AC Milán – Real Betis 1:2 (kon.) | Larnaka – Ludogorec 1:1 (kon.) | Anderlecht – Fenerbahce 2:2 (kon.)
Curych – Leverkusen 3:2 (kon.) | Dudelange – Olympiakos 0:2 (kon.) | Kodaň – Slavia 0:1 (kon.)
Karabach – Vorskla Poltava 0:1 (kon.) | RB Lipsko – Celtic 2:0 (kon.) | Salzburg – Rosenborg 3:0 (kon.)
Sporting – Arsenal 0:1 (kon.) | Trnava – Dinamo Záhřeb 1:2 (kon.) | Zenit – Bordeaux 2:1 (kon.)
Besiktas – Genk 2:4 (kon.) | Frankfurt – Apollon Limassol 2:0 (kon.) | Chelsea – BATE 3:1 (kon.)
Marseille – Lazio 1:3 (kon.) | PAOK – Fehérvár 0:2 (kon.) | Rangers – Spartak 0:0 (kon.)
Rennes – Dynamo Kyjev 1:2 (kon.) | Sarpsborg – Malmö 1:1 (kon.) | Sevilla – Akhisarspor 6:0 (kon.)
Standard – FK Krasnodar 2:1 (kon.) | Villarreal – Rapid 5:0 (kon.) | Jablonec – Astana 1:1 (kon.)
FC Kodaň
0:1 (0:0)
SK Slavia Praha
Čtvrtek 25.10.2018, 18:55 • Telia Parken, Kodaň • Evropská liga • Skupina C

Děkujeme za pozornost, mějte se krásně. (21:05:47)

Slavia veze z Kodaně výhru 1:0 díky trefě Matouška po centru Coufala z první minuty druhého poločasu. V tabulce C je tak nyní o dva body před svým dnešním soupeřem a o bod za Zenitem Petrohrad. Za dva týdny přivítá Kodaň v Edenu. Zmiňovaný Matoušek se ve slávistickém dresu prosadil poprvé po přestupu z Příbrami.

Slavia disponovala po celý zápas parádní obranou a svého protivníka pustila k jediné vyložené šanci. Ukázala, že v Evropě se s ní zkrátka musí počítat.

Jediným negativním momentem může být situace z druhého poločasu, kdy stejně jako v Kyjevě nechal rozhodčí vykázat představitele slávistiscké lavičky na tribunu. Tentokráte se jednalo o trenéra brankářů Štěpána Koláře.

90+6
    Kolář rozehrál na pravou stranu a Coufal se dotkl míče hlavou již v autu.

90+6
    Křižný centr Bjellanda zleva propadl až do malého vápna k rukavicím Koláře.

90+5
    Ngadeu narval míč až na polovinu hřiště z pozice stopera.

90+5
    Velkou chybu Kodaně v rozehře nepotrestal Traoré z pravé strany.

90+5
    Traoré napálil míč po pravé straně, co nejdál od branky Slavie.

90+5
    Frydrych trefil míč nečistě na pravé straně, Kodaň vhazovala.

90+4
    Kodaň se zatím v nastavení nedostala k ničemu.

90+4
    Bořil byl připravený na levé straně a poté křížem oslovil Tecla, který počkal na rozběhnutého Coufala.

90+3
    Tecl takticky fauloval Bjellanda na pravé straně a rozehraje tak Andersen.

90+3
    Deli nevyzrál na levé straně na Papagiannopoulose na konci rychlého útoku.

90+2
    Několik hlavičkových soubojů v krátkém sledu, posléze se musí bránit hostující celek.

90+2
    Zmrhal postrčil Ankersena zleva na hranici vápna domácích. Rozehrávku bere Andersen.

90+1
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Josef Hušbauer, přichází Simon Deli.