Tampa – Florida 2:1 (2:0 po s.n.) | NY Islanders – Nashville 3:4 (kon.) | Pittsburgh – Montreal 1:5 (kon.)
Toronto – Ottawa 3:5 (kon.) | Dallas – Winnipeg 5:1 (kon.) | Buffalo – NY Rangers 3:1 (kon.)
St. Louis – Chicago 4:5 (po pr.) | Minnesota – Vegas 1:2 (0:1 po s.n.) | Arizona – Anaheim 0:1 (kon.)
Colorado – Philadelphia 5:2 (kon.) | Calgary – Vancouver 7:4 (kon.) | Carolina – NY Rangers 8:5 (kon.)
Calgary Flames
7:4 (2:2, 1:2, 4:0)
Vancouver Canucks
Neděle 07.10.2018, 04:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary • NHL

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (07:44:13)

3. Elias Lindholm (CGY) 2+1

Je konec. Calgary nakonec dokázalo ve třetí třetině zvrátit nepříznivý výsledek a nakonec vyhrát 7:4.
    Už po dvanácti vteřinách poslal domácí do vedení Elias Lindholm. Ve 14. minutě ale přišlo srovnání, když Vancouver sevřel soupeře a nakonec se prosadil Elias Pettersson. V 17. minutě měli Flames přesilovou hru, ale Brandon Sutter se poté dostal do protiútoku, který proměnil v gól. O minutu později ale srovnal Mark Giordano
    Ve 23. minutě šli Canucks opět do vedení, když se trefil Elias Pettersson. Ve 29. minutě Flames srovnali, ale rozhodčí nakonec branku neuznala. Domácí to ale moc dlouho mrzet nemuselo, jelikož o minutu později už vstřelil právoplatný gól Johnny Gaudreau. Ve 37. minutě získali hosté přesilovku 5 na 3, kterou také využili, když se trefil Bo Horvat.
    V 50. minutě přišlo srovnání z hole Monahana a o pět minut později poslal Calgary do vedení Lindholm. Dvě minuty před koncem šli Canucks do hry bez brankáře, což potrestal střelou do prázdné Czarnik. V poslední minutě se prosadil také český útočník Frolík, rovněž do prázdné.

59:42
    Nyní se hraje za bránou Flames.
    59:24 Michael FROLÍK - 7:4

59:24
    Calgary právě vstřelilo branku!
    MICHAEL FROLÍK se dostal přes polovinu hrací plochy a následně bekhendem zakončil do prázdné brány a je rozhodnuto!

59:10
    Hosté jsou opět bez brankáře!

59:05
    Vyloučení v týmu Calgary Flames (Noah Hanifin – 2 min., krosček).

58:50
    Následně se Calgary opět dostalo do šance, ale nic většího z toho nakonec nebylo.
    58:22 Austin CZARNIK - 6:4

58:22
    AUSTIN CZARNIK dává gól do prázdné brány a pravděpodobně je rozhodnuto! Czarnik se dostal k puku na pravé straně a z úhlu nakonec trefil odkrytou svatyni.

58:15
    Hosté hrají bez brankáře!

58:00
    Jsou před námi poslední dvě minuty.

57:08
    Sven Bärtschi si objel bránu a následně se dostal do zakončení, ovšem to se mu nepovedlo.

56:16
    Hosté nyní získali kotouč na své polovině hrací plochy, ale nemohou se dostat do nějakého tlaku.

55:46
    Nyní skončil puk jen v moci brankáře Mike Smithe.

Michal Raška

Branky a nahrávky: 1. E. Lindholm (Brodie, Giordano), 18. Giordano (Brodie, E. Lindholm), 30. J. Gaudreau (Monahan, Tkachuk), 50. Monahan (J. Gaudreau, Tkachuk), 55. E. Lindholm (J. Gaudreau, Tkachuk), 59. Czarnik, 60. Frolík – 14. Pettersson (Goldobin, Eriksson), 17. B. Sutter, 23. Pettersson (Edler), 37. Horvat (Pettersson, Edler)

Calgary Flames: M. Smith (Rittich) – Brodie, Giordano (C), Mi. Stone, Hanifin, Prout, Välimäki – J. Gaudreau, Monahan (A), E. Lindholm – Czarnik, Backlund, Tkachuk (A) – Neal, D. Ryan, Dubé – Frolík, Jankowski, S. Bennett.
    Vancouver Canucks: Markström (A. Nilsson) – Ch. Tanev, Edler (A), Stecher, Del Zotto, Gudbranson, D. Pouliot – Boeser, Horvat (A), Bärtschi – Eriksson, Pettersson, Goldobin – Virtanen, B. Sutter (A), Motte – M. Granlund, Beagle, Leipsic.

Rozhodčí: Garrett Rank, Pierre Lambert – Kiel Murchison, Trent Knorr