Machačkala – Zenit 2:1 (kon.) | FK Krasnodar – Dynamo 3:0 (kon.) | Spartak – Rostov 0:1 (kon.)
FK Krasnodar
3:0 (2:0)
Dynamo Moskva
Neděle 30.09.2018, 15:30 • Stadion Kubaň, Krasnodar • Ruská Premier Liga • 9. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (18:29:55)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 3:7. Rohy: 6:1. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 10:12.

Je dobojováno! Domácím dnes k vítězství stačily tři střely na branku, ovšem nutno dodat, že byl Krasnodar lepším celkem a po zásluze bere všechny tři body. Největší zásluhu na tom mělo útočné trio Ari, Claesson, Wanderson.

90+4

90+3
    Těrechov přišel o míč, výborný obranný zákrok předvedl kapitán Martynovič, víc už se pravděpodobně nestane.

90+2
    Druhá nastavená minuta spěje ke svému konci, Spajić, Ramírez a Cueva kombinují na levé straně u postranní lajny.

90
    Utkání se už jen z povinnosti dohrává, o vítězi je dávno rozhodnuto, rozhodčí Galimov bude přidávat tři minuty.

89
    Střelecký pokus z dlouhé vzdálenosti, střela končí znovu vysoko nad brankou, další práce pro brankáře Kricjuka.

88
    Snad teprve podruhé ve druhém poločase si zahraje také Kricjuk. Domácí brankář bude za malou chvíli odkopávat od branky.

86
    I v deseti jsou domácí fotbalisté lepším týmem, balón putoval na levou stranu hřiště, Pereyra vybojoval rohový kop.

85
    Krasnodar už nemůže střídat, Ari jde na lavičku, domácí nechtějí riskovat jeho zranění, dohrávat tak budou pouze v deseti.

84
    Jedna z mála útočných akcí Dinama ve druhém poločase. Holmén střílel z nějakých pětadvaceti metrů, střela skončila vysoko nad!

83
    Dlouhé obléhání branky, domácí si přihrávají před pokutovým územím soupeře, hosté se brání a řekl bych, že vyčkávají na konec utkání.

81
    Rozběhla se závěrečná desetiminutovka utkání, Ari už je zase na nohou a bude pokračovat ve hře, u balónu jsou domácí.

80
    Hodně nepříjemný obrázek pro domácí příznivce. Na zemi zůstává ležet kanonýr Ari, fanoušci Krasnodaru skandují jeho jméno.

79
    Parádní prací se na levé straně prezentoval Cueva, který vzápětí posílal balón do vápna. Ari si míč dlouho chystal, domácí hráč se na sebe pořádně zlobí.

77
    Pár technických kousků teď předvedl Ari, který se dočkal hlasitého potlesku. Domácí nakonec přeci jen o balón přišli.

76
    Joãozinho zpracoval míč, následně ho posílal do pokutového území. Tam se však nenacházel žádný z jeho spoluhráčů.

75
    Střídání v týmu FK Dinamo Moskva: ze hřiště odchází Jevgenij Markov, přichází Anton Těrechov.