Kunlun – Nižněkamsk 2:4 (kon.) | Novosibirsk – Minsk 6:0 (kon.) | Čeljabinsk – Omsk 2:1 (po pr.)
Spartak Moskva – HC Slovan 4:1 (kon.) | Viťaz – Riga 1:2 (kon.)
HC Sibir Novosibirsk
6:0 (3:0, 3:0, 0:0)
HC Dinamo Minsk
Sobota 20.10.2018, 12:30 • Sibir Arena • KHL

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (15:34:25)

Je konec. Sibir dnes vyhrála jasně 6:0 a připisuje si důležité dva body. Už po devatenácti vteřinách poslal domácí do vedení Sajustov, který nic nevymýšlel a vypálil přesně do pravé šibenice. O minutu později vedla Sibir už 2:0, jelikož se trefil Tkačenko. A nakonec v poslední minutě první periody proměnil přesilovku druhým gólem Tkačenko. Ve 29. minutě pokračoval v kanonádě Demidov, který tak zvýšil vedení na 4:0. Ve 34. minutě poslal domácí do pětigólového vedení Romancev a ve 37. minutě propálil vše co se dalo Loginov. Ve třetí třetině jsme se už branky nedočkali.

59:25
    Utkání se ve třetí třetině už pouze dohrává a tak nevidím nic zajímavého.

59:23
    Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Ivan Drozdov – 2 min., vysoká hůl).

58:05
    Domácí se provinili pouze zakázaným uvolněním.

56:35
    Následně už je to domácí mužstvo, které drží kotouč v útočné třetině.

56:02
    Závěr utkání se nám trochu kouskuje, když se nyní pokoušel ohrozit domácí svatyni Minsk.

55:35
    Střela domácího hráče letěla na bránu, ale Karnauchov jí vyrazil.

54:49
    Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Ilja Chochlov – 2 min., podrážení).

54:36
    Domácí hráč získal kotouč za bránou Dinama.

53:29
    Michail Karnauchov si poradil s pokusem Jegora Dugina.

53:16
    Pavel Tkačenko se z levé strany dostal až do zakončení, které ale skončilo jen v ochranné síti.

52:47
    Dmitrij Znacharenko vypálil jen do míst, kde byl připraven Danny Taylor.

51:40
    Po boji za bránou Dinama získali kotouč domácí.

50:46
    Střela Jegora Dugina byla sražená do ochranné sítě a následuje buly v pásmu Minsku.

50:00
    Je před námi posledních deset minut a skoro jistě posledních v tomto zápase, jelikož Sibir stále vede vysoce 6:0.

48:52
    Domácí stále drží kotouč na svých holích a samozřejmě nikam nespěchají.

47:08
    Nyní se hra už přerušila a fanoušci Sibiru jsou ve velmi dobrém rozmaru.

Michal Raška

Branky a nahrávky: 1. Sajustov, 2. Tkačenko (Pešechonov, J. Bodrov), 20. Tkačenko (K. Alexejev, Ignatovič), 29. Demidov (Šarov), 34. Romancev (A. Jakovlev), 37. Loginov (J. Peltola)

HC Sibir Novosibirsk: D. Taylor (Krasikov) – Loginov (C), K. Alexejev (A), Morozov, Demidov, Naumov, Ignatovič, Piganovič – Sajustov, Dugin (A), Bertrand – Kazakov, V. Komarov, Michajlov – A. Jakovlev, Romancev, Šarov – Pešechonov, J. Bodrov, Tkačenko – J. Peltola.
    HC Dinamo Minsk: Enroth (29. M. Karnauchov) – Gotovec, Wiercioch, D. Osipov, Chenkel, Chochlov, Znacharenko, Jevenko – Pulkkinen (A), Kazjonov, Q. Howden – A. Kosticyn, S. Kosticyn, Drozdov – An. Stěpanov, Kovyršin (C), Kitarov – Kogaljov, A. Volkov, Arťomov.

Rozhodčí: Gašilov, Odinš – Lazarev, Otmachov