Janov – Parma 1:3 (kon.) | AC Milán – Chievo 3:1 (kon.) | Atalanta BC – Sampdoria 0:1 (kon.)
Lazio – Fiorentina 1:0 (kon.) | Neapol – Sassuolo 2:0 (kon.) | Spal – Inter 1:2 (kon.)
S. S. Lazio
1:0 (1:0)
ACF Fiorentina
Neděle 07.10.2018, 15:00 • Stadio Olimpico, Řím • Italská Serie A • 8. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (17:00:15)

Fauly: 18:10.

Je konec. Lazio dnes nakonec dokázalo vyhrát 1:0 a dostalo se až na třetí místo. Fiorentina se propadla na šestou příčku.
    Už v 1. minutě se v šanci ocitl Marco Parolo, ale vypálil jen vedle brány. Ve 27. minutě se Wallace dopustil trestuhodné chyby, ovšem tu hosté nepotrestali, když se vytáhl brankář Tomas Strakoša. Následně se dost přiostřilo a padl pár žlutých karet, ale také branka. Ve 37. minutě získali domácí rohový kop, který prodloužil na zadní tyč Radu a následně zakončil do brány kdo jiný, než Ciro Immobile.
    V 55. minutě se hosté dostali do šance, ale Strakoš stál na správném místě a vyrazil tuto střelu. Následně hrálo Lazio co potřebovalo a nepouštělo soupeře do nějakých šancí. V 90. minutě se Chiesa po skvělé přihrávce dostal do vápna, ale místo střely zvolil přihrávku, která ovšem byla zblokována.
    Lazio vyhrálo po brance Immobileho 1:0.

90+4

90+4
    Hosté ještě získali autové vhazování a to je jejich poslední šance.

90+4
    Lazio nyní drží míč na levé straně na polovině soupeře, ale poté to byl jen ofsajd.

90+3
    Germán Pezzella se vrhl do hlavičky, ale tu zamířil vedle a navíc ve své cestě naložil loket domácímu obránci.

90+2
    Valentin Eysseric poslal z pravé strany nadýchaný centr do vápna, ale ten jim pouze proletěl až na druhou stranu. Poté tak přišel míč do šestnáctky z druhé strany, ale s tím si poradil domácí obránce, který ho vyhlavičkoval do bezpečí.

90+1
    Následný rohový kop ovšem nic nenabídl a po chvíli byl Fiorentině odpískán ofsajd.

90+1
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.
    90. Chiesa zaváhal a místo střely zvolil přihrávku, která byla zblokována.

90
    Federico Chiesa se ocitl v dobré střelecké příležitosti, ale místo toho ještě nahrával před bránu, kde ve skluzu dostal míč do zámezí domácí obránce!

89
    Ovšem po rohu se k míči dostala opět Fiorentina, ale ta si stále nedokáže vypracovat nějakou šanci ke konci zápasu.

88
    Poté se dopředu vydal Joaquín Correa, který se i přes dva obránce nakonec dostal ke střele, ale tu vyrazil na rohový kop Alban Lafont.

87
    Po rohu se dostal ke střele hostující hráč, ale jeho volej skončila pouze v moci Strakoši.

86
    Hosté drží míč na polovině soupeře, ale následný centr odvrátil do zámezí Lucas Leiva a následuje tak rohový kop.

85
    Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Ciro Immobile, přichází Valon Beriša.

85
    A nakonec z toho byly dvě šance. Nejprve ihned po rohu se míč poodrážel ve vápně kde ho domácí odkopli, ale posléze se k němu dostal Federico Chiesa, který ale vypálil jen do míst, kde byl připraven brankář Tomas Strakoša.