Olympia Radotín – Karlovy Vary 1:0 (kon.) | Vltavín – Benešov 2:0 (kon.) | Vyšehrad – Jirny 3:0 (kon.)
Domažlice – Králův Dvůr 2:0 (kon.) | Ústí n/O – Štěchovice 3:0 (kon.)

89
    Zápas v posledních minutách ztratil veškeré tempo a oba týmy už jenom čekají na závěrečný hvizd.

85
    Hosté mají odkop od brány: Brankář Krček se snaží míč dostat co nejblíž soupeřovic brance.

82
    Zbytečný faul hostujcího hráče. To jsou další cenné vteřiny pro Domažlice.

81
    A další brejk Domažlic. Na vstřelení branky, která by definitivně rozhodla zápas bylo však potřeba při finální nahrávce víc klidu.

80
    Posledních deset minut zápasu a hosté stále nic nepředvedli. Naopak domácí ted zahrozili dalším brejkem.

77
    Domácí obrana řeší závar ve vlastním pokuovém území dlouým odkopem.

75
    Obrana hostů odvrátila nepřesný centr a domácí musí spěchat bránit vlastní svatyni.

75
    Domácí budou zahrávat rohový kop.

74
    Vše se zdá být v pořádku a hra může pokračovat.

71
    Hra je ted přerušena. Jeden z domácich hráčů je ošetřován.

70
    Střela hostů, která přesně vystihuje jejich dnešní útočné snažení. Míč mířil dobrých pět metrů nad bránu

68
    Hosté se nemohou dostat do pokutového území po zemi, tak to zkouší vzduchem.

66
    Další z pasáž plná nepřesností ve středu pole. Hráči si předávají míč jako horký brambor.

64
    Fantastický zákrok Krčka! Domácí ve středu pole vybojovali balon a vysunuli dobrou přihrávkou Vaise, který běžel sám na brankáře. Ten se vrhl domácímu hráči pod nohy a zabránil tak jisté brance.

62
    Pasáž plná osobních soubojů ve středu pole. Začína se přiostřovat.

61
    Domácí v druhém poločase nikam nespěchají a čekají na chybu soupeře.

58
    Mizerná přihrávka z kopačky hráče Domažlic a hosté běží na bránu. Na poslední chvíli, ale dokázal jeden z obránců dlouhým odkopem celou situaci uhasit.