Tampa – Florida 2:1 (2:0 po s.n.) | NY Islanders – Nashville 3:4 (kon.) | Pittsburgh – Montreal 1:5 (kon.)
Toronto – Ottawa 3:5 (kon.) | Dallas – Winnipeg 5:1 (kon.) | Buffalo – NY Rangers 3:1 (kon.)
St. Louis – Chicago 4:5 (po pr.) | Minnesota – Vegas 1:2 (0:1 po s.n.) | Arizona – Anaheim 0:1 (kon.)
Colorado – Philadelphia 5:2 (kon.) | Calgary – Vancouver 7:4 (kon.) | Carolina – NY Rangers 8:5 (kon.)
Buffalo Sabres
3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
New York Rangers
Neděle 07.10.2018, 01:15 • KeyBank Center, Buffalo • NHL

47:38
    Po odpískání hostujícího ofsajdu došlo na strkanici mezi Zuccarellem (NYR) a Rodriguesem (BUF). Oba hokejisté míří na trestnou lavici kvůli hrubosti

46:19
    Eichel (BUF) oslabil svůj celek kvůli hákování Skjeie na levé straně.

40:41
    Zibanejad (NYR) putuje na trestnou lavici po podražení Reinharta na polovině hřiště.

31:10
    Hosté budou hrát oslabení. McQuaid (NYR) hákoval Rodriguese na levé straně.

20:00
    Lettieri dostal dvě minuty za vysokou hůl v obličeji Scandelly.

16:43
    V šesti se hokej hrát nemůže. Trest za příliš mnoho hráčů odpyká za domácí lavičku Pominville.

14:35
    Bitka Beaulieu (BUF) versus McLeod (NYR) ve středním pásmu dopadla výhrou domácího hráče. Oba hokejisté dostávají samozřejmě trest na pět minut.

11:53
    Přece jen si vybojoval Skinner faul na svojí osobu, a sice ten na konto Kredera (NYR). Dvě minuty za držení a domácí hrají přesilovku čtyři na tři.

10:57
    Nakonec Vesey (NYR) a Rodrigues (BUF) dostávají dvě minuty a měli bychom tak vidět hru čtyři na čtyři. Veseymu a Rodriguesovi je udělený trest za hrubost.

07:17
    Okposo (BUF) dostává dvě minuty za držení Spoonera v levé části svého obranného písma.

Vít Muzikář

Branky a nahrávky: 14. Sheary (Ristolainen, Mittelstadt), 22. Sheary (S. Reinhart, Eichel), 60. Eichel – 56. B. Howden (McQuaid, Spooner)

Buffalo Sabres: C. Hutton (Ullmark) – Scandella, Ristolainen, McCabe, Dahlin, Beaulieu, C. Nelson – Sheary, Eichel (C), S. Reinhart – Skinner, Berglund, Okposo (A) – Girgensons, Mittelstadt, T. Thompson – Elie, Rodrigues, Pominville.
    New York Rangers: H. Lundqvist (Georgijev) – McQuaid, Skjei, Shattenkirk, Br. Smith, Pionk, M. Staal (A) – Bučněvič, Zibanejad, Kreider (A) – Zuccarello (A), K. Hayes, Vesey – Fast, Chytil, Spooner – Lettieri, B. Howden, C. McLeod.

Rozhodčí: Luxmore, Dwyer – Berg, Shewchyk

Diváci: 16 824