Převýšov – Litoměřicko 3:1 (kon.) | Králův Dvůr – Ústí n/O 3:0 (kon.) | Dobrovice – Olympia Radotín 3:2 (kon.)
Velvary – Vltavín 4:2 (kon.)
FK Králův Dvůr
3:0 (2:0)
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
Sobota 06.10.2018, 10:35 • Králův Dvůr • Česká fotbalová liga • 9. kolo

Děkujeme za pozornost, mějte se hezky. (12:34:01)

Králův Dvůr poráží 3:0. Po povedeném prvním poločase měl utkání dobře rozehrané, nicmíně ve druhém dějství přidalo Ústí na aktivitě. Krček se činil zejména pravou rukou proti zakončení ze střední vzdálenosti. Klid poté dodal spoluhráčům Balšánek k zadní tyči. Domácí kapitán stihl během minuty vsítit gól, dostat žlutou kartu a vystřídat. Hosté už se poté v závěru k ničemu většímu nedostali a zápas se víceméně pouze dohrával. Po sérii proher tak Králův Dvůr získává na své konto tři body.

Dnešní utkání sledovalo 150 diváků.

90+1

90
    Až příliš důrazný byl jeden z domácích hráčů v pravé části hostující poloviny.

90
    Domácí se ještě po pravé straně přesouvají na území hostů.

88
    Domácí nepouští svého soupeře do větší šance a jsou blízko čistému kontu.

87
    Kvůli faulu domácích na pravé straně po ztrátě balónu si vše a jasně vyříkalo několik fotbalistů z obou stran.

87
    Zelenkovi odskočil balón, ale hosté poté ze středu přestřelil branku.

86
    Hra se celkem kouskuje a nemá spád v posledních minutách, nyní za to může faul domácích na polovině hřiště.

85
    Zraněný Mory zápas nedohraje, střídá jej Pinkava.

84
    Centr Smejkala zprava propadl o zem k zadní tyči, kde skočil připravený Krček.

84
    Zelenka kombinoval s Krausem na levé straně, následně se přidal Hejda na ose hřiště.

83
    Žlutou kartu dostává Souček (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí).

83
    Hosté faulovali na levé straně a polovině domácích, u balónu je tak Zelenka.

82
    Břížďala svedl jeden na jednoho na středu vápna, domácí poté chtěli, aby se pískal útočný faul na Krčka.