Zlín – Brno 1:3 (kon.) | Karviná – Olomouc 3:2 (kon.) | Jihlava – Třinec 2:3 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
2:3 (1:0)
FK Třinec
Neděle 30.09.2018, 13:00 • Stadion v Jiráskově ulici, Jihlava • Juniorská liga – Morava • 10. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

Zdravím všechny fotbalové příznivce. Juniorská liga pokračuje desátým kolem a v neděli je na programu řada zápasů, v jednom z nich FC Vysočina Jihlava přivítá FK Fotbal Třinec.

Jihlava má jedenáct bodů a nachází se na šesté příčce. Domácí mají druhou nejhorší defenzivu, inkasovali už dvaadvacet branek. Hosté jsou na tom ještě hůře, s osmi body jim patří až sedmé místo, Třinec má vůbec nejhorší obranu v soutěži, inkasoval totiž už osmadvacet gólů!

Z posledních pěti vzájemných zápasů se pokaždé radovala Jihlava. Jak dopadne utkání dvou celků s nejhorší obranou v soutěži? Zápas bude jako hlavní řídit pan Jiří Slabý, na čarách mu budou pomáhat pánové Jiří Polák a Stanislav Pochylý.

FC Vysočina Jihlava: Vízek – Smejkal, Beseda, Šteffl, Křišťál, Čáp, Turyna, Šumský, Řezáč, Šefčík, Vašíček (K)
    Náhradníci: Urbánek, Ming-chao Čou, Pavlík, Karmazín, Svatík

FK Fotbal Třinec: Kubik – Chloň, Reintam, Konečný, Mravec, J. Cieslar, Klec, Schwendt, Samiec, Joukl (K), Cienciala
    Náhradníci: Wojciuch, Lanc, Potůček Ceniga, V. Cieslar, Witoszek, Nieslanik

Rozhodčí: Slabý – Polák, Pochylý.

1

2
    První útočné snažení tohoto utkání patřilo hostům, kteří se dostali ke střele. Ta naštěstí pro domácí celek nebyla přesná!

3
    Na druhé straně také rychlá akce Jihlavy. Celou situaci teď domácím překazil rozhodčí Slabý, který pískal útočný faul.

5
    Zatím jsou to možná překvapivě hosté, kteří jsou v úvodních minutách na míči a snaží se proti obraně soupeře něco vymyslet.

6
    Další útok Třince po pravé straně hřiště, balón nakonec skončil v zámezí, hosté i nadále zůstanou u míče, budou vhazovat.

8
    Jihlava šla do rychlého kontru, na pravé straně pak vybojovala úvodní rohový kop tohoto utkání, dokáží domácí ohrozit Kubika?

10
    To je jim nepovedlo, ovšem akce pokračovala a třinečtí se osvobodili jen za cenu odkopu do zámezí, další roh pro domácí tým.

11
    Tentokráte už z toho byla střela na branku, Kubik si připisuje svůj první zákrok v tomto duelu, hostující gólman rychle rozehrává.

12
    Úvodní desetiminutovka je za námi, domácí se s postupem času dostávají do hry, hosté si na polovině hřiště pomohli faulem.

14
    Dlouhý nákop Vízka na útočnou polovinu, míč končí na kopačkách hostujících fotbalistů, zahrál si také brankář Kubik.

15
    Hosté šli rychle dopředu, celou akci zakončili znovu pouze nepřesným střeleckým pokusem. Další práce pro Vízka, který bude odkopávat.

16
    Hraje se převážně ve středu hřiště, oba celky se zatím nedostávají do žádných větších příležitostí, u míče je Třinec.

18
    Právě hosté teď delší dobu u míče, z celé akce pramení rohový kop. Bude to vůbec první roh pro Třinec v dosavadním průběhu.

19
    Z rohového kopu žádné nebezpečí pro Vízka nebylo, domácí gólman rozehrál a Jihlavští už pospíchají dopředu.

20
    Třinečtí to zkoušeli po pravé straně, defenziva domácích byla pozorná, ubránila se však pouze za cenu rohového kopu.

21
    Po rohovém kopu se hosté dostali do zakončení! To mířilo mezi tři tyče, brankář Vízek si připisuje první úspěšný zákrok!

