Fulham – Watford 1:1 (kon.) | Burnley – Bournemouth 4:0 (kon.) | Cardiff – Manchester City 0:5 (kon.)
Crystal Palace – Newcastle 0:0 (kon.) | Leicester – Huddersfield Town 3:1 (kon.) | Liverpool – Southampton 3:0 (kon.)
Manchester Utd. – Wolverhampton 1:1 (kon.) | Brighton – Tottenham 1:2 (kon.)
Burnley FC
4:0 (2:0)
AFC Bournemouth
Sobota 22.09.2018, 16:00 • Turf Moor • Anglická Premier League • 6. kolo

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Díky za pozornost, hezký zbytek dne. (18:10:12)

Dnešní utkání sledovalo 18 636 diváků.

Zápas skončil, domácí fotbalisté z Burnley se radují ze své první výhry v sezóně, a to rovnou po výsledku 4:0. Poraženým mužstvem je Bournemouth. Hosté měli o něco lepší vstup do utkání a byli aktivnější. Postupně ale domácí převzali kontrolu nad utkáním a skóre otevřel český útočník Matěj Vydra. Pouhé dvě minuty poté zvýšil Aaron Lennon a poločas skončil výsledkem 2:0 pro Burnley. Ve druhé půli si hosté hlavně ke konci vytvářeli docela slušný tlak, ale nevycházela jim koncovka. A tak domácí trestali, dvakrát se prosadil střídající Ashley Barnes. Nejprve dorážel střelu z blízka a pak se trefil parádně po brejku.

90+3

90+3
    Cork zkušeně ve středu pole podržel míč a poslal ho dopředu na Lennona. Ten ale končí na zemi.

90+2
    Hosté to ještě zkoušeli, ale Junior Stanislas se na pravém křídle neprosadil. Domácí se pak pokoušeli vysunout Barnese, který může pomýšlet na hattrick, ale ani oni nebyli úspěšní.

90+1
    Joe Hart rozehrál akci Burnley výkopem až na útočnou polovinu. Tam už by domácí nejraději zápas dohráli.

90
    Nastavovat se budou tři minuty.
    89. Ashley BARNES - 4:0

88
    Burnley právě vstřelilo branku!
    Domácí si závěr utkání vychutnávají a ještě navyšují své už tak pohodlné vedení. Tentokrát se jim to povedlo z ukázkového brejku. Lennon nezazamatkoval, počkal si a předložil míč do druhé vlny ASHLEYMU BARNESOVI. Ten se trefil krásnou střelou po zemi přesně k tyči. Asistence: Aaron Lennon.

88
    Joe Hart je na konci zápasu v neustálé permanenci, tentokrát si poradil i s tečovanou střelou Defoea.

87
    Stanislasův centr z pravé strany odvrátil Mee, kapitán Burnley,

86
    Standardní situaci vzal na sebe Junior Stanislas. Míč napálil hodně tvrdě, ale jen do míst, která okupoval Joe Hart, který míč vyrazil.

85
    Je to přesně tak. Po faulu na Brookse mají hosté standardní situaci těsně před vápnem.

85
    V Anglii se samozřejmě nikdo nikdy nevzdává, takže i hosté to jistě ještě budou zkoušet.
    84. Ashley BARNES - 3:0

84
    Domácí zvyšují na 3:0 a teď už je asi definitivně rozhodnuto! Skvělou práci odvedl na levé straně Lennon, který se parádně uvolnil a poslal centru na Gudmundssona. Ten ještě trefil jen tyč, ale o jistou dorážku se pak postaral ASHLEY BARNES. Bez asistence.