Olomouc – Technika Brno 3:5 (kon.) | Pardubice – Kometa Brno 2:3 (po pr.) | Mountfield HK – Č. Budějovice 8:2 (kon.)
Vsetín – Třinec 4:3 (kon.) | Plzeň – Sparta 3:2 (kon.) | HC Litvínov – Chomutov 1:2 (kon.)
Vítkovice – Havířov 2:4 (kon.) | Tábor – Jihlava 2:5 (kon.) | Warriors Brno – HK MD Šumperk 2:1 (kon.)
Zlín – Přerov 5:2 (kon.) | Třemošná – K. Vary 0:7 (kon.) | PZ Kladno – Kladno 0:8 (kon.)
Liberec – Mladá Boleslav 8:0 (kon.) | Žďár n/S – Havlíčkův Brod 1:4 (kon.) | Kobra – Slavia 0:5 (kon.)
konec
HC Meteor Třemošná
0:7 (0:2, 0:3, 0:2 - N 0:0 - 0:1)
HC Energie Karlovy Vary
Sobota 22.09.2018, 15:00Extraliga dorostu • Skupina Západ
Partner:
     
    Konec zápasu. (17:24:28)
     
    Autorem rozhodujícího nájezdu je JAKUB VOGEL.
     
    Samostatné nájezdy začínají.
     
    Konec prodloužení.
     
    60:01
    Začalo prodloužení.
     
    Třetí třetina skončila.
     
    58:15
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Autorem branky je JAKUB VOGEL. Asistence: Alexandr Remeš a Matěj Petretič.
     
    56:19
    Vyloučení v týmu HC Meteor Třemošná (Ondřej Pešek – 2 min., faul kolenem).
     
    54:27
    Vyloučení v týmu HC Meteor Třemošná (Jakub Holý – 2 min., faul kolenem).
     
    52:36
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Jakub Vogel – 2 min., napadení).
     
    52:03
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Autorem branky je DAVID PROŠEK. Asistence: Lukáš März a Samuel Šmajda.
     
    50:08
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Petr Houdek – 2 min., sekání).
     
    46:05
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Samuel Šmajda – 2 min., hákování).
     
    42:36
    Patrik Kozlík neproměňuje trestné střílení!
     
    42:04
    Vyloučení v týmu HC Meteor Třemošná (Jakub Sieger – 2 min., hákování).
     
    40:01
    Začala třetí třetina.
     
    40:00
    Druhá třetina skončila.
     
    39:34
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (David Prošek – 2 min., krosček).

    David Suchý

    Branky a nahrávky: 12. Botoš (Blecha, Remeš), 17. März (Sapoušek), 24. Botoš (Bubanec, Blecha), 27. Remeš (Botoš, Blecha), 38. Blecha (Botoš, Remeš), 53. Prošek (März, Šmajda), 59. Vogel (Remeš, Petretič)


    HC Meteor Třemošná: Prchlík (Ženíšek)) – Trachta, Čarda, Houdek, Plecitý, Malkovský, Poch, Balák – Schindler, Kozlík, Sieger, Borák, Steinbrücker, Pešek, Holý, Lajoš, Beránek Albrecht
    HC Energie Karlovy Vary: Bajgar (Kubát) – Houdek, Hohl, Prošek, Vogel, Petretič – Remeš, Šlechta, Hrůša, Šmajda, Blechan, Bubanec, Botoš, Sapoušek, März

    Rozhodčí: Hucl – Karda, Kálal