Čerepovec – Nižněkamsk 3:4 (po pr.) | Jaroslavl – N.Novgorod 4:3 (2:0 po s.n.) | Dynamo Moskva – Kazaň 1:2 (kon.)
Soči – Petrohrad 1:3 (kon.) | Spartak Moskva – Minsk 4:3 (po pr.)
Severstal Čerepovec
3:4 (0:1, 0:1, 3:1 - 0:1)
Neftěchimik Nižněkamsk
Čtvrtek 04.10.2018, 18:00 • Ice Palace • KHL

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (20:36:09)

Je konec. Nižněkamsk nakonec dokázal urvat vítězství v prodloužení a vyhrál 4:3.
    O jedinou branku v první třetině se postaral už v 5. minutě Damir Šaripzjanov, který střelou z levé strany překonal Furcha, kterému puk prošel mezi betony.
    Ve 35. minutě vypálil na bránu Padakin, ale následně Furch vyrazil kotouč do jízdy Galimova, který tak vsítil branku.
    Ve třetí periodě se děly velké věci, když ve 41. minutě zvýšil vedení na tři branky Nestrašil. Ale o minutu později snížil Vovčenko, o další minutu se trefil i Kuljaš a ve 44. minutě srovnal stav utkání Vasiljev. Naprosto neuvěřitelný zkrat v obraně Nižněkamsku. Poté branka nepadla a šlo se do prodloužení
    V prodloužení se po minutě a pěti vteřinách prosadil Nättinen a rozhodl o výhře hostů.

Nižněkamsk právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto a Neftěchimik vítězí! JOONAS NÄTTINEN předvedl skvělou techniku, když se dostal z pravé strany až před bránu a následně bekhendem zakončil pod horní tyč!

60:37
    Zach Boychuk se ocitl v šanci, ovšem s jeho střelou bekhendem si poradil Ilja Ježov.

60:01

Prodloužení začne přibližně ve 20:28.

Ve třetí periodě se děly velké věci, ale vítěze jsme se nedočkali a tak následuje prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:35
    Domácí se snažili něco vymyslet, ale následně ztratili kotouč.

59:06
    Opět je hra přerušena a následuje buly ve středním pásmu.

58:32
    Posléze se domácí dostali ke střele, ale s tou si hostující brankář poradil.

58:09
    Nyní se bojuje o kotouč v rohu kluziště na polovině Nižněkamsku.

57:36
    Už to vypadá, že se pomalu půjde do prodloužení, jelikož se nyní hraje hlavně u mantinelů.

56:47
    Nižněkamsk je i tentokrát nacpaný v pásmu soupeře, ovšem nic velkého z toho zatím nebylo.

56:30

Michal Raška

Branky a nahrávky: 42. Vovčenko (Ščerbina), 43. Kuljaš (Jašin), 44. V. Vasiljev (Vovčenko, Kornějev) – 5. Šaripzjanov, 35. E. Galimov (Padakin), 41. Nestrašil (Jo. Nättinen, Puustinen), 62. Jo. Nättinen

Severstal Čerepovec: Furch (Magarilov) – A. Kulda, Kuljaš, V. Vasiljev, Kornějev, Kalašnikov, Al. Makarov, Kudako, Syčuškin – Jašin, Ashton, Boychuk – Geraskin, Trubačjov (A), Vovčenko – Ščerbina, Bumagin, Rybin (C) – Monachov, I. Zacharčuk, Karlin.
    Neftěchimik Nižněkamsk: I. Ježov (Korotajev) – Polášek, An. Sergejev, Timašov, Ogurcov, Bryncev, Šaripzjanov (A), Volgin, Semjonov – Jo. Nättinen, Nestrašil (A), Puustinen – E. Galimov (C), P. Kulikov, Padakin – Chajrullin, Jakimov, Šiksatdarov – Šafigullin, Zdunov, Arkalov.

Rozhodčí: Alexei Ravodin, Alexander Sergeyev – Alexander Sadovnikov, Ivan Sazonov