Rennes – Toulouse 1:1 (kon.) | Montpellier – Nîmes 3:0 (kon.) | Lille – Marseille 3:0 (kon.)
Lille OSC
3:0 (0:0)
Olympique Marseille
Neděle 30.09.2018, 21:00 • Stade Pierre-Mauroy, Lille • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 8. kolo

Dnes je dohráno, já děkuji za pozornost, přeji příjemný večer, dobrou noc a úspěšný start do nového týdne. Mějte se hezky, na shledanou. (22:58:48)

Druhý poločas přeci jen góly přinesl a to hned tři. K radosti většiny publika padly všechny do hostující brány, dvakrát se domácí prosadili z penalty a výhru potvrdili gólem minutu před koncem základní hrací doby. Lille vítězí nejspíš zaslouženě, ve druhé půli bylo aktivnější a za výhrou šlo víc, soupeř toho směrem dopředu mnoho nepředvedl a ani jeho celková hra nebyla moc dobrá.

90+4

90+4
    Hosté se nakonec přeci jen dostali ještě na soupeřovu stranu, avšak duel brzy skončí.

90+3
    Domácí drží míč daleko od své brány a čekají na závěrečný hvizd.

90+2
    Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Nicolas Pépé, přichází Gabriel.

90+1
    Nastavují se tři minuty.
    89. Jonathan BAMBA - 3:0

89
    Lille právě vstřelilo branku!
    A domácí přidávají ještě jeden zásah. Po pěkné kombinaci sebral Ballo-Touré míč protihráči, poslal jej před odkrytou bránu, kam naběhl JONATHAN BAMBA, který měl poté už snadnou práci.

87
    Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Grégory Sertic, přichází Maxime López.
    86. Jonathan BAMBA - 2:0

86
    JONATHAN BAMBA pálil pro změnu k pravé tyči a ač Mandanda opět vystihl směr, balón se mu vyrazit nepovedlo.

85
    Žlutou kartu dostává Luiz Gustavo (Olympique Marseille).

85
    Pépé postupoval sám na brankáře a Gustavo musel zariskovat, když hráči zkoušel sebrat míč skluzem. To se mu nepovedlo, místo toho fauloval a bude to druhá penalta pro Lille.

85
    Sarr naznačil střelu, poté chtěl ještě popojít dál, ale nepovedlo se. Domácí vyráží do brejku.

84
    Mandanda po malé domů rychle odkopává míč jak nejdál to jen jde.

83
    Mitroglu v pokutovém území nejen, že špatně zakončil, navíc se ještě provinil faulem.

82
    Bamba prováhal správný okamžik pro přihrávku, když se dvěma spoluhráči vyrazil proti třem hráčům hostů, nakonec vybojoval rohový kop.