Mladá Boleslav – Liberec 1:2 (kon.) | Hr. Králové – Příbram 7:2 (kon.) | Teplice – Bohemians 1905 0:0 (kon.)
FK Teplice
0:0 (0:0)
Bohemians Praha 1905
Neděle 30.09.2018, 11:00 • 1.FC Dubí-Pozorka • Juniorská liga – Čechy • 10. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

FK Teplice: Blažek – Moncevičs, Kodad, Dressler, Knapík – Dobiáš, Vobecký, Díaz, Vepřovský, Švejda (C) – Mustafić
    Náhradníci: Kosinský – Baftijar, Hruštinec, Dušek

Bohemians Praha 1905: Fiala – Farkaš, Václavík (C). Hlinák, Buneš, Horizrál,Vetešník, Vrána, Melíšek, Begič, Le Tuan
    Náhradníci: Kouba – Růžička, Moltaš, Zoubek, Zubkov

Rozhodčí: Váňa – Vitner, Leška.

1

1
    Úvodní výkop v utkání měli k dispozici hráči Teplic, kteří momentálně kombinují na půli hřiště.

2
    Po útočném faulu ze strany Teplic bude zahrávat pražský celek volný kop.

4
    Zatím se o příliš atraktivní bitvu nejedná, avšak vzhledem k tomu, jaký čas svítí na světelné tabuli, je tu naděje, že se vše změní.

6
    První zákrok v zápase si připsal domácí brankář Blažek, když vyrazil míč na rohový kop.

8
    Na bránu Teplic se snášel další balón, ovšem tato střela se mezi tři tyče nevešla. Následuje odkop od brány.

9
    Hráči se nám oťukali a vypadá to, že už o útočné akce nebude nouze! Tentokrát střílel jeden z fotbalistů Teplic, na Fialu ale nevyzrál.

11
    Svižný útok Severočechů úspěšný nebyl, hrají tak hosté.

13
    Bohemka bude zahrávat přímý volný kop z hranice šestnáctky. Dobrá šance na ohrožení soupeřovy svatyně.

15
    Pokus hostujícího fotbalisty letěl mimo bránu. Přesto jsou to Klokani, kteří okupují pokutové území soupeře.

18
    Po delší době zahrozili taktéž hráči ve žlutých dresech, když jejich projektil byl sražen na rohový kop.

20
    Standardní situaci si vyzkouší také fotbalisté Teplic, jejich pozice však tolik atraktivní není.

21
    To se podepsalo i na následném zakončení, které rozhodně nepatřilo mezi ty povedenější.

24
    V posledních minutách se toho moc zajímavého neděje. Hraje se spíše na středu hřiště, kde se oba celky dopouští značného množství chyb.

26
    Držení míče: 49% – 51%

28
    Přímý volný kop pro Teplice z docela nebezpečné pozice. Uvidíme, jak s ním Severočeši naloží.

29
    Moc dobře ne, u míče tak jsou Klokani.

29
    Po delší době se protáhl Blažek a ukázal, že je na dnešní utkání připraven.

32
    Jeden z fotbalistů pražského celku se již chystal k centru z levé strany vápna soupeře, na poslední chvíli k němu ale dostoupil obránce Teplic a o míč ho obral.

35
    Hosté kombinovali u šestnáctky tak dlouho, až jedna z přihrávek mířila do jasného ofsajdu.

37
    Obránci Teplic se dostali pod obrovský tlak a mohou být rádi, že i s nutnou dávkou štěstí tuto situaci zvládli.

40
    Střelu soupeře skvěle vyrazil Fiala, musí být ale stále ve střehu, jelikož Teplice jsou stále u míče.

43
    Myslím si, že branky se v prvním poločase nedočkáme. Nenapovídá tomu ani styl hry, kterým se v posledních minutách oba týmy prezentují.

45+1
    Po rohovém kopu se jeden z teplických hráčů ocitl v blízkosti malého vápna soupeře, jeho snažení všem zastavil odmávaný ofsajd.

45+1

Druhý poločas začne přibližně v 12:05.

V prvním poločase jsme příliš atraktivní fotbal neviděli. Trochu větší převahu měla Bohemka, ani tak bych ale netvrdil, že je dnes blíže zisku tří bodů. Zápas je to velmi vyrovnaný, takže nám nezbývá nic jiného, než si počkat na to, jak se tento duel bude dál odvíjet.

46

46
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Dobiáš, přichází Baftijar.

47
    Asi pět metrů před vápnem byl faulován jeden z teplických fotbalistů. Dobré místo pro přímé ohrožení brány.

48
    Míč se dostal do zámezí, jenže předtím byl tečován. Rohový kop pro Teplice.

51
    Svědky rohového kopu jsme byli také na druhé straně, i v tomto případě jsme se bohužel branky nedočkali. Škoda, duel by jistě měl daleko větší náboj.

54
    Těžko říct, co se odehrálo o přestávce v kabině Teplic. Ať už to bylo cokoliv, tak jsou to právě Severočeši, kteří udávají tempo druhému poločasu.

56
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Horizrál, přichází Růžička.

57
    Střely na bránu: 4 – 2

59
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Vetešník, přichází Zubkov.

59
    Žlutou kartu dostává Hlinák (Bohemians Praha 1905).

62
    Rohový kop pro Teplice z levé strany hřiště. Již šestý v tomto klání.

65
    Pokud si dobře pamatuji průběh posledních dvaceti minut, tak jsme v nich neviděli ani jednu střelu. To hlavně nevyhovuje domácím, kteří jsou dnes považováni za poměrně velkého favorita.

68
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Vepřovský, přichází Hruštinec.

68
    Ofsajd zastavuje slibnou akci hostů, jež vedla středem hřiště.

70
    Na rohové kopy je srovnáno. Oba týmy již jich mají dnes na kontě osm.

73
    Blížíme se ke konci zápasu a stále není jasné, kdo si dnes připíše tři body do tabulky. Ani bych se nedivil, kdyby si celky body rozdělily.

76
    Nebezpečný útok Teplic podél pravé strany úspěch nepřinesl, a tak mohou něco vymýšlet pro změnu Klokani.

78
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Vrána, přichází Zoubek.
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Vobecký, přichází Dušek.

79
    Konečně tu je nějaké vzrušení. Přímý volný kop rozehráli hosté na krátko, načež jeden z nich střílel, bránu však minul.

82
    Teplice si snaží vytvořit závěrečný tlak. Zatím to nevypadá, že by se jim to podařilo.

84
    Další odmávaný ofsajd. Tentokrát ho měli na svědomí hostující fotbalisté.

85
    Tento stejný kousek se povedlo i hráčům na druhé straně hřiště.

88
    Odkop od brány Teplic. Bohemka občas zahrozí z nějakého brejku, většinou ale vůbec nezakončí.

90
    Jednu z posledních šancí na skórování měli hráči ve žlutých dresech, jenže jejich pokus Fialu nezaskočil.

90+1
    Nad rámec základní hrací doby se budou nastavovat dvě minuty.

90+3

Je dobojováno! V dnešním nepříliš záživném duelu branka nepadla, což je docela velké překvapení vzhledem k tomu, jaké byly před zápasové predikce. Vedoucí tým soutěže nedokázal prolovit kompaktní obranu soupeře, a tak se dnes musí spokojit se ziskem pouhého jednoho bodu za remízu 0:0.

Tohle je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek dne. (12:55:37)