David Servis – Písek 8:5 (kon.) | Tábor – Havlíčkův Brod 3:4 (kon.) | Žďár n/S – Mor. Budějovice 1:2 (po pr.)
Val. Meziříčí – Šumperk 4:2 (kon.) | Nový Jičín – SHK Hodonín 4:3 (kon.) | Opava – Orlová 6:5 (po pr.)
HC Tábor
3:4 (2:1, 1:0, 0:3)
BK Havlíčkův Brod
Středa 24.10.2018, 18:002. liga - Jih a Východ (ČR) • 12. kolo

To by bylo pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (20:18:48)

Ve velmi emočně vypjatém zápase nakonec vítězi Havlíčkův Brod, který hlavně ve třetí třetině otočil kormidlem. Sympatický výkon domácích, který by si určitě minimálně bod zasloužil zůstává bez bodu. Všechny tři body putují na Vysočinu.

54:00
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Zajímavá branka v podání PETRA KUCHTY. Kotouč se záhadným způsobem odrazil od zadního mantinelu přesně na Kuchtu, který překonal zmateného brankáře domácích. Bez asistence.

49:17
    Hosté vyrovnávají necelých deset minut před koncem třetí části ! Autorem branky je LUBOŠ VOŘÍŠEK. Asistence: Semrád, Třetina.

42:54
    Havlíčkův Brod se dotahuje na Tábor ! Branku vstřelil JAN MILFAIT. Asistence: Vala, Voříšek.

40:01

Další třetina začne přibližně v 19.35 .

40:00

37:36
    Jakub Matušík nedal ! Zápas tedy pokračuje za stavu 3:1 pro Tábor.

Tábor pojede trestné střílení !

27:44
    Tábor právě vstřelil branku!
    Domácí využívají dvounásobnou přesilovku! Hajič našel na právem kruhu JAKUBA MATUŠÍKA, který přesnou a pohotovou ranou vymetl horní růžek brány. Asistence: Hajič.

20:01

Další třetina začne přibližně v 18:47.

20:00

16:19
    Hosté využívají přesilovou hru! Od modré čáry vyslal dělovou ránu obránce VOJTĚCH ŠMÍD. Asistence: Blinka, Milfait.

14:00
    Zatím aktivní Tábor přidává již druhou branku ! K odraženému kotouči se nejrychleji dostal RADEK PECHÁNEK, který neměl problém lehce nadzvednout puk a poslat ho nad beton brankáře Nováka. Asistence: Prášek.

13:00
    Tábor jde do vedení ! První náznak větší šance končí brankou. Obránce Brodu chtěl přihrát útočníkovi na levé straně, avšak puk zachytil Zayml, který si nádhernou kličkou povodil obránce a z bezprostřední blízkosti přihrál KRYŠTOFU HRALOVI, který pálil do odkryté brány. Asistence: Zayml.

00:01

Pavel Kovanda

Branky a nahrávky: 13. Hrala (Zayml), 14. Pechánek (Prášek), 28. Matušík (Hajič) – 17. Šmíd (Blinka, Milfait), 43. Milfait (Vala, Voříšek), 50. Voříšek (Semrád, Třetina), 54. Kuchta

HC Tábor: Novák M. (Dudáček) – Havran, Tesař, Košař, Dvořák M., Černý “A”, Duben, Hajič, Pechánek – Heřman “A”, Kadilák, Chocholoušek, Blažek, Březina, Komma, Matušík “C”, Zayml, Hrala, Prášek
    BK Havlíčkův Brod: Novák Č. (Marek) – Horák, Kulhánek, Šmíd, Semrád, Vala, Durycha, Dvořák A. – Kuchta, Ludvík, Holenda, Michálek, Voříšek “A”, Chlubna, Přidal, Beneš, Třetina “C”, Milfait “A”, Kozlík, Blinka

Rozhodčí: Šindelář – Vavruška, Zimmerman