála (Čmolík), 28. Smolka (V.Nedrda), 58. Hrdlička (Kýhos), 59. Mical, 60. Kýhos (Hrdlička)

HC Baník Sokolov: Fečo (P. Hruška) – Vodička, Šafář, Tomeček, Rulík, Michálek, Přindiš (A), Šik (A) – Kovařík, Kuběna, Čejka, Čurda, Keszi, Stříbrný, Trapl, Hotěk, D. Hruška, Švec, Vrána, Zadražil, Rohan (C). Trenér: Karel Mlejnek
    Mostečtí Lvi: Hanuljak (od 21. Chabr) – Urbánek, Polák, Kunrt, Havlůj (C), Fučík, Plichta, Kuncl – T. Přeučil (A), Hrdlička, Bakrlík, Kýhos, Böhm, P. Přeučil, Smolka, V. Nedrda, Mical, Čmolík, Mála, T. Nedrda. Trenéři: Kamil Kašťák, Vladimír Šafner.

Rozhodčí: Malota – Fiala, Bc. Rubáš