Waasland-Beveren – Charleroi 1:1 (kon.) | Eupen – Oostende 1:2 (kon.) | Lokeren – Mouscron 0:0 (kon.)
Sint-Truiden – Antverpy 2:0 (kon.)
Sporting Lokeren
0:0 (0:0)
Royal Excel Mouscron
Sobota 22.09.2018, 20:00 • Daknamstadion, Lokeren • Belgická liga • 8. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (21:55:17)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 1:6. Střely mimo: 6:7. Rohy: 3:11.

Je konec. Dnešní souboj týmů na spodku tabulky branku nepřinesl. V první půli diktovali tempo hry především hosté, ale žádné velké šance jsme se nedočkali. Ve druhém poločase byl domácí Lokeren o něco lepším týmem a v 58. minutě dali gól, ovšem ten kvůli ofsajdu neplatil. V 86. minutě to byl domácí hráč, jehož rána orazítkovala tyč. A nakonec v nastaveném čase zakončoval domácí hráč ve vápně, ale jeho hlavička šla vedle brány.

90+5
    90+4. Poslední šance domácích skončila vedle brány.

90+4
    A málem se tak stalo, když se domácí hráč dostal ke hlavičce uvnitř vápna, ale minul hostující svatyni!

90+4
    Nakonec domácí ještě získali rohový kop a mohou rozhodnout dnešní utkání.

90+3
    Lokeren má pravděpodobně poslední šanci, když získal autové vhazování na polovině hostů.

90+2
    Posléze se Idrisa Sambú provinil faulem ve středu hřiště.

90+1
    Guus Hupperts ztratil míč po laciné přihrávce na pravé straně, ale následně se hosté nedostali do nějaké šance.

90
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

89
    Domácí obránce byl v menších problémech, ale nakonec mu z nich pomohli spoluhráči.

87
    Následně získali hosté rohový kop z levé strany.

86
    Obrovská šance Lokerenu ke konci utkání, ovšem tato střela orazítkovala pouze levou tyč!

85
    Po chvíli získal Lokeren volný kop z levé strany.

83
    Domácí v posledních minutách zvýšili obrátky a opět se dostali ke střele, tu ale chytil Jean Butez.

82
    Střídání v týmu Royal Excel Mouscron: ze hřiště odchází Bruno Godeau, přichází Christophe Diédhiou.