Waasland-Beveren – Charleroi 1:1 (kon.) | Eupen – Oostende 1:2 (kon.) | Lokeren – Mouscron 0:0 (kon.)
Sint-Truiden – Antverpy 2:0 (kon.)
Waasland-Beveren
1:1 (0:1)
Sporting Charleroi
Sobota 22.09.2018, 18:00 • Freethiel Stadion, Beveren • Belgická liga • 8. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (19:55:45)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 9:4. Rohy: 3:5.

Je konec. V 19. minutě se krásnou patičkou prosadil Victor Osimhen a poslal hosty do vedení. Ve 49. minutě ovšem uviděl hostující hráč Ilaimaharitra červenou kartu a dvě minuty nato přišel gól domácí, když Ampomah přeloboval brankáře a srovnal. Beveren cítil šanci na tři body. V 90+3. minutě byl vyloučen Perbet, který na hřišti nebyl ani minutu. Nakonec zápas skončil remízou 1:1.

90+4

90+4
    Ampomah zastavil protiútok hostů nedovoleným zákrokem a uviděl žlutou kartu.

90+3
    Následný volný kop domácích ovšem nic velkého nepřinesl.
    90+2. Červená karta

90+2
    Tohle je druhá červená karta pro hostující tým! Jérémy Perbet byl na hrací ploše ani ne minutu a je vyloučen, když po dopadu na zem lehce kopl do protihráče, což sudí Nathan Verboome nemilosrdně potrestal.

90+1
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

90+1
    Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Victor Osimhen, přichází Jérémy Perbet.

90
    Hosté se dostali do přečíslení 2 na 1, ale střela hostujícího hráče byla zblokována obráncem.

88
    Ali Gholizadeh nyní získal míč pro svůj tým, když byl zfaulován.

86
    Vellios se nyní provinil faulem a u míče tak bude Charleroi.

86
    Střídání v týmu Waasland-Beveren: ze hřiště odchází Denzel Jubitana, přichází Beni Badibanga.

84
    Zakončení domácích skončilo pouze vedle brány.

82
    Domácí se dostali ke střele uvnitř vápna, ale ta nic nepřinesla.

81
    Žlutou kartu dostává Maximiliano Caufriez (Waasland-Beveren).

80
    Ale ani tento nebyl nijak nebezpečný a skončil pouze v moci brankáře Nicolase Penneteaua.

79
    Aleksandar Boljević byl zfaulován a Beveren cítí šanci ke konci utkání, že může rozhodnout ve svůj prospěch.