22
    Hlavní rozhodčí Slabý přerušuje hru a vytahuje úvodní žlutou kartu v tomto utkání, potrestaným je hostující hráč Martin Samiec.

24
    V posledních minutách jsou to hosté, kteří mají lehce navrch. Třinečtí se znovu dostali do zakončení, Vízek byl tentokráte bez práce.

25
    Dlouhá kombinace třineckého celku na vlastní polovině hřiště, hosté to v tuto chvíli zkouší po levé straně, budou vhazovat.

27
    Hra se kouskuje drobnými fauly ve středu hřiště, dvakrát si teď nedovoleně pomohli hosté, což neuniklo hlavnímu sudímu.

29
    Jihlavští se dnes podruhé dostali do zakončení, které mířilo mezi tři tyče. Kubik si připisuje svůj druhý úspěšný zákrok!

30
    Půlhodina hry je téměř za námi, na první branku stále čekáme. Lehkou herní převahu mají domácí, ti jsou více na balónu.

31
    Jeden z domácích útočných fotbalistů si teď pomohl faulem, hosté budou za malou chvíli rozehrávat z vlastní poloviny hřiště.

33
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Domácí celek se po půlhodině hry dostává do vedení ze třetí střely, která mířila mezi tři tyče. Prosadil se DANIEL TURYNA!

34
    Další rychlý útok domácích, tentokráte však balón skončil v zámezí, podle rozhodčího to bylo od jihlavského fotbalisty.

36
    Třinečtí fotbalisté vybojovali svůj třetí rohový kop, ten rozehrají z levé strany. V této statistice máme momentálně srovnáno.

37
    Útočné snažení Třince zastavuje praporek čárového rozhodčího, který signalizuje postavení mimo hru, domácí rychle rozehrávají.

38
    Také na druhé straně je hra přerušena, domácí hráč si podle všeho pomohl útočným faulem.

40
    Vysočina se dostává do vedení také ve statistice rohových kop, čtvrtý roh pro Jihlavu bude rozehraný z pravé strany.

41
    Následně se domácí dostali ke střele, která byla nepřesná a mířila mimo. Bylo to s tečí, další rohový kop pro jihlavské hráče.

42
    Z následné situace už žádné nebezpečí pro hostující branku nevzniklo, Třinečtí teď kombinují na vlastní polovině.

44
    Jedna z posledních útočných akcí prvního poločasu, Vízek si připisuje svůj druhý úspěšný zákrok v dosavadním průběhu utkání!

45
    Na druhé straně přišel šestý rohový kop pro Jihlavu. Hosté se osvobodili jen za cenu dalšího rohu pro domácí, dnes už sedmého!

45+1

Víc už se ale nestalo, úvodní pětačtyřicetiminutovka dnešního utkání je za námi. Domácí vedou nejtěsnějším možným rozdílem, pro hosty však ještě rozhodně není nic ztraceno.

46

47
    Hosté hned v úvodu druhého poločasu dostávají slušnou příležitost na srovnání, budou rozehrávat zajímavou standardní situaci.

48
    Balón se dostal až do pokutového území soupeře, následovala však nepřesná střela, která se mezi tři tyče nevešla!

50
    Jihlavští teď zahrozili po pravé straně hřiště, z celé akce vybojovali rohový kop. To bude už osmý roh domácího celku!

51
    Žlutou kartu dostává Michal Klec (FK Fotbal Třinec).
    Žlutou kartu dostává Denis Nieslanik (FK Fotbal Třinec).

53
    Domácí jsou v úvodu druhého poločasu lepším a nebezpečnějším týmem, v tuto chvíli vybojovali svůj už desátý rohový kop.

54
    Zadáci Třince teď celou situaci zvládli na jedničku, domácí fotbalisté se mu rychle vracet zpět na svou polovinu hřiště.

56
    Domácí hráči jsou za svou aktivitu ve druhém poločase odměněni druhou vstřelenou brankou, o tu se postaral MARTIN SVATÍK!

56
    Uvidíme, jak na druhou inkasovanou branku zareaguje hostující celek. V tuto chvíli si jeden z třineckých hráčů pomohl útočným faulem.

