Táborsko – Prostějov 1:1 (kon.) | Hr. Králové – Třinec 1:0 (kon.) | Varnsdorf – Žižkov 3:1 (kon.)
FC SILON Táborsko
1:1 (0:0)
1. SK Prostějov
Neděle 07.10.2018, 16:00 • Hřiště v Kvapilově ulici, Tábor • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 11. kolo

90+4
    Konec zápasu. Oba celky nakonec ve druhé půli skórovaly a loučí se remízou 1:1. To je z Tábora vše, loučí se Josef Janda. (17:54:20)

90+2
    Zprava zahrozili i hosté, Toma ale zasahovat nemusel.

90+1
    Poslední minuty patří tlaku Táborska a nervózním hostům, zatím ale vítězná branka nepadla.

90
    Rozhodčí nastaví 4 minuty.

88
    Hasilův centr končí zakončením, z kterého rezultuje roh. Po něm se domácí sice k míči dostali, hradbu prostějovských těl však neprostřelili.

86
    Polákova rána minula o kousek Tomovu branku.

85
    Žlutou kartu dostává Jan Šteigl (1. SK Prostějov).

82
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Pavel Pilík, přichází Ibu Ndiaye.

81
    Proškův průnik skončil rohem. Frýdkův centr po zmatcích hosté dokázali odvrátit.

78
    Prostějov právě vstřelil branku!
    Domácí poprvé vystřídali a hned inkasovali. Nezajištěného prostoru využil LUKÁŠ HAPAL, který střelou po zemi k tyči překonal Tomu. Prostějov srovnal na 1:1.

77
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Lukáš Pfeifer, přichází Václav Prošek.

77
    Dnešní utkání sleduje 819 diváků.

75
    Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Martin Slaninka, přichází David Píchal.

72
    Žlutou kartu dostává Martin Slaninka (1. SK Prostějov).

71
    Hasilův zákrok na Brédu pobouřil hosty, karta z toho ale není.

65
    Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Dmytro Žikol, přichází Lukáš Hapal.

65
    Pfeifer skvěle pláchnul po levém křídle a našel před brankou volného Frýdka. Ve stoprocentní šanci ale Frýdek trefil jen připraveného Brédu.