AC Milán – Real Betis 1:2 (kon.) | Larnaka – Ludogorec 1:1 (kon.) | Anderlecht – Fenerbahce 2:2 (kon.)
Curych – Leverkusen 3:2 (kon.) | Dudelange – Olympiakos 0:2 (kon.) | Kodaň – Slavia 0:1 (kon.)
Karabach – Vorskla Poltava 0:1 (kon.) | RB Lipsko – Celtic 2:0 (kon.) | Salzburg – Rosenborg 3:0 (kon.)
Sporting – Arsenal 0:1 (kon.) | Trnava – Dinamo Záhřeb 1:2 (kon.) | Zenit – Bordeaux 2:1 (kon.)
Besiktas – Genk 2:4 (kon.) | Frankfurt – Apollon Limassol 2:0 (kon.) | Chelsea – BATE 3:1 (kon.)
Marseille – Lazio 1:3 (kon.) | PAOK – Fehérvár 0:2 (kon.) | Rangers – Spartak 0:0 (kon.)
Rennes – Dynamo Kyjev 1:2 (kon.) | Sarpsborg – Malmö 1:1 (kon.) | Sevilla – Akhisarspor 6:0 (kon.)
Standard – FK Krasnodar 2:1 (kon.) | Villarreal – Rapid 5:0 (kon.) | Jablonec – Astana 1:1 (kon.)
AEK Larnaka
1:1 (1:1)
PFK Ludogorec Razgrad
Čtvrtek 25.10.2018, 18:55 • Georgios Karapatakis stadium, Larnaka • Evropská liga • Skupina A

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (20:49:08)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 8:3. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 6:4. Fauly: 18:21.

Je konec. Dnešní utkání nakonec skončilo spravedlivou remízou 1:1. Na začátku utkání byl Ludogorec jasně lepším týmem a už v 5. minutě se radoval z branky, ale ta nakonec nebyla uznaná, díky ofsajdu. O dvě minuty později se už ovšem hosté dočkali, když se prosadil Jody Lukoki. Ve 25. minutě se ale hostující gólman provinil faulem uvnitř vápna a následnou penaltou si poradil Jorge Larena, který srovnal na 1:1. Ve druhé půli jsme se bohužel žádné branky nedočkali, ovšem byli to hlavně domácí, kteří měli šance.

90+4

90+4
    Ovšem centr byl zblokován a u míče budou hosté.

90+3
    Nyní Larnaka získala volný kop z pravé strany a může rozhodnout zápas ve svůj prospěch.

90+2
    Cicinho je dalším hráčem hostů, který uviděl žlutou kartu.

90+1
    Rozhodčí nastavil čtyři minuty navíc.

90
    Góralski byl hodně tvrdý v souboji a uviděl žlutou kartu.

89
    Následně to zkoušel na druhé straně Florian Taulemesse, ale přišel o balón.

87
    Opět si Ludogorec vytvořil příležitost pro střelu, ale ta byla opět jen zblokována.

85
    Nyní byla střela hostujícího hráče zblokována.

84
    Střídání v týmu PFC Ludogorec Razgrad: ze hřiště odchází Claudiu Keșerü, přichází Jakub Świerczok.

83
    Střídání v týmu AEK Larnaka FC: ze hřiště odchází Tete, přichází Jean Luc.
    83. Pokus Taulemesse letěl jen nad horní tyč.

83
    Velká šance domácích! Nejprve to zkoušel domácí hráč nůžkami, ovšem trefil jen soupeře a míč se tak odrazil ke Florianu Taulemesseovi, který z voleje vypálil těsně nad!

81
    Střídání v týmu PFC Ludogorec Razgrad: ze hřiště odchází Světoslav Djakov, přichází May Mahlangu.