58
    Situace na hrací ploše se nijak nemění, u balónu jsou jihlavští fotbalisté, kteří se ženou za další vstřelenou brankou.

60
    Po delší době se k pokutovému vápnu soupeře dostal také Třinec. Balón končí v zámezí, odkopávat bude brankář Vízek.

61
    Vstupujeme do závěrečné třetiny tohoto duelu, domácí kombinují ve středu hřiště a svému soupeři v podstatě nepůjčují balón.

63
    Hlavní sudí vytahuje další žlutou kartu, poprvé dnes trestá domácího hráče, tím je David Šteffl.

64
    Třinec právě vstřelil branku!
    Hosté přeci jen dramatizují vývoj tohoto duelu, necelou půlhodinu před koncem duelu snižuje MATĚJ SCHWENDT!

65
    Neskutečné, domácí vstřelili druhou branku a měli jasně navrch. Hosté se během minuty prosazují už podruhé, DENIS NIESLANIK srovnává!

67
    U balónu jsou stále domácí, kteří jsou v tuto chvíli na tahu. Zkoušeli to středem hřiště, zadáci hostů se dokázali ubránit.

68
    Míč se dostal až do malého vápna Třince, poté přišel hvizd hlavního rozhodčího, který pískal útočný faul Jihlavy.

70
    Další dvě rychlé akce domácích, hostující obrana je zatím pozorná a svého protivníka nepouští ani do zakončení.

71
    Rozběhla se závěrečná dvacetiminutovka tohoto střetnutí, hosté si pomohli faulem ve středu hřiště, rozehrávají domácí.

73
    Po delší době se o slovo přihlásil také Třinec, který útočil po levé straně. Hosté vybojovali svůj čtvrtý roh, v této statistice snížili.

75
    Domácí zadáci se dokázali osvobodit jen za cenu dalšího rohového kopu, který třinečtí fotbalisté v tuto chvíli rozehrají z pravé strany.

76
    Následně se hosté dostali také do zakončení, ovšem Vízek zasahovat nemusel, střela mířila vedle branky, domácí gólman rozehrává.

77
    Útočný faul Jihlavy. Třinec bleskově rozehrál, útočil po levé straně, odkud míč směřoval do vápna. Následná střela končí opět vedle!

79
    Jihlava rozehrávala standardní situace, po které se také dostala do zakončení. To mířilo mezi tři tyče, Kubik zaznamenává úspěšný zákrok!

80
    Domácí fotbalisté jsou v těchto chvílích aktivnějším týmem, snaží se něco vymyslet, ovšem hostující obrana je pozorná.

81
    Další útočné snažení jihlavských fotbalistů začíná až od domácího brankáře Vízka, který míč přihrává svým spoluhráčům.

83
    Jihlavští dlouho drželi míč, se kterým se dostali až do velkého vápna. Balón se poté dostal do zámezí, odkopávat bude Kubik.

84
    Nepřesnosti v hostující rozehrávce, domácí celek získal balón na polovině a v tuto chvíli to zkouší po levé straně hřiště.

86
    Závěr utkání se blíží, hosté teď drželi balón u rohového praporku, nakonec vybojovali autové vhazování, Třinec by bod určitě bral!

87
    Hosté s následnou rozehrávkou nespěchali, poté přišel centrovaný míč. Pro ten si vyběhl Vízek, který ihned rozehrává.

88
    Další přerušení hry přichází po útočném faulu domácího fotbalisty. Hosté však taktéž nezdržují a zkouší to po levé straně.

89
    Třetí faul jihlavských hráčů během krátké chvíle, tentokráte to bylo na polovině hřiště, za malou chvíli se rozeběhne závěrečná minuta.

90
    Hlavní rozhodčí navíc vytahuje žlutou kartu pro domácího fotbalistu, potrestaným je Marek Beseda.

90
    Hosté se v poslední minutě tohoto duelu dočkali a jdou do vedení! Neuvěřitelný obrat dokonal MARTIN SAMIEC!

90+1

Domácí celek po hodně hry vedl o dvě branky, měl navrch a nic nenasvědčovalo takovému obratu! Hosté během minuty srovnali, o jejich výhře pak v poslední minutě rozhodl Martin Samiec. Ode mě je to pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (15:04:41)