Petřkovice – Vrchovina 5:1 (kon.) | Hodonín – Rýmařov 3:1 (kon.) | Líšeň – Frýdek-Místek 4:2 (kon.)
Vyškov – Kroměříž 0:0 (kon.)
MFK Vyškov
0:0 (0:0)
SK Hanácká Slavia Kroměříž
Sobota 29.09.2018, 15:30Moravskoslezská fotbalová liga • 9. kolo

Ani druhý poločas nám nepřinesl branku a zrodila se nám tedy bezbranková remíza 0:0! Utkání navštívilo přes 280 diváků. (18:05:03)

90

90
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Okleštěk, přichází Šmerda.

89
    Žlutou kartu dostává Cupák (SK HS Kroměříž).

88
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Jeleček, přichází Hirsch.

79
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Němeček, přichází Látal.

76
    Žlutou kartu dostává Matocha (MFK Vyškov).

72
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází M. Vintr, přichází Arsič.

69
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází M. Mlýnek, přichází V. Mlýnek.

46
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Dovhanyuk, přichází Vychodil.

46

První poločas nám branku nepřinesl, uvidíme, jestli se někdo z mužstev prosadí v poločase druhém.

45

34
    Žlutou kartu dostává Matoušek (SK HS Kroměříž).

24
    A další žlutá karta, tentokrát pro Ondřeje Vintra.

10
    Žlutou kartu dostává M. Vintr (MFK Vyškov).

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.

Zdravým všechny fanoušky a fanynky Moravskoslezské fotbalové ligy. Dnes proti sobě nastoupí MFK Výškov a SK SH Kroměříž.

SK HS Kroměříž
    Kroměříž zaznamenala úspěšný vstup do nové sezony. Z prvních osmi duelů si připsala osmnáct bodů a patří ji druhé místo v tabulce se ztrátou jednoho bodu! Určitě se také bude spoléhat na svého nejlepšího střelce Jana Silného, který má na kontě už šest vstřelených branek.

MFK Výškov
    Výškov neměl tak úspěšný vstup do sezony jako Kroměříž. Z osmi odehraných duelů si Výškov připsal pouze 11 bodů za tři výhry, dvě remízy a tři prohry. Poslední zápas se však Výškovu vyvedl, když si připsal tědnou výhru 2:3 v Dolním Benešově. Dařilo se i nejlepšímu střelci týmu Ondřeji Vintrovi, který v tomto zápase vstřelil dvě branky.

MFK Vyškov: Kunický – Zavadil, Cvijović, Tijani (C), Němeček, Sečkář, Vintr, Matocha, Dovhanyuk, Lahodný, Vintr
    Náhradníci: Látal, Krejčí, Arsič, Vychodil, Novotný, Sova

SK HS Kroměříž: Floder – Hloch, Matoušek (C), Jeleček, Dvořák, Mlýnek, Cupák, Motal, Oklešek, Krhut, Silný
    Náhradníci: Kofroň, Šmerda, Hirsch, Mlýnek, Mlčoch

Rozhodčí: Mikeska – Richtár, Černoevič.