David Servis – Žďár n/S 2:9 (kon.) | Pelhřimov – Mor. Budějovice 1:2 (kon.) | Písek – Havlíčkův Brod 2:3 (kon.)
Val. Meziříčí – Opava 2:3 (po pr.) | Kopřivnice – Orlová 10:4 (kon.) | Šumperk – SHK Hodonín 5:1 (kon.)
IHC Králové Písek
2:3 (0:2, 2:0, 0:1)
BK Havlíčkův Brod
Středa 03.10.2018, 18:00 • Zimní stadion Písek • 2. liga - Jih a Východ (ČR) • 7. kolo

Máme za sebou krásný zápas, po kterém se radují šťastnější hosté. Ve třetí třetině vstřelil rozhodující branku Michálek. (20:10:12)

59:57
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Přidal – 2 min., krosček).

59:57
    Šarvátka Marcilise a Přidala.

59:48
    Oddechový čas pro hosty.

59:48
    Písek měl šanci, branka hostí je mimo postavení. Písek bude hrát bez gólmana v pěti. Vhazování v pásmu Brodu.

59:12
    Oddechový čas pro domácí.

59:12
    Písek hrál prý zase v šesti. Všimli si toho ale jen sudí.

58:47

58:21
    Milfait přistižen v ofsajdovém postavení.

56:45
    Vyloučení v týmu IHC Písek (2 min. – příliš mnoho hráčů).

55:32
    Písek se do útočného pásma neprobil. Místo toho nahazují hosté. Hauser puk drží.

54:03
    Přihrávka rukou v podání Písku. Vhazuje se ve středním pásmu.

52:18
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Zasloužený gól hostů! DAVID MICHÁLEK našel odražený puk u pravé tyčky a posílá hosty znovu do vedení. Asistence: Luboš Voříšek, Dominik Vacík

51:29
    Hosté jsou teď jasně lepší. Po Hauserově zákroku končí puk na tribuně. Písek zažívá krušné chvilky.

49:40
    Po závaru hostů se puk povaloval u brankové čáry, ale ke štěstí Písku ji nepřešel.

Petr Eliáš

Branky a nahrávky: 23. Sýbek (Marcilis), 38. Koupal (Bílek, Vlček) – 11. Voříšek (Milfait), 18. Blinka (Šmíd, Milfait), 53. Michálek (Vacík, Voříšek)

IHC Králové Písek: Hauser (Buchta) – Turek, Suda, Hora, Parýzek, Červinský, Hanus, Pelant, Bílek – Stauber, Sýbek, Rod, Ciboch, Polata, Koupal, Marcilis, Strnad, Jabůrek, Pixa, Novák, Vlček
    BK Havlíčkův Brod: Novák (Marek) – Kulhánek, Kopic, Šmíd, Nepokoj, Semrád, Vacík – Vala, Ludvík, Kuchta, Holenda, Michálek, Voříšek, Chlubna, Přidal, Beneš, Třetina, Milfait, Kozlík, Blinka

Rozhodčí: Šperl – Vavruška, Oudes