Los Angeles – Buffalo 1:5 (kon.) | Winnipeg – Arizona 5:3 (kon.) | Toronto – St. Louis 1:4 (kon.)
Ottawa – Montreal 4:3 (po pr.) | Florida – Detroit 3:4 (po pr.) | Columbus – Chicago 1:4 (kon.)
Minnesota – Tampa 5:4 (po pr.) | Vancouver – Boston 2:1 (po pr.) | Vegas – Anaheim 3:1 (kon.)
Edmonton – Nashville 0:3 (kon.) | San Jose – NY Islanders 4:1 (kon.)
Florida Panthers
3:4 (2:0, 0:3, 1:0 - 0:1)
Detroit Red Wings
Neděle 21.10.2018, 01:00 • BB&T Center, Sunrise • NHL

Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký nedělní den! (04:04:18)

Dnešní utkání sledovalo 14 534 diváků.

1. Gustav Nyquist (DET) 1+1
    2. Dennis Cholowski (DET) 1+1
    3. Nick Bjugstad (FLA) 1+1

Strhující prodloužení rozhodlo o tom, že si první vítězství v sezóně na své konto připíší hokejisté Detroitu. Obraně Panthers totiž ujel švédský útočník Gustav Nyquist, který si dokázal již poradit.

Florida si připíše do tabulky jeden bod a nejspíše bude i spokojená, protože vyrovnávala v samotném závěru třetí třetiny.

63:44 Gustav NYQUIST - 3:4

63:44
    Detroit právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Larkin ve středním pásmu vybojoval kotouč a vyslal do brejku GUSTAVA NYQUISTA, který přesně zamířil a střelou těsně nad ledem překonal Hutchinsona. Detroit poprvé v sezóně vítězí! Asistence: Dylan Larkin.

63:25
    Hra se nyní přelává ze strany na stranu a šance střídá šanci. Brankáři ale vynikají.

62:55
    Na druhém konci hřiště se ke střelbě dostal Hoffman, jeho rána zápěstím ale Howarda nepřekonala.

62:00
    Athanasiou nabral rychlost ve středním pásmu a dostal se ke střele přes obránce, kterou brankář Floridy vyrazil ramenem nad branku.

61:20
    Skvělou práci odvedl nyní Larkin, který se vrátil rychle do obrany a pádem zastavil klíčovou přihrávku do předbrankového prostoru.

60:50
    Florida se nyní pokoušela hrát pozičně, díru do světa s touto taktikou ale neudělala.

60:21
    Athanasiou si našel volný kotouč po nepřensé střele Mathesona a jel z levé strany na branku. Tvrdou střelou ale Hutchinsona nepřekonal.

60:13
    Matheson vystřelil z levého kruhu, branku ale netrefil.

60:01

Tři třetiny o vítězi nerozhodly, a tak se bude prodlužovat. Florida dokázala v samotném závěru šťastně vyrovnat, když si slabší chvilku vybral Jimmy Howard a pustil za svá záda nahození Mikea Hoffmana.

Střely na branku: 35 – 28.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:32
    Detroit se pokouší na inkasovaný gól okamžitě zareagovat, domácí však velmi dobře hlídají střední pásmo.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 8. Yandle (Dadonov, Bjugstad), 17. Bjugstad (Barkov), 59. Hoffman (Yandle, Barkov) – 26. Cholowski (Athanasiou, Nielsen), 27. Vanek (Nielsen, Cholowski), 28. D. Larkin (Helm, Nyquist), 64. Nyquist (D. Larkin)

Florida Panthers: Hutchinson (Reimer) – Ekblad (A), Yandle, Petrovic, Matheson, Weegar, Kiselevič – Bjugstad, Barkov (C), Dadonov – Sceviour, Trocheck, Huberdeau (A) – Malgin, McCann, Vatrano – Brouwer, Lammikko, Hoffman.
    Detroit Red Wings: Howard (J. Bernier) – Daley, Cholowski, Ericsson, Hicketts (A), Jensen, Kronwall – Helm, D. Larkin (A), Nyquist – Athanasiou, Nielsen (A), Bertuzzi – Rasmussen, Glendening, Abdelkader (A) – Mantha, Ehn, Vanek.

Rozhodčí: Charron, Schlenker – Murray, MacPherson

Diváci: 14 534